Sari la conținut

Andreea_Milf 0770823169


Postări Recomandate

Da voi puteti sa stati cu ia cine a zis de voi ceva am zis in restul clienților noi care vor vizită la această doamna cai de evitat doar vii 8 persoane care sunteti doar tot aceleasi recenzii sant de era căutată avea mai multe dar voi le scrieti acolo cu ia cand mergeți asta faceti si gata ca nu mai am timp azi de voi voi ajunge si eu maine la ia sa vad cum oi da de ia trebuie sami iau cartela so sun sa nu cumva sa mai aiba nr meu de-acum 2 luni ca asa sigur nu răspunde dar daca răspunde merg si eu macar sa io dau unpic la botic ca altceva nu merita la ani sau un anal vad ce 

Link spre comentariu
Acum 4 minute, Ionesy a spus:

Ce va supăra adevărul pestisori cand nu aveti clienti pentru băbuta poi cine so caute in afara de voi 8 care stati toata ziua cu ia doar care o stiti in rest de evitat

     

        Mai omule nu crezi ca ai deranjat prea mult pe acest topic,eu cred ca ar fi timpul sa îți vezi de treaba te faci de ras singur mai ales ca nu stii sa scrii tu ai dovedit ca ești un om bolnav atat te duce pe tine capul și asta faci.

  • Like 1
Link spre comentariu

Nu mai am timp sa mai sc dar te cam supara si pe tine adevarul acum conduc maine ajung acasa si o sa vizitez sa ti-o dau unpic la botic asa ca la carte si un anal si dupa o să-ți spun că eu am scris dar numa sa ajung la tine si sper sami răspunzi o zi bună sa ai de odihna😜😜😜😜🙏🙏🙏✌✌✌

Link spre comentariu
Vizitator lancerevo
Reputație: 0
Acum 2 minute, Ionesy a spus:

Nu mai am timp sa mai sc dar te cam supara si pe tine adevarul acum conduc maine ajung acasa si o sa vizitez sa ti-o dau unpic la botic asa ca la carte si un anal si dupa o să-ți spun că eu am scris dar numa sa ajung la tine si sper sami răspunzi o zi bună sa ai de odihna😜😜😜😜🙏🙏🙏✌✌✌

Sa ai parte numai de radare, controale ISCTR si pene de cauciuc! Sa te prinda in afara orelor de condus, sa iti anuleze cardul tahograf, sa iti dea amenda maxima pentru o persoana fizica si sa ramai fara permis pentru perioada maxima si fara posibilitatea de a da examen pentru reducerea suspendarii! Sa ramai noaptea fara lumini, sa isi fure bateriile si toata motorina din rezervoare! Sa iti iasa o turma de mistreti in cale si sa lovesti masina sa nu mai poti inainta! Iar reparatiile sa le suporți din buzunarul tau! Ca la cat rau ai facut aici, meriti sa ti se intoarca inzecit, gunoi de om! 

Link spre comentariu
Acum 3 minute, Ionesy a spus:

Nu mai am timp sa mai sc dar te cam supara si pe tine adevarul acum conduc maine ajung acasa si o sa vizitez sa ti-o dau unpic la botic asa ca la carte si un anal si dupa o să-ți spun că eu am scris dar numa sa ajung la tine si sper sami răspunzi o zi bună sa ai 

    

 

      Te intreb si eu pe tine ai fost vreodată în viata asta a ta la femei???? Ce stii tu sa faci cu o femeie mai retardatule tu ești conștient ca dacă eu pun mana pe tine te bat de te zăpăcesc maimuțoiule, vrei sa vezi cum e sa iei bătaie de la o femeie???si după ti-o dau eu putin la botic si iti fac un anal de nu iti mai trebuie ți-e sa mai scrii tâmpenii.

  • Like 1
  • Haha 1
Link spre comentariu
Acum 3 minute, phoenix26 a spus:

Asta am vrut sa scriu și eu, Andreea nu este pentru o prima întâlnire 😂

Pai cum sa se duca un virgin la Andreea. 😂.

Eu zic ca are doua variante :

1--- Se duce la Andreea si îl fute atat de rau, ca va rãmâne cu sechele  grave pt mult timp

2--- Sa se mai gândesca mult daca merge la Andreea sa fie refuzat si sa plece în 5 minute

Mult succes bărbate !!!

Link spre comentariu

Salutare tuturor! 

Zilele trecute am reusit sa ajung din nou la frumoasa Andreea, programare respectata din ambele parti.

Primire de nota 10, cafea , apa, conversatie reala, te simti ca la o iubita.

Eu eram super excitat de cum am intrat la ea. Ma primit intr-un tricou si bikiny, dar ea era interesata de a ma servii cu una cu alta, zambea,vorbea continuu, se plimba prin bucatarie si ma facea sa fierb de dorinta.

Tin sa precizez ca daca te comporti omeneste si o vei respecta, te va trata ca la carte

Intr-un final fug la duș, apoi intra si ea, ne aruncam in pat si, foc a iesit, noroc ca a stins ea focul cu apa( squirt) , e plina de nebunie si placere cu toate ca nu am prins-o intr-un moment bun din cauza oamenilor rai de pe aici, plus ca era epuizata ,(eu am trezit-o din somn)  dar a luptat si si a dat silinta sa ne futem regeste

Am inceput eu cu un oral ei, ma stropit , tremura, apoi mi a facut ea mie, simteam ca explodez, ti o suge de iti tremura picioarele,( ca spaghetele fierte) apoi NP, aici ma aptin, te fute de te rupe, te trage in ea, se mișca tare si vrea sa o fuți fara oprire. 

Nota 10 la tot,sincer

Raport, calitate, preț/ super bine

Sper ca va ajuta aceste randuri

Va salut pe toti si spor la futut! 

Te pup draga mea, sa ne vedem curand! 

  • Like 4
Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...