Sari la conținut

New ador sa fiu linsa 0733168793


neros

Postări Recomandate

  • Oras:Oras
  • Oras:Oras
Vizitator gvbolovan
Reputație: 0

Păi și tot noi plătim dacă e de lins?

Nu neapărat, poți să dai și tu anunț pe publi24 că satisfaci doamne și domnișoare cu limba ta, evident, contra cost :P

Link spre comentariu

Am fost eu acu vreo luna, dar din lipsa de timp nam mai scris.

Sunat raspuns promp, programat in 15 min. Locatie pe torontalului vis a vis de lidl.

Domnisoara moldoveanca ,cu poze din tinerete(2-3 ani minim). Acu e mamica cu cateva kg in plus, la fata arata bine dar tatele sunt lasate si moi,

Dupa dusul de rigoare purces in camera de nabadai, inceput cu on destul de rapid si fara artifici, cateva mozoale, cateva limbute, montat cauciuc, sa suit pe mine, mia dat cateva contre si la gara.

Locatie 8

Aspect 7

Igiena 10

On 7

Np 7

Gfe 8

Fata este destul de grabita, zicea ca facea total la telefon, dar cand iam zis de anal sa tras pe cur.Mai avea o colega intro camera alaturata, bruneta destu de grasuta care facea si ea programari, videochat...

Tarif 150 numaru. Eu nu o recomand.

  • Like 6
Link spre comentariu
  • Oras:Oras
  • Oras:Oras
Vizitator bolovan fiert
Reputație: 0

Aici e falsu in acte publice,am mirosit ca ceva e in neregula,are pe acelasi nr de telefon ba 1.60 ba 1.65 nici ea nu mai stie.Eu la fiecare pe care o sun trec codat in telefon pretu,apoi zona,culoarea parului si volumul:slym,bbw sau matura,pustana,totul codat sa nu se prinda nimeni in o limba mai putin cunoscuta sa nu poata decoda nimeni ce am vrut sa ascund.Asa dau de unele cu 3-4 anunturi si evit sa o musc ,desi am patit-o de 11 ori anul asta,tinand evidenta asta numai de vreo 2-3 ani  si avand o perioada de cateva luni telefonul stricat,mi-a bagat o cretina de la Vodafone o agrafa sa-mi scoata cartela micro si mi-a zgariat acolo de nu mi-a mai citit cartela.Si intradevar astea imi apar pe la Mc in Circumvalatiunii

  • Like 1
Link spre comentariu
Vizitator gvbolovan
Reputație: 0

Aici e falsu in acte publice,am mirosit ca ceva e in neregula,are pe acelasi nr de telefon ba 1.60 ba 1.65 nici ea nu mai stie.Eu la fiecare pe care o sun trec codat in telefon pretu,apoi zona,culoarea parului si volumul:slym,bbw sau matura,pustana,totul codat sa nu se prinda nimeni in o limba mai putin cunoscuta sa nu poata decoda nimeni ce am vrut sa ascund.Asa dau de unele cu 3-4 anunturi si evit sa o musc ,desi am patit-o de 11 ori anul asta,tinand evidenta asta numai de vreo 2-3 ani  si avand o perioada de cateva luni telefonul stricat,mi-a bagat o cretina de la Vodafone o agrafa sa-mi scoata cartela micro si mi-a zgariat acolo de nu mi-a mai citit cartela.Si intradevar astea imi apar pe la Mc in Circumvalatiunii

Să fiu al dracu', da' tu ești mai bolovan decât mine  :laugh2  :laugh2  :laugh2

Link spre comentariu
  • Oras:Oras
  • Oras:Oras
Descriere Matrimoniale

Ador limbuțele Ofer servicii totale garantez ! am 20 ani miniona simpatică și prietenoasă,foarte open mind .După ce ne cunoastem puțin mă voi dezlănțui si te voi face sa gemi de plăcere până te voi urca pe culmile extazului!
Ador sa te satisfac si ma simt împlinită atunci cand gemi de plăcere.
O fac cu placere de fiecare dată si nu te las nesatisfăcut!
Fără grabă si cu multă pasiune
Sâni mari nr4, fund de braziliancă,fierbinte.
Dacă îți plac fetele cu forme frumoase incearcă-mă si nu o sa regreti o secundă!

 

Link spre comentariu
  • Oras:Oras
  • Oras:Oras

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...