Sari la conținut

Andreea_Milf 0770823169


Postări Recomandate

Buna ziua!!!  Sant disponibilă dar ma ocup de programarile făcute de ieri .Si  as vrea sa îmi reactualizez si serviciile mele: 

-oralul protejat sau neprotejat în funcție de igienă 

- Normalul doar protejat 

-GFE

-69

-Masaj

-Finalizarea doar corporală 

-Squirt (50 extra )

-Diferite poziții 

Nu accept persoane în stare de ebrietate, cu bile sau alte accesorii!

NU practic finalizare orală, facială sau anal!

PREȚUL SERVICIILOR :100 o finalizare (30min)/ 200 o ora (2 finalizări)

CONTACT:0770823169 Apel sau lăsați mesaj pe Watsap  

Cer si ofer la rândul meu igienă!

Va pup și va doresc o zi cât mai frumoasă!😘

 

  • Like 3
Link spre comentariu
Vizitator lancerevo
Reputație: 0

În sfârșit s-au aliniat planetele. Asadar, am am avut plăcerea sa o cunosc pe Andreea. Și nu regret. Socializare scurta la început, după care am mers la duș, după care a mers și ea. 

Ce a urmat, chiar confirma spusele colegilor. O partida foarte reușită, cu un orgasm fain din partea ei. Recunosc ca am reușit sa obosesc la final. 

Deci Andreea, în ochii mei, își întărește pozitia de MILF. Pe strada chiar întorc capul. Un pare plus din partea mea: tatuajele. 

Ca și note, toate sunt maxime as spune. 

ON:10 cu de toate( lins oo, bătut peste limba, adânc, etc) 

NP: 10 a fost exact ce cautam de mult. Dirty talk, contre, strâns între picioare și a avut inițiativă 

Locație : 10. Curățenie, am primit prosop mare și curat. Plus servit cu apa, iar la final suc și o ciocolata foarte buna

Pentru cine este fan MILF, Andreea este ce trebuie. Eu clar îmi fac abonament. Mai ales ca ai și ce discuta cu ea. Eu unul abia aștept următoarea întâlnire 

Link spre comentariu
  • Oras:Hunedoara
  • Oras:Hunedoara

Salutare. Fiind cu treaba prin Brasov in cursul zilei de ieri am zis sa fac o vizita, mai ales ca imi plac Milfurile. Am gasit locatia usor, deci nu stiu cum altii s-au pierdut, mai ales ca sunt din Brasov. Vedeti ca pe bloc scrie nr si scara. Am ajuns mai repede cu 10 min, am stat la o tigara si cafea pt a ne cunoaste mai bine. Apartamentul este curat, geluri de dus, prosoape, etc. Nu am avut nimic de obiectat pt ca pe langa astea mai este si deschisa, si amabila. Am stat o ora cu squirt inclus. Dama e bronzata si are carnea tare pe ea. Am futut cat am putut si tot nu era deajuns. Ii dau note maxime la tot. Pt mine a fost o experienta de vis.

  • Like 3
  • Inimioara 1
Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...