Sari la conținut

‭Miniona 0759697901‬


Vizitator orpheus

Postări Recomandate

  • Oras:Oradea
  • Oras:Oradea

Salut Rechinii77!

Minioana este una mai mică care te fute bine?

Să înțeleg o recomanzi călduros. Da?

 

Salut Ursuletule.....din cate am vazut eu pe aici,DA ti.o reconand!ðŸ˜

Mandra ii ok!inca nu am apucat sa trec pe la ea din pacate dar pe viitor nu se stie🙂

Spor sa ai,respecte

  • Like 5
Link spre comentariu
  • Răspunsuri 92
  • Creat
  • Ultimul Răspuns
  • Oras:Aici pentru tine
  • Oras:Aici pentru tine

Salutaree , începând de marți voi fi disponibilă in Oradea , locatia va fi pe Onestilor 15 . Cei ce doresc o programare ii rog sa îmi trimită mesaj text sau pe whatshapp începând de luni . Va pup și abea aștept sa ne revedem :*:* revin mâine cu poze noi aici ... pupici

  • Like 1
Link spre comentariu
  • Membru Premium
  • Oras:Oradea
  • Oras:Oradea

Salutare sogori😉 doar ce am a flat de forum sunt nou, Asta va fi prima mea recenzie.. Daca gresesc cu ceva sau uit sa mentionez ceva va rog frumos sa ma corectati ðŸ˜

Eram in zona si am decis sa o vizitez pe domnisoara Miniona.. Am sunat-o, a raspuns rapid am stabilit ca ajung in 20 de minute daca e ok si pentru ea.. Zis si facut, ajung in Fata blocului(prima onestilor) peste 15 min, am mai ars o tigara si am sunat-o sa Imi comunice etajul si ap. Urc si inainte sa bat la usa(era pe faza 😅) mi-a deschis-o o Fata frumoasa la fata, Corp slim cu fund rotunjel 🤤imbracat in lenjerie intima neagra so tocuri(apropo poze Reale mai rar in Ultima vreme, sau am eu ghinion?) .. Neam prezentat reciproc, mua mua 😘 I-am inmanat cadoul pentru o finalizare si am intrebat daca pot sa folosesc dusul sa ma reinprospatesc si sa ma incalzesc un Pic, am primit aprobare am intrat la dus dotat cu tot ce ai nevoie: prosop curat, gel de dus, apa de gura.. Ea in timp ma astepta in living era cu colega ei, nu am vazut-o doar vocea i-am auzit-o dar am citit pe forum ca e Diana (e posibil sa o vizitez pe ea Maine) dupa am intrat in camera, neam dezbracat si neam pus in pat, si ma intrebat cum vreau Sami Faca oralu (protejat sau neprotejat) am optat pt neprotejat.. Si incepe ea cu BJ umed, adanc(nu is eu foarte dotat, ba chiar din contra, dar mai rar dau de fete Sami faca oral Asa adanc ba nu pot ba nu vor) nu Prea se ajuta cu mana cea ce Imi place mie dupa cateva minute fara sa zic eu nimica Imi aplica latexu si am inceput cu un LOT in care se misca bine, lasciv gemea usor, in timp ce eu ma jucam cu sanii ei micute dar ferme si frumoase (apropo folosea lubrificant) dupa cateva minute era Un Pic obosita am schimbat in doggy dar inainte am vrut Sai gust si EU piersicuta 🤤 aia micuta si strambta, mirosea foarte bine, si incep Sai dau limbute in scurt timp Imi parea CA se umezea natural dar E posibil sa fi fost efectul lubrificantului Desi eu nu ii simteam gustul infine.. Incep sa o pompez incet si cat pot eu de adanc ea dadea usor contre iar eu dupa fiecare pompare Maream viteza,Imi parea CA ii place pentru CA a inceput sa geme din nou dupa vre 5-6min ajung la punctul culminant AL actiunii si miam dat drumul in balonas ea nu sa grabit a fost foarte rabdatoare ma asteptat pe mine sa ma retrag.. Dupa un moment de recuperare am inceput sa ma inbrac incet, in timp ce si chiar si dupa ce eram gata de plecare am mai Stat de vorba, nu se grabea sa scape de mine deloc, dar intrun final neam luat larevedere.. O intilnire reusita din punctul meu de vedere, fata e zambareata, communicative, frumusica😉 sa trecem la punctaj

 

LOCATIE: 10 (prima onestilor, ap nou cu doua camere, curata, baia dotata cu de toate )

