Sari la conținut

Andreea_Milf 0770823169


Postări Recomandate

Vizitator lancerevo
Reputație: 0

Cred ca 3 zile (din care 2 zile la rand) am tot incercat sa iau legatura cu ea. Doar in prima mi-a raspuns sec pe Whattsapp, dupa care liniste totala, cu toate ca i-am spus ca ma poate contacta la orice ora. Asadar, eu renunt. Inteleg totusi programul, dar nici de pe o zi pe alta sa nu primesti raspuns...Bine ca sunt alternative

Link spre comentariu

Salutare tuturor! 

Am reusit sa ajung din nou la minunata doamna,cert este ca are foarte multe apeluri si mesaje,dar din bun simț pentru clientul din locație, nu poate raspunde la ele,pentru acest lucru, nota 10.

Mi-a relatat faptul ca nu face asta pe banda, isi selecteaza clientii educati si cauta sa se simta si ea bine, plus ca nu o ajuta timpul, dupa fiecare client, necesita reimprospatare si curatenie, baie, bucatarie, camera de futing.

intr-un cuvant, nu isi bate joc de client si nici de corpul ei.   RESPECT !!!

Ma asteptat fresh, ma poftit in bucatarie la un suc, am preferat apa, era atat de sexi incat nu am stat la povesti,am fugit la duș.

Am iesit cu prosopul pe mine din duș,am pus-o cu fundul pe masa din bucatarie si m am infipt in sanii ei mari cu sfarcurile excitate,il lingeam sanii in timp ce o masam cu mana pe clitoris, dupa 1 minut a țasnit primul jet de squirt, apoi m am aplecat si mi am infipt limba in pizda ei uda, o lingeam bine, cu pofta nebuna ,ea urla de placere pana cand sa produs cascada niagara, ieseau jeturi din ea fara oprire,( nu are mereu asta, trebuie un anumit mod de dat limbi si masaj clitoridian) .

Pe jos era o baltoaca de squirt si bucataria inundata, ma rugat sa mergem in camera sa o fut ca e excitata.

Am ajuns in camera, am pus-o pe pat, sa intins dupa prezervativ,mi la pus si mi a spus sa o fut ca nu mai poate, apoi mi a tras preze pe motan si am inceput sa pompez, urla, am ridicat-o am pus-o pe masa de machiaj, si o futeam acolo pana a inceput alt val de squirt.

am ajuns din nou in pat, ma tragea in ea, spunea sa o fut mai tare, ma tinea tare , se misca ca o felina.

M am ridicat in picioare mi am tras guma jos si am finalizat pe sanii ei.

Femeia aceasta este "UNIVRSUL SEXULUI"

RESPECT!!! 

Facut duș la plecare, achitat 200 de lei 1h si plecat. 

Note? 10+++ 

Sa ramana mereu la noi si sa o respectam cum se cuvine! 

De recomandat-  DA

Sanatate tutoror va doresc! 

 

 

  • Like 9
  • Mersi 1
Link spre comentariu

Buna draga Andreea 
O întrebare dacă nu este cu supărare .

Esti disponibilă la brasov?Deoarece ți-am scris pe wp și nu ai răspuns . 
Multumesc anticipat și dacă ești disponibilă îmi poti scrie pe

nr de tel care se termina ....749.

Te pup 🤗😘dulce o seara frumoasa.

 

Link spre comentariu
  • Oras:mures
  • Oras:mures

Am reusit sa ajung la doamna Andreea dupa mai multe discutii pe whatts up ne-am putut sincroniza saptamana trecuta dar si eu confirm spusele confutaciosilor de aici am intalnit a zeita a sexului care se implica maxim si daca are cu cine iese scantei si confirm si eu fantana arteziana.

