Sari la conținut

Andreea_Milf 0770823169


Postări Recomandate

  • Membru Premium
  • Telefon: viaducthr
  • Oras:Cluj
  • Telefon: viaducthr
  • Oras:Cluj

Am ajuns la ea din nou... M-am bucurat ca m-a primit... Ce sa nai zic, am udat din nou toată bucătăria, ne-am tras bine de tot, dar eu am cedat mai repede cum vroia ea, cam una din puținele care nu vroia sa se termine normalul... 

Dacă va comportați frumos cu ea, va reproșează... M-am simțit super bine la ea, are tot ce trebuie în baie, locația e foarte frumoasa și confortabila, dotat cu de toate. 

Ciocane tari! 

  • Like 4

Sunt Fat-Frumos si-am palosu gros,

Pe Ileana o caut pe-un cal rapciugos

Link spre comentariu
  • Oras:Brasov
  • Oras:Brasov
Acum 4 ore, palosulgros a spus:

Am ajuns la ea din nou... M-am bucurat ca m-a primit... Ce sa nai zic, am udat din nou toată bucătăria, ne-am tras bine de tot, dar eu am cedat mai repede cum vroia ea, cam una din puținele care nu vroia sa se termine normalul... 

Dacă va comportați frumos cu ea, va reproșează... M-am simțit super bine la ea, are tot ce trebuie în baie, locația e foarte frumoasa și confortabila, dotat cu de toate. 

Ciocane tari! 

Colegu tu cum reușești să dai de titulara topicului, eu am incercat de câteva ori dar în zadar.

Link spre comentariu
  • Oras:Brașov
  • Oras:Brașov
Acum 12 minute, Andreea44 a spus:

          

Faci o programare pe watsap si cu siguranță vei da de mine😘😘😘

Bună Andreea 😘 

Ți-am scris și eu acum două săptămâni,  dar nu am primit nici un raspuns 🤭

Un weekend  minunat 🌹

Link spre comentariu
La 20.05.2021 la 13:51, denis69 a spus:

Bună Andreea 😘 

Ți-am scris și eu acum două săptămâni,  dar nu am primit nici un raspuns 🤭

Un weekend  minunat 🌹

Salutare! 

Ceva nou de la Andreea, i-ai scris? 

Ti-a raspuns? 

Ai fost? 

 

Intreb pentru ca,mi-e mi-a raspuns, dar nu era loc liber in agenda ei. 

Vedem saptamana asta....

Link spre comentariu
  • Oras:Brașov
  • Oras:Brașov
Acum 2 ore, nirolfnirolf a spus:

Salutare! 

Ceva nou de la Andreea, i-ai scris? 

Ti-a raspuns? 

Ai fost? 

 

Intreb pentru ca,mi-e mi-a raspuns, dar nu era loc liber in agenda ei. 

Vedem saptamana asta....

Salutare

Mi-e nu mi-a răspuns deloc, asta e nu a fost sa fie, am ghinion  🙃

Baftă !

Link spre comentariu
  • Oras:Brasov
  • Oras:Brasov
Acum 6 ore, nirolfnirolf a spus:

Nimsco9, salutare! 

Pana la urma ai dat de Andreea? 

Salut colegu am reușit să îi trec pragul Andreei zilele trecute .

Despre acțiunea petrecută alături de Andreea nu pot decât să confirm cele spuse de colegul ,, palosulgros,,.

Într-adevăr după ce am ajuns in apartamentul Andreei mi-a explicat și de ce nu poate răspunde tuturor celor care o contactează .

Dacă veți ajunge să îi treceți pragul trebuie să îi oferiți respect pentru a fi respectați.

  • Like 1
Link spre comentariu
  • Membru Premium
  • Telefon: viaducthr
  • Oras:Cluj
  • Telefon: viaducthr
  • Oras:Cluj

Săptămâna aceasta am ajuns de a treia oara la ea. 

Programare făcută telefonic de dimineața la 0752343056 cu o zi înainte. 