 

FIZIC: 8 (frumoasa la fata, Corp slim, sani mici dar Fermi si jucausi😉, fund rotund)

 

ATITUDINE(GFE) :9 (draguta, si communicativa LA telefon, punctualala, in persoana zambareata si vorbareata, Desi eram eu obosit si stresat de ziua de astazi si nu Prea Imi venea sa vorbesc pre mult incerca sa ma faca sa ma simt relaxat si bine dispus, defapt a si reusit ðŸ˜)

 

ON:9 (umed, destul de adanc, dar nu ii chiar dt de aia sloppy, technica destul de buna fara dinti, cu mana se ajuta doar in timp ce Lua o mica pauza de cateva secunde) CIM din cate stiu nu face

 

NP:8 (se misca destul de bine, se implica, da contre usoare dar mai are loc de dezvoltare)

 

TARIF: 150 de RON/NR.

300 de RON/h daca Imi aduc bine aminte

 

De recomndat: Da, merita o vizita daca va plac minioanele 😉

 

De revenit: Da, dar mai am cateva pe lista la care vreau sa trec prin vizita de ex: colega ei ðŸ˜

 

Sper ca recenzia mea sa VA fie de folos, spor la fete 😉

  • Like 5
Link spre comentariu
  • Oras:Aici pentru tine
  • Oras:Aici pentru tine

Salutare sogori doar ce am a flat de forum sunt nou, Asta va fi prima mea recenzie.. Daca gresesc cu ceva sau uit sa mentionez ceva va rog frumos sa ma corectati

Eram in zona si am decis sa o vizitez pe domnisoara Miniona.. Am sunat-o, a raspuns rapid am stabilit ca ajung in 20 de minute daca e ok si pentru ea.. Zis si facut, ajung in Fata blocului(prima onestilor) peste 15 min, am mai ars o tigara si am sunat-o sa Imi comunice etajul si ap. Urc si inainte sa bat la usa(era pe faza ) mi-a deschis-o o Fata frumoasa la fata, Corp slim cu fund rotunjel imbracat in lenjerie intima neagra so tocuri(apropo poze Reale mai rar in Ultima vreme, sau am eu ghinion?) .. Neam prezentat reciproc, mua mua I-am inmanat cadoul pentru o finalizare si am intrebat daca pot sa folosesc dusul sa ma reinprospatesc si sa ma incalzesc un Pic, am primit aprobare am intrat la dus dotat cu tot ce ai nevoie: prosop curat, gel de dus, apa de gura.. Ea in timp ma astepta in living era cu colega ei, nu am vazut-o doar vocea i-am auzit-o dar am citit pe forum ca e Diana (e posibil sa o vizitez pe ea Maine) dupa am intrat in camera, neam dezbracat si neam pus in pat, si ma intrebat cum vreau Sami Faca oralu (protejat sau neprotejat) am optat pt neprotejat.. Si incepe ea cu BJ umed, adanc(nu is eu foarte dotat, ba chiar din contra, dar mai rar dau de fete Sami faca oral Asa adanc ba nu pot ba nu vor) nu Prea se ajuta cu mana cea ce Imi place mie dupa cateva minute fara sa zic eu nimica Imi aplica latexu si am inceput cu un LOT in care se misca bine, lasciv gemea usor, in timp ce eu ma jucam cu sanii ei micute dar ferme si frumoase (apropo folosea lubrificant) dupa cateva minute era Un Pic obosita am schimbat in doggy dar inainte am vrut Sai gust si EU piersicuta aia micuta si strambta, mirosea foarte bine, si incep Sai dau limbute in scurt timp Imi parea CA se umezea natural dar E posibil sa fi fost efectul lubrificantului Desi eu nu ii simteam gustul infine.. Incep sa o pompez incet si cat pot eu de adanc ea dadea usor contre iar eu dupa fiecare pompare Maream viteza,Imi parea CA ii place pentru CA a inceput sa geme din nou dupa vre 5-6min ajung la punctul culminant AL actiunii si miam dat drumul in balonas ea nu sa grabit a fost foarte rabdatoare ma asteptat pe mine sa ma retrag.. Dupa un moment de recuperare am inceput sa ma inbrac incet, in timp ce si chiar si dupa ce eram gata de plecare am mai Stat de vorba, nu se grabea sa scape de mine deloc, dar intrun final neam luat larevedere.. O intilnire reusita din punctul meu de vedere, fata e zambareata, communicative, frumusica sa trecem la punctaj

 