Intalnirea a fost la amiaza in locatia de langa Coresi ,apartament lux curatenie impecabila ,baia dotata cu prosoape curate si mai multe feluri de gel de dus.Am stat la o vorba in bucatarie servit cu o stcla de apa ea fumand o tigara .Am vorbit de parca ne cunosteam de multa vreme este foarte sociala si vorbareata.Dupa ce am trecut pe la dus amandoi am fost poftit in dormitor unde a inceput nebunia...ii place sa-i faci oral si te rasplateste cu un orgasm cu squirt ...face un oral demential si la normal se implica la maxim se vede ca ii place .Nu vreau sa intru in detalii ramane intre noi dar confirm spusele confutaciosilor .Sper ca am intrat in lista celor privilegiati si mai ajung la ea ..Eu nu stiu ce nota am luat dar ea este de nota 10.

NOTE:

ORAL NEP, 10

NORMAL PROT.10

FK,GFE,ATITUDINE,20

DECARTAT 200 RON PT.ORA SI UN PIC

DE RECOMANDAT DADA

 

  • Like 6
  • Inimioara 1
Link spre comentariu
Vizitator Peti80
Reputație: 0

Ieri dupaamiaza simteam nevoia sa-mi incalzesc sufletul sí m-am programat la speciala doamna Andrea 🤗

Am schimbat cateva vorbe, inainte de dus, dupa care povestea  de dragoste si-a gasit loc pe patul matrimonial din dotare.

Cum era vremea urata afara, i-am proous sa-i fac masaj de relaxare inainte, sa fie plina cu energie sí sa se prezinte cu toate maretia sí devotamentul ei.🤗

Nu stiu cat a durat masajul, dar ulterior a trebuit sa ma reimprosoatez la baie... A urmat un preludiu fenomenal, dupa care am mai depus cate ceva ín vederea incalzirii globale. 🤪 De data asta nu O sa mai povestea actiunea... cine O cunoaste pe Andrea, poate sa ghiceasca... Cu privire la On, Np, Gfe si altele numai 10 poate primi.....Aici vreau sa va spun, ca pentru dupaamiaza de ieri, daca a trebuit sa fie respins cineva de la programari, atunci pe mine sa ma certati, EU sunt de vina.

Am plecat de la ea cu trupul sí sufletul cald, pentru care iti multumesc Andrea 🤗🌹🌹🌹

Link spre comentariu
  • Oras:PRAHOVA
  • Oras:PRAHOVA

Salutare tuturor,  buna Andreea

Am ramas dator cu o recenzie, am vizitat-o in urma cu 2 sapt , progamare cu o zi inainte foarte simplu si usor de ajuns la ea.

Locatie de lux nota 10

Aspecte înaltă sanii mari si fermi nota 10 si aici

Dupa dus am mers in camera unde a inceput cu un oral demențial in timp ce eu ma jucam cu pasarica ei, dupa câteva minute a inceput nebunia squirtu-lui, care este wow!

Am continuat cu un normal.care a fost foarte scurt eram prea excitat de ce se petrecuse si timpul nu mi-a permis 2 fin!

Per total nota 12++

Gfe 10+

Halat 100

Te pup Andreea si see you soon!!!!

 

  • Like 2
Link spre comentariu
Acum 9 ore, djalex21 a spus:

Salutare tuturor,  buna Andreea

Am ramas dator cu o recenzie, am vizitat-o in urma cu 2 sapt , progamare cu o zi inainte foarte simplu si usor de ajuns la ea.

Locatie de lux nota 10

Aspecte înaltă sanii mari si fermi nota 10 si aici

Dupa dus am mers in camera unde a inceput cu un oral demențial in timp ce eu ma jucam cu pasarica ei, dupa câteva minute a inceput nebunia squirtu-lui, care este wow!

Am continuat cu un normal.care a fost foarte scurt eram prea excitat de ce se petrecuse si timpul nu mi-a permis 2 fin!

Per total nota 12++

Gfe 10+

Halat 100

Te pup Andreea si see you soon!!!!

