Sari la conținut

Andreea_Milf 0770823169


Postări Recomandate

  • Oras:Buc
  • Oras:Buc
12 minutes ago, aaaaplus said:

Nu știu daca doamna Andreea își mai amintește, dar acum câțiva ani, când eram încă la Brașov, împreună cu ea am întreținut primul meu act sexual. 

Eram foarte emoționat, dar am sunat-o și i-am spus despre situație (își dădea seama din tremuratul vocii). M-am pregătit (masturbarea ce te va face sa "reziști mai mult") și am plecat spre Andreea. Am și încurcat drumul de emotii și de stres. Într-un final ajung, foarte discreta locația, intru vorbim puțin, îmi da un pahar cu apa și ii dau banii(chiar nu îmi mai aduc aminte cât i-am dat). Continuam sa vorbim (eu aveam o erectie cât casa, aproape ma terminam doar de la uitat). "Ma avertizează" ca începem și se pune în genunchi. Întâi mi-a dat tricoul jos, ma desface la pantaloni și mi trage în vine( eram foarte excitat, aproape ca mi-am dat drumul când m-a atins cu mana peste scula atunci când m-a dezbrăcat). Mi-o freacă de câteva ori cat sa se obișnuiască și începe un oral incredibil (cred, asa îl simțea virginul de mine). Bineînțeles, ce e frumos durează puțin, am finalizat foarte repede, dar a continuat puțin după cu oralul. Tremuram și ma simțeam în al nouălea cer. Nu mai țin minte bine ce s-a întâmplat, dar știu ca după am trecut la normal, nu înainte pe a îmi pune balonul. Acolo a durat ceva mai mult, cateva minute, posibil pentru ca finalizasem mai devreme, parca am schimbat și în doggy, nu mai știu :) Am finalizat în balon și după cred ca a mai luat-o puțin la supt:) Am mai rămas puțin după am vorbit și cam aia a fost. Cred ca am făcut și dus, daca nu ma înșel. 

Aspect 10+

Oral n 10+ 

Normal 10+

GFE 20

Notele pe care le-aș fi dat atunci

Andreea mi-a oferit o super experienta și m-a făcut bărbat pana la urma. Postez asta după vreo 3 ani pentru ca abia am descoperit forumul:) 

Doamna Andreea, poate ne mai întâlnim înca o data sa va arat ce am mai învățat :)

 

Un mic rezumat la ce am spus mai sus, m-a futut de m-au luat dracii 

Link spre comentariu
Vizitator nightowl
Reputație: 0

 

Acum 17 ore, Geounu a spus:

Când revine doamna, aș face o deplasare pentru o vizită? 

Poți să suni că sa întors poate ai noroc că eu nu reușesc să-mi potrivesc programul sa ajung pe la ea.Nu a postat că sa întors pt că are ceva probleme cu contul.                                Succes !!!

Link spre comentariu
Acum 3 ore, nightowl a spus:

 

Poți să suni că sa întors poate ai noroc că eu nu reușesc să-mi potrivesc programul sa ajung pe la ea.Nu a postat că sa întors pt că are ceva probleme cu contul.                                Succes !!!

Sa fie in Brașov??? Am încercat zilele trecute sa ii scriu și mesajul este inca în asteptare pe Wathsapp

Link spre comentariu
Vizitator nightowl
Reputație: 0
Acum 17 ore, zoli75 a spus:

Sa fie in Brașov??? Am încercat zilele trecute sa ii scriu și mesajul este inca în asteptare pe Wathsapp

Da este, am vb la telefon .

Link spre comentariu
  • Telefon: Only email me regarding my orders
  • Oras:Kiustenge
  • Telefon: Only email me regarding my orders
  • Oras:Kiustenge
Acum 4 minute, Andreea44 a spus:

Buna, am reușit  până la urmă sa întru în contact cu voi va pup

Bine ai revenit stimata domana !!

  • Like 3
Link spre comentariu
Acum 2 ore, Ionesy a spus:

Poate sami spuna cineva daca doamna mai este in Brasov ca eu unul nu am dat de ia am sunat si nu mi a răspuns.Multumesc

      

 

       Bună!!! Miii de scuze ca nu am anunțat  ssnt plecată din Bv nu pentru mult timp va pup și o sa anunț cu siguranță cand revin

Link spre comentariu
  • Membru Premium
  • Oras:Craiova
  • Oras:Craiova
On 4/10/2021 at 3:53 PM, nirolfnirolf said:

O doamna superba!

Eleganta, stil, calitate, frumoasa si futacioasa

Toate astea le gasim la tine

Revin cu o recenzie cat de curand! 

Toate bune tuturor!!! 

Cam cat timp iti mai trebuie?

  • Minus 1
Link spre comentariu
Vizitator lancerevo
Reputație: 0

Daca a scris mai sus ca ANUNȚĂ EA CAND REVINE, crezi ca noi avem un glob magic ca sa ghicim? Daca as fi in locul ei ti-as bloca numărul ca esti prea insistent si o dai in obsesie/disperare. Ce dracu, ai de unde alege. 

Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...