Sari la conținut

Masaj de relaxare plus finalizare 0757713558


Postări Recomandate

Am mai gasit ceva

Daca dai pe publi pe contul care posteaza anunturile gasiti vreo 10 anunturi de genul:"vand alfa romeo" "vand piese ford" etc

Cu acelasi nr de tel

Foarte ciudat

Si sunt tot la rubrica cu masajul :))))

Poate daca cumperi mașina ai un masaj din partea casei.
Link spre comentariu
  • Oras:Targu Mures
  • Oras:Targu Mures

Hai noroc și la mulți ani! Ba băieți...am sunat-o pe aceasta tânăra și mi-a răspuns o voce destul de plăcută. Am întrebat-o de servicii/prețuri și mi-a zis ca îmi da mai multe detalii numai după ce fixam o programare. Am zis ok...m-am programată peste 2 ore după care mi-a dat detaliile. Masajul costa între 150-200 de lei și când am întrebat de ce este prețul asta și dacă oferă și altceva in afara de masaj mi-a spus ca masajul costa atât pentru ca nu m-am programat din timp și ca ea nu oferă altceva in afara de masaj. Am zis ca mi se pare cam mult 150 pentru un masaj și am zis pas...

Ori nu am înțeles eu bine ori fata și-a luat-o in cap și cere prețuri exagerate pentru nimic. 🤦ðŸ»â€â™‚ï¸

Link spre comentariu

Dornic de a avea o experienta cu o tipa pocaita dupa ce am vazut recenziile de pe topicul masaj de relaxare am vizitat tipa asta anul trecut, locația e strada trifoiului, un apartament într-un demisol. Am ajuns în fata blocului la ora stabilita, o sun si nimic. Apoi trece titulara pe langa mine in fata locatiei dar nu m-as fi asteptat sa fie ea. Din descrierile anterioare ma asteptam la altceva. Are cel putin doua telefoane care sunau, am rugat-o sa le puna pe silent. Actiunea s-a desfasurat la început în picioare apoi am trecut pe canapea unde am primit un oral protejat care a fost ok, mai ok decat ma asteptam. Am mai stat la taclale si a fost deschisa, am avut o conversatie placuta. La fizic are putina burta si un pic deformata (o fi slabit), pe mine nu m-a deranjat acest aspect, nu stiu sa o descriu fizic mai bine.Dupa actiune am vrut sa ma igienizez dar cabina de dus sau ce era acolo era dezafectata cu mucegai negru si cu lucruri. Asta mi s-a parut dubios si ma intrebam oare ea unde se spala dupa clienti.

Am achitat 100 de ron.

Regret ca nu am întrebat-o de ce pune asa de multe anunturi si ce crede ca obtine cu asta? De cand a venit din strainatate e poluata rubrica de masaj pe publi24 si is scrise stupid anunturile cu poze false

Link spre comentariu

  • Oras:Cluj Napoca
  • Oras:Cluj Napoca

Dornic de a avea o experienta cu o tipa pocaita dupa ce am vazut recenziile de pe topicul masaj de relaxare am vizitat tipa asta anul trecut, locația e strada trifoiului, un apartament într-un demisol. Am ajuns în fata blocului la ora stabilita, o sun si nimic. Apoi trece titulara pe langa mine in fata locatiei dar nu m-as fi asteptat sa fie ea. Din descrierile anterioare ma asteptam la altceva. Are cel putin doua telefoane care sunau, am rugat-o sa le puna pe silent. Actiunea s-a desfasurat la început în picioare apoi am trecut pe canapea unde am primit un oral protejat care a fost ok, mai ok decat ma asteptam. Am mai stat la taclale si a fost deschisa, am avut o conversatie placuta. La fizic are putina burta si un pic deformata (o fi slabit), pe mine nu m-a deranjat acest aspect, nu stiu sa o descriu fizic mai bine.Dupa actiune am vrut sa ma igienizez dar cabina de dus sau ce era acolo era dezafectata cu mucegai negru si cu lucruri. Asta mi s-a parut dubios si ma intrebam oare ea unde se spala dupa clienti.

Am achitat 100 de ron.

Regret ca nu am întrebat-o de ce pune asa de multe anunturi si ce crede ca obtine cu asta? De cand a venit din strainatate e poluata rubrica de masaj pe publi24 si is scrise stupid anunturile cu poze false

Mai activează pocaita?
Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...