Sari la conținut

Andreea_Milf 0770823169


Postări Recomandate

  • Oras:Brașov
  • Oras:Brașov

Pentru cei care vor să cunoască o femeie în adevărata sa valoare căutați să obțineți o programare la Andreea. Acest înger de femeie este fără concurență în Brașov, cu condiția ca și tu să te ridici la nivelul ei, de comporament și măiestrie în face dragoste. Pentru a te bucura de o experiență cum o am adevărată trebuie să ai și un pic de noroc să prinzi o programare și apoi foarte important să o cucerești cu un comportament de adevărat gentleman și de restul se ocupă o femeie 100% atrăgătoare și o mare cunoscătoare la ce își dorește un bărbat. 

Mulțumesc super Andeea pentru întâlnirile noastre. 

 

 

 

 

  • Like 1
  • Inimioara 1
Link spre comentariu
  • Oras:Brasov
  • Oras:Brasov

Bună seara,

Am spus sa las și eu un mic comentariu..în cele din urmă am reușit și eu sa ajung la Andreea.Dupa o programare stabilita în prealabil și respectata de ambele părți am ajuns la locație.. Este o locație curata cu tot ce trebuie sa fie ptr a te simți super bine.

Andreea te face sa te simți nu bine ci super bine din toate pctele de vedere ,de la cea în a discuta și a te face sa te destinat pana la cea în a te face sa te simți super fericit.

Detalii picante nu o sa dau acuma atât pot spune ca este o prezenta agreabila și sigur voi mai revenii la ea .

Mulțumesc ptr ora petrecuta împreună.

 

  • Like 2
  • Inimioara 1
Link spre comentariu
  • Membru Premium
  • Oras:Centrul tarii
  • Oras:Centrul tarii

Din pacate contul Andreei s-a innegrit inainte sa poata sa-si ia ramas bun de la noi. M-a rugat pe mine sa postez mesajul de mai jos in numele ei.

“Dragii mei dragi, va mutumesc pentru vizite. Sunteti deosebiti si va iubesc. ❤️
Va doresc Sarbatori fericite
Ne revedem la anul care vine.
🚫 INDiSPONIBILA🚫

Gusturile mele sunt simple, ma multumesc usor cu lucrurile cele mai bune.

Link spre comentariu

Bună dimineața!❤️❤️❤️

Va fost dor de mine?Am revenit în frumosul vostru oraș. 

Aceleași servicii și aceleasi tarife,pe care vi le reamintesc:OP/ON(în funcție de igienă),sex normal  în diferite poziții (numai protejat),COB,69,dus împreună sau asistat, masaj de relaxare (numai la ora),deschisă la fantezii in limita bunului simț. Nu ofer anal/CIM/COF.

150 lei o finalizare (30min)

250 lei ora (1/2finalizari)

Aștept pe watsapp programările voastre începând cu ora 12:00 la numărul de telefon:0770823169.

Va pup💋💋💋

 

  • Like 1
  • Inimioara 1
Link spre comentariu
  • Membru Premium
  • Telefon: viaducthr
  • Oras:Cluj
  • Telefon: viaducthr
  • Oras:Cluj
On 1/25/2024 at 7:22 AM, Andreea44 said:

Bună dimineața!❤️❤️❤️

Va fost dor de mine?Am revenit în frumosul vostru oraș. 

Aceleași servicii și aceleasi tarife,pe care vi le reamintesc:OP/ON(în funcție de igienă),sex normal  în diferite poziții (numai protejat),COB,69,dus împreună sau asistat, masaj de relaxare (numai la ora),deschisă la fantezii in limita bunului simț. Nu ofer anal/CIM/COF.

150 lei o finalizare (30min)

250 lei ora (1/2finalizari)

Aștept pe watsapp programările voastre începând cu ora 12:00 la numărul de telefon:0770823169.

Va pup💋💋💋

 

Te-as vizita și eu, doar să-mi răspunzi la mesaje, nu știu cu ce te-am supărat... 

Sunt Fat-Frumos si-am palosu gros,

Pe Ileana o caut pe-un cal rapciugos

Link spre comentariu

Dragi brașoveni, sunteți pe sufletul și inima mea.Este singurul oraș în care am activat și m-am identificat cu voi.Va mulțumesc pentru vizitele pe care mi le-ati făcut. M-am simțit bine în compania voastră și sper ca sentimentul este reciproc A fost ultima mea vizita,ma voi retrage definitiv din aceasta activitate. Va mulțumesc ,va iubesc ❤️ și va las în compania colegelor mele

️INDISPONIBILA

 

  • Mersi 1
  • Trist 1
  • Inimioara 1
Link spre comentariu
Acum 1 oră, Andreea44 a spus:

Dragi brașoveni, sunteți pe sufletul și inima mea.Este singurul oraș în care am activat și m-am identificat cu voi.Va mulțumesc pentru vizitele pe care mi le-ati făcut. M-am simțit bine în compania voastră și sper ca sentimentul este reciproc A fost ultima mea vizita,ma voi retrage definitiv din aceasta activitate. Va mulțumesc ,va iubesc ❤️ și va las în compania colegelor mele

️INDISPONIBILA

 

Mult succes superba doamna! Din punctul meu de vedere ai fost un etalon in acest domeniu! Iti doresc tot binele din lume, viata fericita si sa fii iubita pt ca meriti!

Ma inclin!!!

  • Like 1
Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...