Sari la conținut

Andreea_Milf 0770823169


Postări Recomandate

  • Super Premium
  • Oras:Brasov
  • Oras:Brasov

Salutare

    Sa va povestesc si eu pe scurt “întâlnirea” cu Andreea.
   Programare făcută de dimineață, pentru seara la ora 20, toate bune si frumoase, comunicare ok(până la un punct) …mi-a trimis adresa si la ora cu pricina, ma afișez in zona… caut nr blocului pe care mi l-a trimis dar din păcate, blocul care credeam eu ca este, nu era numerotat, asa ca am zis sa o sun pe Andreea sa ma ghideze sau sa confirme daca sunt unde trebuie… si ghici ce, nu a mai răspuns la telefon🤦‍♂️… ii trimit mesaj, o mai sun, nimic🙄… toata așteptarea mea a durat cam 15-20 de min… deci pot sa spun ca am fost destul de răbdător si flexibil cu timpul meu, dar sa stii Andreea ca time is money si pentru noi, nu numai pentru voi…. asa ca pe la 20,15 ii scriu ca am plecat, si ce sa vezi, surpriză, la 20,45 imi scrie, și citez “de ce?”😳🤐… no spuneți si voi, ce trebuia sa-i spun??? In prima faza am crezut ca întreabă la mișto sau in bășcălie… in fine, a întrebat daca ma întorc, răspunsul a fost un categoric NU… am si eu orgoliul meu, ce naiba😏… așa ca am mers frumușel acasă, având un ușor regret de cele întâmplate, deoarece chiar imi doream sa o vizitez… 

    Comunicare: 8 in primă fază, apoi comunicare 0

    Locație: 8 pe din afara blocurile arătau fain ( daca era ăla unde trebuia sa fiu)…culoare deschisa, faina, usi termopane la intrare, interfon, inca nu era marcat cu numar de “înmatriculare” 😂

          ON: 0…cica il face bine, asa spun băieții, care au reușit sa ajungă la ea
         
          NP: 0 ….se fute bine, asa zice lumea prin sat(nimfomane)… eu nu am mai apucat, am ramas doar cu admiratul peisajului si cu gandul ca ce bine era dacă…🙄
   
      GFE: 0….🤷

     Halat: 0 lei… 

   De revenit: eu sigur nu!!!!!!

   Ps: Draga mea Andreea, ceea ce am scris mai sus, nu am scris cu scopul sa te denigrez, in niciun caz, dar eu fiind un om mai dintr-o bucata, spunând mereu ceea ce simt, drept urmare am considerat ca trebuie sa postez si aceasta întâmplare trăită de mine (nu a fost singura😂) pentru ca, de aia suntem pe acest forum, nu numai sa scriem recenziile si intamplarile pozitive, ci si pe cele mai negative.

    In urma acestei postari fiecare trage concluziile dupa bunul lui plac.

     Peace! ✌️

    
    ◦    
 

Link spre comentariu
Acum 3 minute, extraterestru78 a spus:

Salutare

    Sa va povestesc si eu pe scurt “întâlnirea” cu Andreea.
   Programare făcută de dimineață, pentru seara la ora 20, toate bune si frumoase, comunicare ok(până la un punct) …mi-a trimis adresa si la ora cu pricina, ma afișez in zona… caut nr blocului pe care mi l-a trimis dar din păcate, blocul care credeam eu ca este, nu era numerotat, asa ca am zis sa o sun pe Andreea sa ma ghideze sau sa confirme daca sunt unde trebuie… si ghici ce, nu a mai răspuns la telefon🤦‍♂️… ii trimit mesaj, o mai sun, nimic🙄… toata așteptarea mea a durat cam 15-20 de min… deci pot sa spun ca am fost destul de răbdător si flexibil cu timpul meu, dar sa stii Andreea ca time is money si pentru noi, nu numai pentru voi…. asa ca pe la 20,15 ii scriu ca am plecat, si ce sa vezi, surpriză, la 20,45 imi scrie ca, citez “de ce?”😳🤐… no spuneți si voi, ce trebuia sa-i spun??? In prima faza am crezut ca întreabă la mișto sau in bășcălie… in fine, a întrebat daca ma întorc, răspunsul a fost un categoric NU… am si eu orgoliul meu, ce naiba😏… așa ca am mers frumușel acasă, având un ușor regret de cele întâmplate, deoarece chiar imi doream sa o vizitez… 

    Comunicare: 8 in primă fază, apoi comunicare 0

    Locație: 8 pe din afara blocurile arătau fain ( daca era ăla unde trebuia sa fiu)…culoare deschisa, faina, usi termopane la intrare, interfon, inca nu era marcat cu numar de “înmatriculare” 😂

          ON: 0…cica il face bine, asa spun băieții, care au reușit sa ajungă la ea
         
          NP: 0 ….se fute bine, asa zice lumea prin sat(nimfomane)… eu nu am mai apucat, am ramas doar cu admiratul peisajului si cu gandul ca ce bine era dacă…🙄
   
      GFE: 0….🤷

     Halat: 0 lei… 

   De revenit: eu sigur nu!!!!!!

   Ps: Draga mea Andreea, ceea ce am scris mai sus, nu am scris cu tendinta sa te denigrez, in niciun caz, dar eu fiind un om mai dintr-o bucata, spunând mereu ceea ce simt, drept urmare am considerat ca trebuie sa postez si aceasta întâmplare trăită de mine (nu a fost singura😂) pentru ca, de aia suntem pe acest forum, nu numai sa scriem recenziile si intamplarile pozitive, ci si pe cele mai negative.

    In uram acestei postari fiecare trage concluziile dupa bunul lui plac.

     Peace! ✌️

    
    ◦    
 

Iti multumesc frumos oricum ca ți-ai făcut timp sa scrii te pup 🥰

  • Haha 1
Link spre comentariu
  • Membru Premium
  • Oras:Craiova
  • Oras:Craiova
18 hours ago, mateutz said:

Programat din timp( nu prea o gasesti disponibila). Prezentat la ora stabilita, de data asta am optat numai pentru o finalizare. Recomand.

Asta e recenzie,in puii mei?

Îți bati joc de noi și de valoarea doamnei?

Tu ai văzut ce recenzii ample are?

Dacă ai avut o experienta reusita spune ne cum a fost sa ne îmbogățim cunoașterea. Pe ce baza o recomanzi si apoi crezi ca de recomandari duce lipsa?

  • Like 1
Link spre comentariu
Vizitator Catalean
Reputație: 0

Salutare ,după ce am reușit să o vizitez pe Andreea zic sa las și o scurta recenzie:

I-am scris pe wts și am găsit repede loc pt o finalizare ajung la ea unu din blocurile de la top city ,ajuns in apartament mă aștepta o MILF...🥰am fumat o țigară împreună cât am fumat am stat la taclale apoi am fugit în camera magica . A început cu un ON foarte bine executat gemea ușor am trecut la un 69 , pasarica frumoasa, curata , epilata numa buna de lins , cât ne-am jucat acolo sa terminat frumos pe mana mea . Am trecut la un NP se implica da ușoare contre geme. Nu prea știu să fac postări pompoase dar știu că la ea voi reveni  din partea mea are 10 pe linie!

Link spre comentariu

  • Oras:timisoara
  • Oras:timisoara
Acum 10 ore, Andreea44 a spus:

Bună dragul meu  momentan nu am in plan sa părăsesc Brașovul, dar niciodată sa nu spui niciodată 😉😉😉

Si eu care tocmai am vrut sa intreb daca nu ai cumva ganduri sa treci pe la Timisoara...

🤦‍♂️🥺😁

Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...