Jump to content

Andreea doamnă matură 0770823169

Recommended Posts

• Replies 543
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Popular Posts

Bai voi ma faceti sa scriu de ce nu va vedeti de treaba voastră fiecare va supăra adevărul pe voi sau vie frica sa nu va plece din bv in fundul moldovei sau de unde a venit

Posted Images

Da voi puteti sa stati cu ia cine a zis de voi ceva am zis in restul clienților noi care vor vizită la această doamna cai de evitat doar vii 8 persoane care sunteti doar tot aceleasi recenzii sant de era căutată avea mai multe dar voi le scrieti acolo cu ia cand mergeți asta faceti si gata ca nu mai am timp azi de voi voi ajunge si eu maine la ia sa vad cum oi da de ia trebuie sami iau cartela so sun sa nu cumva sa mai aiba nr meu de-acum 2 luni ca asa sigur nu răspunde dar daca răspunde merg si eu macar sa io dau unpic la botic ca altceva nu merita la ani sau un anal vad ce 

• Minus 1
Acum 4 minute, Ionesy a spus:

Ce va supăra adevărul pestisori cand nu aveti clienti pentru băbuta poi cine so caute in afara de voi 8 care stati toata ziua cu ia doar care o stiti in rest de evitat

Mai omule nu crezi ca ai deranjat prea mult pe acest topic,eu cred ca ar fi timpul sa îți vezi de treaba te faci de ras singur mai ales ca nu stii sa scrii tu ai dovedit ca ești un om bolnav atat te duce pe tine capul și asta faci.

• Like 1

Nu mai am timp sa mai sc dar te cam supara si pe tine adevarul acum conduc maine ajung acasa si o sa vizitez sa ti-o dau unpic la botic asa ca la carte si un anal si dupa o să-ți spun că eu am scris dar numa sa ajung la tine si sper sami răspunzi o zi bună sa ai de odihna😜😜😜😜🙏🙏🙏✌✌✌

• Minus 1
Acum 2 minute, Ionesy a spus:

Nu mai am timp sa mai sc dar te cam supara si pe tine adevarul acum conduc maine ajung acasa si o sa vizitez sa ti-o dau unpic la botic asa ca la carte si un anal si dupa o să-ți spun că eu am scris dar numa sa ajung la tine si sper sami răspunzi o zi bună sa ai de odihna😜😜😜😜🙏🙏🙏✌✌✌

Sa ai parte numai de radare, controale ISCTR si pene de cauciuc! Sa te prinda in afara orelor de condus, sa iti anuleze cardul tahograf, sa iti dea amenda maxima pentru o persoana fizica si sa ramai fara permis pentru perioada maxima si fara posibilitatea de a da examen pentru reducerea suspendarii! Sa ramai noaptea fara lumini, sa isi fure bateriile si toata motorina din rezervoare! Sa iti iasa o turma de mistreti in cale si sa lovesti masina sa nu mai poti inainta! Iar reparatiile sa le suporți din buzunarul tau! Ca la cat rau ai facut aici, meriti sa ti se intoarca inzecit, gunoi de om! 

Acum 3 minute, Ionesy a spus:

Nu mai am timp sa mai sc dar te cam supara si pe tine adevarul acum conduc maine ajung acasa si o sa vizitez sa ti-o dau unpic la botic asa ca la carte si un anal si dupa o să-ți spun că eu am scris dar numa sa ajung la tine si sper sami răspunzi o zi bună sa ai 

Te intreb si eu pe tine ai fost vreodată în viata asta a ta la femei???? Ce stii tu sa faci cu o femeie mai retardatule tu ești conștient ca dacă eu pun mana pe tine te bat de te zăpăcesc maimuțoiule, vrei sa vezi cum e sa iei bătaie de la o femeie???si după ti-o dau eu putin la botic si iti fac un anal de nu iti mai trebuie ți-e sa mai scrii tâmpenii.