Sari la conținut

Andreea -0747406510


andreea8

Postări Recomandate

  • Oras:SUCEAVA
  • Oras:SUCEAVA

Curios sa vad dacă chiar este reala și chiar oferă serviciile pe care spune ca le oferă am făcut duminică o programare pentru marți dimineață la 7 și a acceptat.

Dar curiozitatea era cam mare asa ca azi mi-am încercat norocul cu o programare la 10 seara și surpriza a acceptat.

Asa ca m-am prezentat la 21.45 la locația Soniei.

Este cea din poze, o tipa plinuta pentru cei cărora le place sa aibă pe ce pune mana.

Servit un pahar de cola, făcut un dus apoi am mers în camera unde i-am propus varianta de doua ore și bine am făcut pentru ca prima finalizare s-a terminat după vreo doua ore jumătate 😊.

Dornic de ceva nou și văzând ca are niște jucării tentante am provocat-o la niște mici fantezii pe care le-a acceptat.

Am avut o fantezie cu sânii ei care mi-au oferit un mic bonus, deobicei beau cafeaua simpla, dar acum am avut un bonus pentru servicii întoarse.

Am încercat și alte fantezii pe care nu le voi povesti, cei care vor avea imaginație le vor descoperi dacă își dorește și ea.

ÃŽncercat și anal protejat desigur cu ea deasupra , apoi pus caprita și continuat, apoi finalizat în guriță, ei la cererea mea.

Igienizat apoi am mai povestit un pic,și început din nou cu un oral pentru trezirea lui '' Bobiță'' finalizat într-un final, cu greu dar ea își da silința, pentru ca ii place sa te termine cu adevărat.

La pachet complet merita 10+.

A meritat efortul din plin

Timp petrecut cu ea 21.45-01.35 deci mai mult de 3 ore.

Cadou 300 RON plătit la ieșire.

Andreea merita trecuta la testate.

Sper sa revină din nou, merita timpul petrecut, mai ales ca dacă știi ce își dorește și ea se implica în tot ce face.

EU VOI REVENI CU SIGURANȚĂ ðŸ¸

  • Like 4
Link spre comentariu

Salut. Am fost la aceasta domnisoara duminica. Am făcut programarea de sâmbătă după amiaza pentru duminica pentru o ora. Am ajuns la locație. Un apartament chiar foarte ok. Ea este cea din poze sunt reale toate pozele. Cat despre servicii își da interesul la orice pentru a te surprinde nota 10 la tot pachetul. Este de acord cu preferințele tale cu fanteziile tale fără sa spună nici o secunda nu. Despre timpul acordat am programat pentru o ora. Nu a măsurat timpul deloc. Nu ma grăbit deloc. A început printr un oral de nota 10 chiar știe bine ce face cu gura... Apoi la normal protejat . Am mai stat de vorba chiar foarte vorbareata și de treaba. Igienizare și am trecut la nr 2. A început din nou printr un oral neprotejat lung și bun folosind toata saliva din dotare i am propus o fantezie de a mea care a acceptat o direct și am finalizat în gura și pe fata. Am avut timp și de nr 3 deoarece eu sunt de cursa mai scurta mai ales cu asa servicii primite nu aveam cum sa rezist mai mult 🤣 și început din nou după igienizarea amândurora printr un oral din nou excepțional și apoi am trecut la anal protejat unde nu a refuzat sau nu a avut nimic de spus împotriva. Un anal super bun.. Este strâmt. Și adânc făra sa ma oprească. Și asa sa dus și a 3 a finalizare. Timpul habar nu am nici acum cât a fost dar sigur a fost mai mult de o ora.. Eu am tot întrebat dacă este timp și ea spunea nu contează. Nu ma grăbesc. Am mai stat de vorba chiar ai ce vorbi cu ea. Plătit 200 lei și asta a fost. Recomand pentru oricine vrea servicii de calitate în adevăratul sens al cuvântului.

