Sari la conținut

Eve 0729681312


Postări Recomandate

am fost la mandra asta de 2 ori, inainte de revelion.

in ambele programare telefonica, respectata.

locatia - matei basarab, destul de aproape de metrou piata muncii, ok. nimic wow, dar curatel, cu ce trebuie. prosoapele erau nasoale prima data, i-am zis si a doua oara am primit ceva mai ok. in rest, cele necesare la dus, pat mare care era curatel, o oglinda parca prin zona, cam intuneric, dar nu deranjant. o locatie de 8-9 pt locuri de parcare si usurinta de a ajunge.

ea - o fata tanara, cu tate f faine nr 2-3 super, cu corp atletic, frumos, nu slim, nu corpolenta. cu carne! cu picioare frumoase, ca si curul si pasa, rasa regulamentar, stramta si umezindu-se fara lubrifianti. corp de 9, la fata frumusica, ochi negri cred, figura interesanta, cu vagi trasaturi neeuropene, cu un zambet f placut, la fata pt mine tot de 9. mie mi-a placut.

atitudinea deschisa, clara, am povestit scurt ce si cum, am igienizat, ne-am apucat de treaba, fara amanari, fara trageri de timp.

la prima vizita prestatia a fost

on cu cim facut temeinic, cu presiune, adanc, umed, cu un pic de atentie si la oo, cu ea intreband daca e ok (si era ;) ) si cu continuarea trebii inca vreo 30 sec dupa ejaculare. are rezistenta la oral, il face bine, de cel putin 9

a doua oara am inceput cu on, la fel de bun, continuat cu np, cu mine deasupra, cu participarea ei, cu ceva sunete (parca un pic exagerate, dar probabil dandu-mi mie credit... n-am rezistat mult (era cald si bine inauntru si eu eram nf) asa ca am terminat in preze destul de repede.

on tot de 9, np de 9

halat pt vizita 1 200 / 1fin cu cim

halat pt vizita 2 150 / 1 fin normal...

mie mi-a placut (de altfel e clar, daca am revenit) si daca ma mai primeste, mai merg, poate pt o vizita mai pe indelete, ca prea eram intre 2 treburi...

recomand

si merci, eve

  • Like 6
Link spre comentariu
  • Oras:Bucuresti
  • Oras:Bucuresti

am fost la mandra asta de 2 ori, inainte de revelion.

in ambele programare telefonica, respectata.

locatia - matei basarab, destul de aproape de metrou piata muncii, ok. nimic wow, dar curatel, cu ce trebuie. prosoapele erau nasoale prima data, i-am zis si a doua oara am primit ceva mai ok. in rest, cele necesare la dus, pat mare care era curatel, o oglinda parca prin zona, cam intuneric, dar nu deranjant. o locatie de 8-9 pt locuri de parcare si usurinta de a ajunge.

ea - o fata tanara, cu tate f faine nr 2-3 super, cu corp atletic, frumos, nu slim, nu corpolenta. cu carne! cu picioare frumoase, ca si curul si pasa, rasa regulamentar, stramta si umezindu-se fara lubrifianti. corp de 9, la fata frumusica, ochi negri cred, figura interesanta, cu vagi trasaturi neeuropene, cu un zambet f placut, la fata pt mine tot de 9. mie mi-a placut.

atitudinea deschisa, clara, am povestit scurt ce si cum, am igienizat, ne-am apucat de treaba, fara amanari, fara trageri de timp.

la prima vizita prestatia a fost

on cu cim facut temeinic, cu presiune, adanc, umed, cu un pic de atentie si la oo, cu ea intreband daca e ok (si era ;) ) si cu continuarea trebii inca vreo 30 sec dupa ejaculare. are rezistenta la oral, il face bine, de cel putin 9

a doua oara am inceput cu on, la fel de bun, continuat cu np, cu mine deasupra, cu participarea ei, cu ceva sunete (parca un pic exagerate, dar probabil dandu-mi mie credit... n-am rezistat mult (era cald si bine inauntru si eu eram nf) asa ca am terminat in preze destul de repede.

on tot de 9, np de 9

halat pt vizita 1 200 / 1fin cu cim

halat pt vizita 2 150 / 1 fin normal...

mie mi-a placut (de altfel e clar, daca am revenit) si daca ma mai primeste, mai merg, poate pt o vizita mai pe indelete, ca prea eram intre 2 treburi...

recomand

si merci, eve

Multumesc frumos pentru complimente 💋💋🙈

Ma bucur foarte mult ca ți-a plăcut si te mai astept cu mare drag 💋💋💋💋💋😘😘😘

Link spre comentariu
  • Oras:Bucuresti
  • Oras:Bucuresti

Salutare prieteni

Am vizitat si eu aceasta fatuca, eram prin zona pe la muncii si am zis sa pun o intrebare si spre surprinderea mea era libera asa ca am purces catre locatie si in 20 de min eram acolo.