LOCATIE: 10 (prima onestilor, ap nou cu doua camere, curata, baia dotata cu de toate )

 

FIZIC: 8 (frumoasa la fata, Corp slim, sani mici dar Fermi si jucausi, fund rotund)

 

ATITUDINE(GFE) :9 (draguta, si communicativa LA telefon, punctualala, in persoana zambareata si vorbareata, Desi eram eu obosit si stresat de ziua de astazi si nu Prea Imi venea sa vorbesc pre mult incerca sa ma faca sa ma simt relaxat si bine dispus, defapt a si reusit )

 

ON:9 (umed, destul de adanc, dar nu ii chiar dt de aia sloppy, technica destul de buna fara dinti, cu mana se ajuta doar in timp ce Lua o mica pauza de cateva secunde) CIM din cate stiu nu face

 

NP:8 (se misca destul de bine, se implica, da contre usoare dar mai are loc de dezvoltare)

 

TARIF: 150 de RON/NR.

300 de RON/h daca Imi aduc bine aminte

 

De recomndat: Da, merita o vizita daca va plac minioanele

 

De revenit: Da, dar mai am cateva pe lista la care vreau sa trec prin vizita de ex: colega ei

 

Sper ca recenzia mea sa VA fie de folos, spor la fete

multumesc pentru cele scrise ❤ te mai aștept cu drag și data viitoare :* o zi buna sa ai ... pupici
Link spre comentariu
  • Oras:Aici pentru tine
  • Oras:Aici pentru tine

Buna seara domnilor.😙 

De joi sunt disponibila la voi in oras. 😊 serviciile si tariful au ramas aceleasi, pupici si abea astept sa ne revedem.😍

Locatia va fi pe onestilor, revin cu poze noi pentru voi maine sau joi cand ajung in oras. 🤗 

Seara frumoasa va doresc.🌘

 

 

  • Inimioara 1
Link spre comentariu

Am avut placearea sa o cunosc zilele astea pe aceasta domnisoara "miniona", foarte simpatica

Locatie: 9.9 Onestilor, apartament nou, frumos , curat

Aspect: 9 M-a asteptat imbracata exact ca in poze, in lenjeria intima alba. E o fata frumoasa, gen slim, corp frumos.Are buze  ft faine,cred ca-s botoxare.

Igiena:9.5 curata, epilata complet fara nici un miros suspect. Si la baie era ordine si curatenie, prosoape curate.

ON: 9 Fara artificii, dar un oral bun, incearca sa o ia in gurita cat poate ea de mult, o suge bine pot sa zic. Am incercat si un 69 frumos; are o pasarica faina, care merita gustata.

NP:9 Am avut parte de un np bun, 3 pozitii,si finalizat in balon, pozitia doggy.

GFE:9 destul de ridicat, ea e o fata deschisa, prietenoasa, accepta si sarut pe buze.

Scor_150/finalizare, 25 minute d2d

De recomandata:Da, absolut. in special carora le plac fetele slim. Eu am sa mai revin la ea.

  • Like 6
Link spre comentariu

  • Oras:Aici pentru tine
  • Oras:Aici pentru tine
Acum 3 ore, deavolo a spus:

Am avut placearea sa o cunosc zilele astea pe aceasta domnisoara "miniona", foarte simpatica

Locatie: 9.9 Onestilor, apartament nou, frumos , curat

Aspect: 9 M-a asteptat imbracata exact ca in poze, in lenjeria intima alba. E o fata frumoasa, gen slim, corp frumos.Are buze  ft faine,cred ca-s botoxare.

Igiena:9.5 curata, epilata complet fara nici un miros suspect. Si la baie era ordine si curatenie, prosoape curate.

ON: 9 Fara artificii, dar un oral bun, incearca sa o ia in gurita cat poate ea de mult, o suge bine pot sa zic. Am incercat si un 69 frumos; are o pasarica faina, care merita gustata.

NP:9 Am avut parte de un np bun, 3 pozitii,si finalizat in balon, pozitia doggy.

GFE:9 destul de ridicat, ea e o fata deschisa, prietenoasa, accepta si sarut pe buze.

Scor_150/finalizare, 25 minute d2d

De recomandata:Da, absolut. in special carora le plac fetele slim. Eu am sa mai revin la ea.

Iti mulțumesc dragule pentru recenzie, te mai aștept cu drag și data viitoare.😘💃💋 O zi buna îți doresc. 🥰 pupici 💋💋💋 

Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.


×
×
  • Creează nouă...