  • Like 5
Link spre comentariu
  • Oras:Brasov
  • Oras:Brasov

Salut. Am fost la aceasta domnisoara duminica. Am făcut programarea de sâmbătă după amiaza pentru duminica pentru o ora. Am ajuns la locație. Un apartament chiar foarte ok. Ea este cea din poze sunt reale toate pozele. Cat despre servicii își da interesul la orice pentru a te surprinde nota 10 la tot pachetul. Este de acord cu preferințele tale cu fanteziile tale fără sa spună nici o secunda nu. Despre timpul acordat am programat pentru o ora. Nu a măsurat timpul deloc. Nu ma grăbit deloc. A început printr un oral de nota 10 chiar știe bine ce face cu gura... Apoi la normal protejat . Am mai stat de vorba chiar foarte vorbareata și de treaba. Igienizare și am trecut la nr 2. A început din nou printr un oral neprotejat lung și bun folosind toata saliva din dotare i am propus o fantezie de a mea care a acceptat o direct și am finalizat în gura și pe fata. Am avut timp și de nr 3 deoarece eu sunt de cursa mai scurta mai ales cu asa servicii primite nu aveam cum sa rezist mai mult și început din nou după igienizarea amândurora printr un oral din nou excepțional și apoi am trecut la anal protejat unde nu a refuzat sau nu a avut nimic de spus împotriva. Un anal super bun.. Este strâmt. Și adânc făra sa ma oprească. Și asa sa dus și a 3 a finalizare. Timpul habar nu am nici acum cât a fost dar sigur a fost mai mult de o ora.. Eu am tot întrebat dacă este timp și ea spunea nu contează. Nu ma grăbesc. Am mai stat de vorba chiar ai ce vorbi cu ea. Plătit 200 lei și asta a fost. Recomand pentru oricine vrea servicii de calitate în adevăratul sens al cuvântului.

  

Curios sa vad dacă chiar este reala și chiar oferă serviciile pe care spune ca le oferă am făcut duminică o programare pentru marți dimineață la 7 și a acceptat.

Dar curiozitatea era cam mare asa ca azi mi-am încercat norocul cu o programare la 10 seara și surpriza a acceptat.

Asa ca m-am prezentat la 21.45 la locația Soniei.

Este cea din poze, o tipa plinuta pentru cei cărora le place sa aibă pe ce pune mana.

Servit un pahar de cola, făcut un dus apoi am mers în camera unde i-am propus varianta de doua ore și bine am făcut pentru ca prima finalizare s-a terminat după vreo doua ore jumătate .

Dornic de ceva nou și văzând ca are niște jucării tentante am provocat-o la niște mici fantezii pe care le-a acceptat.

Am avut o fantezie cu sânii ei care mi-au oferit un mic bonus, deobicei beau cafeaua simpla, dar acum am avut un bonus pentru servicii întoarse.

Am încercat și alte fantezii pe care nu le voi povesti, cei care vor avea imaginație le vor descoperi dacă își dorește și ea.

Încercat și anal protejat desigur cu ea deasupra , apoi pus caprita și continuat, apoi finalizat în guriță, ei la cererea mea.

Igienizat apoi am mai povestit un pic,și început din nou cu un oral pentru trezirea lui '' Bobiță'' finalizat într-un final, cu greu dar ea își da silința, pentru ca ii place sa te termine cu adevărat.

La pachet complet merita 10+.

A meritat efortul din plin

Timp petrecut cu ea 21.45-01.35 deci mai mult de 3 ore.

Cadou 300 RON plătit la ieșire.

Andreea merita trecuta la testate.

Sper sa revină din nou, merita timpul petrecut, mai ales ca dacă știi ce își dorește și ea se implica în tot ce face.

EU VOI REVENI CU SIGURANȚĂ

Va multumesc

Link spre comentariu
  • Oras:Brasov
  • Oras:Brasov

Dragilor, cititi cu atentie atat recenziile cat si descrierea😉😉😉 (cei fara cont ) si daca nu sunteti siguri ca doriti o programare va rog sa nu o mai faceti😉😉😉

Apropo, de bun simt e sa spuneti un simplu, ,scuze, nu raman " fara sa fiti badarani😉😉😉

A fost un singur caz, dar nu vreau sa se repete!

  • Like 3
Link spre comentariu
  • Oras:suceava
  • Oras:suceava

Știu. Despre mine e vorba. Am refuzat și am plecat. Îmi pare rău dacă te-am făcut să mă consideri bădăran, deși am cerut scuze de vreo trei sau patru ori.

Unii oameni nu sunt compatibili, și de aceea am ales să spun pas. Într-adevăr, am spus direct că nu-mi place de tine. "Mea culpa". Vorba ta, trebuia să folosesc altă expresie mai diplomatică.

Dacă mai contează, încă o dată îți cer scuze, și îți doresc doar lucruri bune. Deși nu am apucat, te pup!

Link spre comentariu
  • Oras:Bucuresti
  • Oras:Bucuresti

Fata nu este deloc urâtă, e puțin cu forme dar dacă dorești sânii mari trebuie să accepți și formele. În schimb prin atitudine și interacțiune este plină de energie și ingeniozitate.