Confirmare cu o ora înainte în ziua respectiva, m-a primit ieșită de la dus, m-am dus și eu, când m-am întors deja ma aștepta îmbrăcată sexy, pe tocuri cu un top de lac pe ea, arăta bestial, am început sa ne iubim mai întâi ușor, apoi am început să-i fac oral... S-a excitat vizibil, asa ca am continuat, la un moment dat mi-a zis sa ma joc cu un dildo dacă vreau, zis și făcut, se vedea ca ii place mult, după mult efort dintr-o data s-a explodat, a făcut un squirt intens, ca o fântână arteziană, a rămas baltă sub ea, dar eu m-am bucurat mult, a spus ca vrea sa fie fututa, asa ca ne-am mutat pe pat mi-a făcut un oral adânc de îmi venea sa ma termin, dar am rezistat, am început normal, dar cum am scos și frecam pasarica ei cu pula in prezervativ, iar a făcut squirt și gemea adânc și intens. Am mai excitato și cu mâna după care am făcut ceva ce nu am mai incercat, am băgat mai întâi 2 degete, după care finuț 3, urmărea 4 și ușor ușor toată mana, foarte ușor îmi miscam mâna, nu as fi crezut ca fistingul o pot face vreodată, și ia uite, era foarte excitant și nou totodată... După ce am scos mâna și am frecato deasupra iar un squirt, dar deja nu mai avea nici ea puteri, am condus-o la masa cu oglindă și am pomoato cum am outut, dar cu muschile din pasarica m-a terminat, șoptind ca vrea sa ma simtă cum ma termin, și asa si fost terminat in balonas. 

Deci fraților am rămas fără puteri, îmi tremurau genunchii și după o oră, am mâncat repede un pizza la primul restaurant, dar simțeam ca leșin și după aia. 

O recomand cu căldură, halat modic de 100 de ron, atitudine de excepție, sexoasa rău. 

  • Like 7

Sunt Fat-Frumos si-am palosu gros,

Pe Ileana o caut pe-un cal rapciugos

Link spre comentariu
Reputație: 2569
  • Oras:Sa fie usor de ajuns
  • Oras:Sa fie usor de ajuns

M-am programat de dimineata pentru dupa-amiaza aceleiasi zile. Un prim apel- imi raspunde ( mare noroc, stiu!!!:ellao) si mi-am dat seama ca trebuie sa trec „din prima” ceva criterii proprii de selectie. („Asa-s eu, mai <<dura>> la telefon”...). Dupa ce-am trecut de hop-ul asta, discutia a evoluat normal...am convenit repede asupra orei si duratei vizitei.

Am ajuns la locatie mult mai devreme si am primit unda verde/nr. de interfon. Socializare de exceptie...total opusa genului „fast- fuck”.:pepsi

 CONTACT/COMUNICARE: 10- repet- un noroc chior am avut- mi-a raspuns la primul apel.

 LOCATIE: 10- pe str. Ioan Ursu- apartament elegant, singura...betigase aromate, prosop, papuci, gel, apa calda.

 LOOK: 9. Bruneta cu  par mediu spre lung, carne tare...sani mari cu sfarcuri erectile ( pe care stie sa si-i puna in :boobies), posterior bombat....este un milf care da clasa multor pitzi la capitolul asta...

 GFE: 10. Nu te grabeste spre dormitor...o tigara (si inainte si dupa) + un pahar de „ceva” in bucatarie... incearca sa te ghiceasca la preferintze...gaseste usor subiecte de conversatie, este spontana. Respect implicit fata de omul cu care interactioneaza ( apropo- prefera sa-l numeasca „partener”, nu client)- telefoane pe silent. Preludiu by the book... dirty- talking...

Nota de la oral lipseste- am evitat cu eforturi supraomenesti sa am parte de oral. I-am  specificat asta, pentru ca stiam ca ar fi fost „game over” mult prea devreme!

 NP: 10 Un coleg s-a exprimat sintetic, asa c-o sa-l citez (”te fute de te rupe, te trage in ea, se mișca tare si vrea sa o fuți fara oprire”). Fix asa e!. Poate sa dea meditatii oricui, la experientza cu care se misca. Ca incalzire- 69+ clasic. Confirm faza cu dildo din recenzia anterioara: mi-a propus, am acceptat...ceea ce a urmat e de filme XXX- fisting cu/fara noua jucarie. Senzatia generala a fost ca vrea si stie cum sa obtina placerea proprie si a partenerului, din orice miscare. In LOT am performat cel mai mult ...nu stau sa explic tehnic, dar e printre putinele cu inventivitate in a gasi miscari interesante in pozitia asta. Toate pozitiile – asezonate cu autosatisfacere din partea ei...  alternari de ritmuri pe muzica TV-ului.

 Bonus: squirt- 10 cu coronitza! – a fost motivul principal pentru care am venit la ea. Pentru cunoscatori...daca reusiti  sa-i ghiciti „butoanele” si stiti cat de mult/gradual/intens sa va dozati stimularea, aveti parte de chestia asta in valuri si reprize ante/post schimbari de pozitii...Daca aveti suficienta rabdare...confirm ca cearceaful trebuie schimbat de urgentza dupa!

 IGIENA: 10- dus inainte/dupa, eu/ea- ireprosabila peste tot.