 

 

      Iti multumesc frumos pentru recenzie  te pup 😘😘😜

  • Like 1
  • Inimioara 1
Link spre comentariu
Vizitator bob000
Reputație: 0

Am încercat și eu in nenumărate rânduri sa ma programez la Andreea depa ce citisem atâtea recenzii bune, prima data nu mai avea loc, asta e... Reprogramat... Programare anulata ca nu mai putea ea, dar nici eu nu cred ca mai puteam ajunge, asta e, data viitoare, programat din nou dar surpriza ca nu a mai dat nici semn ca rămâne sa ne vedem sau sa zică ca nu mai are cum, nu era nici o problema dar... I-am scris iar dar nu mai răspunde, deși, se pare ca a revenit din nou dupa spusele ei, nici la apel telefonic nu răspunde. Nu știu cum au alții norocul de a junge la ea asa usor dar eu renunț. Spor tuturor în toate. 

Link spre comentariu
Acum 19 minute, bob000 a spus:

Am încercat și eu in nenumărate rânduri sa ma programez la Andreea depa ce citisem atâtea recenzii bune, prima data nu mai avea loc, asta e... Reprogramat... Programare anulata ca nu mai putea ea, dar nici eu nu cred ca mai puteam ajunge, asta e, data viitoare, programat din nou dar surpriza ca nu a mai dat nici semn ca rămâne sa ne vedem sau sa zică ca nu mai are cum, nu era nici o problema dar... I-am scris iar dar nu mai răspunde, deși, se pare ca a revenit din nou dupa spusele ei, nici la apel telefonic nu răspunde. Nu știu cum au alții norocul de a junge la ea asa usor dar eu renunț. Spor tuturor în toate. 

   

 

      Buna ,îmi cer scuze dacă te-am supărat dar lasă-mi te rog ultimele 3 cifre de la nr de telefon sa îmi dau seama când ai vrut sa ajungi la mine, și îmi cer scuze încă odata dacă te-am supărat. 

Link spre comentariu
Vizitator lancerevo
Reputație: 0
1 oră în urmă, bob000 a spus:

Am încercat și eu in nenumărate rânduri sa ma programez la Andreea depa ce citisem atâtea recenzii bune, prima data nu mai avea loc, asta e... Reprogramat... Programare anulata ca nu mai putea ea, dar nici eu nu cred ca mai puteam ajunge, asta e, data viitoare, programat din nou dar surpriza ca nu a mai dat nici semn ca rămâne sa ne vedem sau sa zică ca nu mai are cum, nu era nici o problema dar... I-am scris iar dar nu mai răspunde, deși, se pare ca a revenit din nou dupa spusele ei, nici la apel telefonic nu răspunde. Nu știu cum au alții norocul de a junge la ea asa usor dar eu renunț. Spor tuturor în toate. 

Eu am renunțat de mult. Mi-am luat vreo 2 sau 3 seen  și m-am lăsat păgubaș.

Link spre comentariu

  • Oras:brasov
  • Oras:brasov
Acum 5 ore, bob000 a spus:

Am încercat și eu in nenumărate rânduri sa ma programez la Andreea depa ce citisem atâtea recenzii bune, prima data nu mai avea loc, asta e... Reprogramat... Programare anulata ca nu mai putea ea, dar nici eu nu cred ca mai puteam ajunge, asta e, data viitoare, programat din nou dar surpriza ca nu a mai dat nici semn ca rămâne sa ne vedem sau sa zică ca nu mai are cum, nu era nici o problema dar... I-am scris iar dar nu mai răspunde, deși, se pare ca a revenit din nou dupa spusele ei, nici la apel telefonic nu răspunde. Nu știu cum au alții norocul de a junge la ea asa usor dar eu renunț. Spor tuturor în toate. 

Aceiasi treaba am avut si eu. Deci..........nu stiu ce sa spun!😁😒😳🙄🤔🤔

Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...