Sari la conținut

terapeuta tanara 0728407552


Postări Recomandate

  • Oras:Timisoara
  • Oras:Timisoara

Salutare ! Am descoperit anuntul urmator in publi 24: tanara tehnician maseor in arta masajului ofer masaj de relaxare anticelulitic terapeutic si thailandez la domiciliu meu !!cer si ofer seriozitate 0728407552

 

link: http://www.publi24.ro/anunturi/matrimoniale/diverse/anunt/terapeuta-tanara/7b0c62737d606253.html

 

Am sunat, a raspuns o voce dragutza spune ca ofera masaj de relaxare la 60 de ron si thailandez (masaj cu finalizare prin arta masajului) la 120 de ron. Stie careva, a fost pe-acolo?

Locatia undeva pe strada Mures langa magazinul Unicarm. Am intrebat numarul, a zis ca nu stie la ce numar e Unicarm :slap2 , mi-a fost destul raspunsul asta incat sa nu ma duc. In orice caz acum ceva vreme am fost la o dooamna tot pe strada Mures la ceva apartament. Era destul de ciudata, am facut si sex la vremea respectiva cu ea, e genul mai mult decat voluptoasa, de asta nici nu m-am riscat. In anunt spune terapeuta tanara, ma indoiesc chiar daca vocea parea...

 

Daca a fost careva, sunt curios daca e aceiasi femeie despre care spun eu.

 

Toate cele bune !

Link spre comentariu

Salutare ! Am descoperit anuntul urmator in publi 24: tanara tehnician maseor in arta masajului ofer masaj de relaxare anticelulitic terapeutic si thailandez la domiciliu meu !!cer si ofer seriozitate 0728407552

Poti sa ne dai detalii despre doamna respectiva? Cum ai contactat-o, locatie, pret, etc...

 

link: http://www.publi24.ro/anunturi/matrimoniale/diverse/anunt/terapeuta-tanara/7b0c62737d606253.html

 

Am sunat, a raspuns o voce dragutza spune ca ofera masaj de relaxare la 60 de ron si thailandez (masaj cu finalizare prin arta masajului) la 120 de ron. Stie careva, a fost pe-acolo?

Locatia undeva pe strada Mures langa magazinul Unicarm. Am intrebat numarul, a zis ca nu stie la ce numar e Unicarm :slap2 , mi-a fost destul raspunsul asta incat sa nu ma duc. In orice caz acum ceva vreme am fost la o dooamna tot pe strada Mures la ceva apartament. Era destul de ciudata, am facut si sex la vremea respectiva cu ea, e genul mai mult decat voluptoasa, de asta nici nu m-am riscat. In anunt spune terapeuta tanara, ma indoiesc chiar daca vocea parea...

 

Daca a fost careva, sunt curios daca e aceiasi femeie despre care spun eu.

 

Toate cele bune !

Link spre comentariu

  • Oras:timisoara
  • Oras:timisoara

am vizitat-o eu pe domnisoara cu ceva timp in urma.dupa vocea de la telefon ma asteptam sa fie o fata foarte frumoasa,dar nu a fost sa fie asa.este destul de plinuta,si nici la fata nu este frumoasa(nu e urata,da are o fata asa stearsa,comuna).ca si servicii am optat ptr un masaj cu finalizare.a inceput cu un masaj pe la picioare,a continuat pe spate si apoi m-a pus sa ma intorc.s-a dezbracat,a ramas decat in chiloti,si a inceput sa se joace cu cocoselul meu prin sanii ei(foarte mari).I-am spus sa imi faca si un oral dar m-a refuzat,spunand ca nu face finalizare decat prin tehnicile masajului.am terminat pe sanii ei. 

Note:Aspect:6

         Atitudine:7

         Locatie:7(in sagului,la etajul 4,era cam gol apartamentul)

         Masaj:5

         Pret:120 ron finalizarea

  • Like 3
Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...