Sari la conținut

Postări Recomandate

Vizitator matrakci76
Reputație: 0

Salut, pai de vrut noi mai vrem , dar in 3 cu un alt barbat deocamdata nu vrem sa incercam , ne-am simtit foarte bine cu tipul cu care am fost fiind si un pic mai in varsta decat noi ! Am fi totusi curiosi cum ar fi si cu un alt cuplu ! Mie imi place foarte mult sa privesc

Interesant,dar cred ca e la misto.
Link spre comentariu

Salut , suntem un cuplu din oras , eu am 33 de ani si ea 30 si de curand am avut doua experiente in 3 cu un alt tip , a fost exact asa cum ne-am imaginat si incerc sa o conving sa incercam si cu un cuplu ,dar sa vedem ..

se poate cateva detalii, cum ati reusit sa puneti in practica? Sotiei ii este frica ca dupa sa nu apara certuri, in rest, iar surade sa mai fie un alt barbat...
Link spre comentariu

se poate cateva detalii, cum ati reusit sa puneti in practica? Sotiei ii este frica ca dupa sa nu apara certuri, in rest, iar surade sa mai fie un alt barbat...

Comunicarea e cheia! Asteptati sa se termine cu restrictiile astea si mergeti la un club de swingeri din Bucuresti!

  • Like 1
Link spre comentariu
  • Oras:Romania
  • Oras:Romania

Știi bancul ăla

Un tip cu o tipa, dupa o intalnire de succes, merg impreuna pe aleea casei lui. La un moment dat, tipul o intreaba:
- Vrei sa mergi pe la mine, sa bem o cafea?
- Pai, hai sa-ti zic ce-am constatat: imi dau seama de fiecare barbat cum este in pat, dupa cum baga cheia in broasca... adica daca o bagi repede, smucit, inseamna ca esti animalic si nu-mi place chestia asta; in schimb, daca bajbai si nu nimeresti yala, inseamna ca nu esti experimentat si iara nu imi place.
- Domnisoara, nu stiu, cum fac ceilalti, dar eu inainte de a incerca cheia, ling broasca de-o ia naiba...

  • Like 2
Link spre comentariu

Știi bancul ăla

Un tip cu o tipa, dupa o intalnire de succes, merg impreuna pe aleea casei lui. La un moment dat, tipul o intreaba:

- Vrei sa mergi pe la mine, sa bem o cafea?

- Pai, hai sa-ti zic ce-am constatat: imi dau seama de fiecare barbat cum este in pat, dupa cum baga cheia in broasca... adica daca o bagi repede, smucit, inseamna ca esti animalic si nu-mi place chestia asta; in schimb, daca bajbai si nu nimeresti yala, inseamna ca nu esti experimentat si iara nu imi place.

- Domnisoara, nu stiu, cum fac ceilalti, dar eu inainte de a incerca cheia, ling broasca de-o ia naiba...

Deseneaza asta, sa poata fi inteleasa de mai multe persoane! 😂😂😂
  • Like 2
  • Haha 2
Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...