Ochii ei sunt scânteitori mai ales în acele momente intense.

  • Like 2
Link spre comentariu
  • Oras:Brasov
  • Oras:Brasov

Știu. Despre mine e vorba. Am refuzat și am plecat. ÃŽmi pare rău dacă te-am făcut să mă consideri bădăran, deși am cerut scuze de vreo trei sau patru ori.

Unii oameni nu sunt compatibili, și de aceea am ales să spun pas. ÃŽntr-adevăr, am spus direct că nu-mi place de tine. "Mea culpa". Vorba ta, trebuia să folosesc altă expresie mai diplomatică.

Dacă mai contează, încă o dată îți cer scuze, și îți doresc doar lucruri bune. Deși nu am apucat, te pup!

Oamenii diplomati vor avea mereu de castigat pt ca nu sti ce iti rezerva viata si cand te lovesti in alte conjuncturi de acea persoana (nu e vorba de figuri si alte cele, dar ar trebui sa oferim ceea ce primim )😉😉😉

Seara buna!

  • Like 2
Link spre comentariu
  • Oras:Brasov
  • Oras:Brasov

Fata nu este deloc urâtă, e puțin cu forme dar dacă dorești sânii mari trebuie să accepți și formele. ÃŽn schimb prin atitudine și interacțiune este plină de energie și ingeniozitate.

Ochii ei sunt scânteitori mai ales în acele momente intense.

Multumesc😘😘😘
Link spre comentariu

Am fost și eu la tipa. Intr-adevar e pentru cei cărora le plac formele. Însă găsești la ea niște servicii care nu le găsești la oricine, plus e pe sistemul relax, fără graba și ni ci nu e pusa pe făcut bani. Experienta mea a fost una bună,tipa e foarte vorbareata, deschisa la chestii noi. Făcusem o rezervare pentru 2 ore însă nu am reușit sa stau în întregime din diverse motive,aveam de achitat 300 iar spre surprinderea mea am fost taxat doar cu 100,pentru o finalizare. Mie personal nu mi s-a mai întâmplat o chestie de gen. Apartamentul e curat, locația e buna, prosoape noi cu eticheta și la mine :) Spor!

  • Like 2
  • Minus 1
Link spre comentariu
  • Oras:Brasov
  • Oras:Brasov

Am fost și eu la tipa. Intr-adevar e pentru cei cărora le plac formele. ÃŽnsă găsești la ea niște servicii care nu le găsești la oricine, plus e pe sistemul relax, fără graba și ni ci nu e pusa pe făcut bani. Experienta mea a fost una bună,tipa e foarte vorbareata, deschisa la chestii noi. Făcusem o rezervare pentru 2 ore însă nu am reușit sa stau în întregime din diverse motive,aveam de achitat 300 iar spre surprinderea mea am fost taxat doar cu 100,pentru o finalizare. Mie personal nu mi s-a mai întâmplat o chestie de gen. Apartamentul e curat, locația e buna, prosoape noi cu eticheta și la mine :) Spor!

Multumesc😘😘

Cat timp esti corect cu mine nu am motiv sa te, ,ard"

Link spre comentariu
  • Oras:Suceava
  • Oras:Suceava

Nu pot sa fac o recenzie regulamentara din diverse motive,dar pot confirma ca antescriitorii mei au fost mai mult decât obiectivi. Andreea este o persoana deosebita care a făcut un bătrân ca mine sa trăiască momente de poveste. Serviciile sunt nemaipomenite cu surprize din cele mai plăcute. Tot ce pot sa spun este ca-i mulțumesc ca a venit și la Suceava. Concluzie fără Andreea viața e pustiu🥰🥰🥰!

  • Like 1
Link spre comentariu
  • Oras:Brasov
  • Oras:Brasov

Nu pot sa fac o recenzie regulamentara din diverse motive,dar pot confirma ca antescriitorii mei au fost mai mult decât obiectivi. Andreea este o persoana deosebita care a făcut un bătrân ca mine sa trăiască momente de poveste. Serviciile sunt nemaipomenite cu surprize din cele mai plăcute. Tot ce pot sa spun este ca-i mulțumesc ca a venit și la Suceava. Concluzie fără Andreea viața e pustiu🥰🥰🥰!

Multumesc😘😘😘
Link spre comentariu

Vizitator
Acest topic este acum închis pentru alte răspunsuri.
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...