Sari la conținut

Andreea_Milf 0770823169


Postări Recomandate

Vizitator radu32mit
Reputație: 0

Eu ii tin partea. Am fost de cateva ori la ea si am realizat ca e o femeie de calitate. E greu de prins la telefon, asa este, eu nu reusesc sa o prind de vreo luna dar din punct de vedere servicii si comportament e de nota 10. 

Link spre comentariu
Acum 1 oră, Ionesy a spus:

Are o grămadă de peste ce sa mai prinzi cat crezi ca face fata ie bătrâna si ia frate dasta nu o prinzi

   

Ce pot sa mai spun esti insuportabil decand scrii tu pe topicul meu vreau sa îmi spui dacă ți-am adus o jignire asa cum faci tu la adresa mea.spune omule ce vrei și ce te duce capul nu eu ma fac de ras tu ești ăla care se face de ras,tu crezi ca eu nu pot sa te jignesc dar nu ma cobor la un asemenea nivel esti jos de tot .

 

  • Like 1
Link spre comentariu
Vizitator lancerevo
Reputație: 0

Tu azi ai muls doar oile sau si berbecii? Chiar nu te viziteaza nimeni de esti asa plictisit de viata? Care adevar? Ca tu numai baliverne si minciuni spui. Te dgohezi cu prenandez? Vezi realitatea cu alti ochi. Mergi la centuriste so goleste-te. Poate nu mai esti asa frustrat 

Link spre comentariu
Acum 31 minute, Andreea44 a spus:

   

Ce pot sa mai spun esti insuportabil decand scrii tu pe topicul meu vreau sa îmi spui dacă ți-am adus o jignire asa cum faci tu la adresa mea.spune omule ce vrei și ce te duce capul nu eu ma fac de ras tu ești ăla care se face de ras,tu crezi ca eu nu pot sa te jignesc dar nu ma cobor la un asemenea nivel esti jos de tot .

 

Esti disponibila?

  • Minus 1
Link spre comentariu
Vizitator lancerevo
Reputație: 0

Osa anvaTZ s-a skriu kand osa anveTZ  tu sa fii om. Ami cer skuze la tine daka team ofensat. Dar am skri$ adevarul adevărat. Ramai pe Sb. In Bv nu esti destul de dezvoltat intelectual. 

Link spre comentariu
Acum 9 minute, Ionesy a spus:

Nu este disponibilă ca ie cu pestele  nu are cum sa ia clienți acum cu ei in camera iti dai seama

Mai omule tu chiar nu te opresti pe bune,las-o naibii de treabă chiar ești nesimțit tu ai probleme cu capu serios da oprește-te odată .

Link spre comentariu
Acum 2 minute, Ionesy a spus:

Dacă îmi faci o programare serioasa dar aici sa scri sa vin sa te vizitez serios ca nu-ti mai sc niciodată dar dami programare aici sa se vada

Niciodată în viata mea nu am sa ma înjosesc în fata nimănui asta sa îți fie clar ,dar mai ales în fata ta la cate tâmpenii al scris despre mine ai spus numai minciuni la adresa mea fără sa ma cunoști, nu ai venit la mine niciodată si ai scris ce ai vrut tu fără ca eu sa ripostez cu absolut nimic

Link spre comentariu
Vizitator lancerevo
Reputație: 0

Go fuck yourself, you piece of shit! You don't deserve a woman like her! Stai at your cottage and drink sheep piss

Link spre comentariu
  • Oras:Brasov
  • Oras:Brasov
Acum 2 ore, Ionesy a spus:

Tu învăța sa scri nu dgohezi analfabetule invata sa scri mai întâi si mulgeti tu babele si mosii😜😜😜😜😜🙏🙏🙏🙏

Aoleuu tu te.ai gasit sa le zici la alte persoane sa invete sa scrie ??

Auzi invata sa scri😂😂 scrii poate

Ie cu pestele in poatare mai jos 🤪🤨 e cu pestele poate.

Nu folosi cuvantul analfabet cand esti tu analfabet.

Link spre comentariu
Vizitator lancerevo
Reputație: 0

Toata lumea s-a lămurit de tine. Dar mai am o întrebare : cate kg ai? de a încăput atâta prostie. Sau poate o depozitezi într-o hală industrială.

Link spre comentariu
Vizitator nightowl
Reputație: 0

Da, ne-am lămurit. Acuma poți să termini că părerea ta de om frustrat că nu te-a primit nu face pe nimeni să renunțe la serviciile ei, mai ales cei care o cunosc. Tu unu nu ai cum să îți dai cu părerea despre ea daca nu ai fost.

  Este o doamnă din toate punctele de vedere cu servicii cu servicii de cea mai buna calitate.

   Știu ce vorbesc că am vizite la ea mai mult decât ai tu zile pe forum.

 Te pup, pa pa !!!

Link spre comentariu

Voi nu vedeti ca sunteti tot aceeași care i scrieti sunteti 7 pensionari si aceleasi comentari le aveti la fel chiar nu vedeti ca alte recenzii nu sant doar aici se vede tot despre ia este de evitat cine nu a fost la evitatio

  • Minus 2
Link spre comentariu
Vizitator lancerevo
Reputație: 0

Pe romaneste mai mergi in pulele noastre! De acum toti suntem pesti. Daca 3 oameni iti spun ca esti beat, te duci si te culci. Nu te dai batman pe forum

Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...