 TARIF: 10- o ora 200 RON- superbine investiti...achitati la final (a accentuat asta in urma socializarii)

 CONCLUZIE: OBLIGATORIU DE VIZITAT! Mai ales pentru squirt ! Servicii de exceptie...implicare 100%. Rar am intalnit o doamna cu atat de mult chef de actiune. Si care sa-mi anticipeze atat de bine actiunile la pat. O vizita la ea este o provocare pentru orice mascul care se respecta....De recomandat vizita de o ora, si numai domnilor care au RABDARE! Eu, unul, am plecat de la Andreea avand pe fatza multa vreme zambetul ala ( stiti voi care!!!) .

 

  • Like 5
Link spre comentariu
Acum 9 ore, lazy a spus:

M-am programat de dimineata pentru dupa-amiaza aceleiasi zile. Un prim apel- imi raspunde ( mare noroc, stiu!!!:ellao) si mi-am dat seama ca trebuie sa trec „din prima” ceva criterii proprii de selectie. („Asa-s eu, mai <<dura>> la telefon”...). Dupa ce-am trecut de hop-ul asta, discutia a evoluat normal...am convenit repede asupra orei si duratei vizitei.

Am ajuns la locatie mult mai devreme si am primit unda verde/nr. de interfon. Socializare de exceptie...total opusa genului „fast- fuck”.:pepsi

 CONTACT/COMUNICARE: 10- repet- un noroc chior am avut- mi-a raspuns la primul apel.

 LOCATIE: 10- pe str. Ioan Ursu- apartament elegant, singura...betigase aromate, prosop, papuci, gel, apa calda.

 LOOK: 9. Bruneta cu  par mediu spre lung, carne tare...sani mari cu sfarcuri erectile ( pe care stie sa si-i puna in :boobies), posterior bombat....este un milf care da clasa multor pitzi la capitolul asta...

 GFE: 10. Nu te grabeste spre dormitor...o tigara (si inainte si dupa) + un pahar de „ceva” in bucatarie... incearca sa te ghiceasca la preferintze...gaseste usor subiecte de conversatie, este spontana. Respect implicit fata de omul cu care interactioneaza ( apropo- prefera sa-l numeasca „partener”, nu client)- telefoane pe silent. Preludiu by the book... dirty- talking...

Nota de la oral lipseste- am evitat cu eforturi supraomenesti sa am parte de oral. I-am  specificat asta, pentru ca stiam ca ar fi fost „game over” mult prea devreme!

 NP: 10 Un coleg s-a exprimat sintetic, asa c-o sa-l citez (”te fute de te rupe, te trage in ea, se mișca tare si vrea sa o fuți fara oprire”). Fix asa e!. Poate sa dea meditatii oricui, la experientza cu care se misca. Ca incalzire- 69+ clasic. Confirm faza cu dildo din recenzia anterioara: mi-a propus, am acceptat...ceea ce a urmat e de filme XXX- fisting cu/fara noua jucarie. Senzatia generala a fost ca vrea si stie cum sa obtina placerea proprie si a partenerului, din orice miscare. In LOT am performat cel mai mult ...nu stau sa explic tehnic, dar e printre putinele cu inventivitate in a gasi miscari interesante in pozitia asta. Toate pozitiile – asezonate cu autosatisfacere din partea ei...  alternari de ritmuri pe muzica TV-ului.

 Bonus: squirt- 10 cu coronitza! – a fost motivul principal pentru care am venit la ea. Pentru cunoscatori...daca reusiti  sa-i ghiciti „butoanele” si stiti cat de mult/gradual/intens sa va dozati stimularea, aveti parte de chestia asta in valuri si reprize ante/post schimbari de pozitii...Daca aveti suficienta rabdare...confirm ca cearceaful trebuie schimbat de urgentza dupa!

 IGIENA: 10- dus inainte/dupa, eu/ea- ireprosabila peste tot.

 TARIF: 10- o ora 200 RON- superbine investiti...achitati la final (a accentuat asta in urma socializarii)

 CONCLUZIE: OBLIGATORIU DE VIZITAT! Mai ales pentru squirt ! Servicii de exceptie...implicare 100%. Rar am intalnit o doamna cu atat de mult chef de actiune. Si care sa-mi anticipeze atat de bine actiunile la pat. O vizita la ea este o provocare pentru orice mascul care se respecta....De recomandat vizita de o ora, si numai domnilor care au RABDARE! Eu, unul, am plecat de la Andreea avand pe fatza multa vreme zambetul ala ( stiti voi care!!!) .

 

   

 

Multumesc frumos pentru recenzie 💋💋💋

  • Like 1
Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
×
×
  • Creează nouă...