Dupa o mica discutie si o tigara m-am cerut la dus si am revenit in camera de nebunii, cat eram la dus am auzit si o voce de barbat prin casa.. Cred ca mai are o colega..

Am ales optiunea de o fin.. A inceput cu un oral bunicel si apoi am continuat cu ea pe lateral unde am si finalizat.

Si acum notele :

Locatie :8, nu sunt mare fan cand mai este cineva in locatie

Aspect Eve :9 tinerica, corp frumos la fel si sânii

Oral :9

Normal:9

Gfe :9 pare un pic retinuta, probabil dupa mai multe vizite va creste...

Halat :150 cred ca am stat 25 min

Recomandare :Da, cred ca mai poate creste.

  • Like 2
Link spre comentariu
  • Oras:Bucuresti
  • Oras:Bucuresti

Salutare prieteni

Am vizitat si eu aceasta fatuca, eram prin zona pe la muncii si am zis sa pun o intrebare si spre surprinderea mea era libera asa ca am purces catre locatie si in 20 de min eram acolo.

Dupa o mica discutie si o tigara m-am cerut la dus si am revenit in camera de nebunii, cat eram la dus am auzit si o voce de barbat prin casa.. Cred ca mai are o colega..

Am ales optiunea de o fin.. A inceput cu un oral bunicel si apoi am continuat cu ea pe lateral unde am si finalizat.

Si acum notele :

Locatie :8, nu sunt mare fan cand mai este cineva in locatie

Aspect Eve :9 tinerica, corp frumos la fel si sânii

Oral :9

Normal:9

Gfe :9 pare un pic retinuta, probabil dupa mai multe vizite va creste...

Halat :150 cred ca am stat 25 min

Recomandare :Da, cred ca mai poate creste.

Multumesc frumos pentru complimente esti foarte drăguț te mai astept cu mare drag te pup 💋😘😘
Link spre comentariu
  • Oras:Bucuresti
  • Oras:Bucuresti

Sunat azi cam toată ziua...nimic. Acum mai pe seară a răspuns o voce de bărbat toate ie bine.

Buna dragul meu..

Nu îmi amintesc sa fi răspuns la cineva astăzi ...Nu am lucrat asa ca numai vorbi la adresa mea urât sau ca ți-a răspuns Nustiu cine ...Multumesc pentru intelegere 😘

Link spre comentariu

  • Oras:Bucuresti
  • Oras:Bucuresti

Salutare, 

 

Am vizitat o si eu pe Eve ( am reusit sa ne sincronizam pana la urma ) .

 

Programare pe whatapp unde am si discutat putin mai mult.

 

Locatie: 8.75 : usor de ajuns pt mn,moderna, dar de aici si problema la programari pt ca imparte apartamentul cu o colega si de pe usa dai direct in camera de actiune. Mai este o camera unde cea care nu are treaba are pauza cat actiuna se petrece in odaia mare :))))). Daca era singura in locatie nota ar fi mai mare. 

 

Aspect fata: 7 : 6 fata 8 corp. E tipul de femeie care e dependenta de machiaj in opinia mea. Sanii = punctul forte . Nu este slim ( ai pe ce pune mana) 

 

ON: 8,5 umed , deep dar prea alert. 

 

NP: 8,80 . 1 nr pe la spate - senzatie misto. 2 nr - misionar si umeri craci unde se mangaie la pasarica permanent. Din pacate nu am reusit sa mai finalizez desi ea a zis sa mai incercam ( sa nu ma supar ). Bausem putin in seara aia, era si 4 dimi era greu sa mai finalizez , dar apreciez preocuparea. 

 

Medie/Recomandarea: 8.26. O fata careia ii place pula ( inca nu face meseria asta pe modul robot), danseaza prin camera, face FK iar pe timp de noapte merita vizitata pana intervine rutina. 

 

 

Bafta!

  • Like 1
Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...