Sari la conținut

Doamna senzuala cu forme frumoase 30 ani (0728799119)


Vizitator relax9

Postări Recomandate

  • Oras:timisoara
  • Oras:timisoara

😂 am fost acum aprox doua luni inpreuna cu un prieten..pasionati fiind de sex anal am decis sa mergem prima data am sunat ajuns acolo pe holdelor undeva langa o farmacie am sunat inca o data a raspuns un barbat..confirmandumi ca e prietenul.. am urat la etajul doi sau trei..s deschis usa ne a poftit inauntru in bucstarie mai erau doua persoane am fost intrebati daca servim o cafea sau un suc..nu am vrut am intrat in discuitii sau comportat normal dupa vreo 20 de minute a iesit clientul am fost poftiti in camera doamna a plecat la dus a revenit in scurt timp..dupa care nea spus ca nu face normal ca e pe stop doar anal si oral..ok am spus 80 de lei de caciula😠oralul e slab in schimb analu merge am incercat sa o penetram amandoi deodata dar nu a rezistst a sarit..asa ca am continuat cu randu😠ce sa zic e curata nu am simtit nimic deosebit la pretul asta nici nu ai pretentii nu a fost graba dar nici nu si ce sa faci acolo iti faci damblaua si pleci..apartsmentul e clasic actiunea se petrece pe o saltea..nui rau dar nici bine doamna are undeva la 40+ accent moldovenesc mi sa parut a doua oara cand am mers am mers singur dar in locatie am gasit alta doamna exact cea din poza.. pretul a fost 100 si face doamna de toate.. anal normal oral..te lasa sa bagi degetele prin cur😂 0746340017

  • Like 2
Link spre comentariu
  • Oras:timisoara
  • Oras:timisoara

am fost acum aprox doua luni inpreuna cu un prieten..pasionati fiind de sex anal am decis sa mergem prima data am sunat ajuns acolo pe holdelor undeva langa o farmacie am sunat inca o data a raspuns un barbat..confirmandumi ca e prietenul.. am urat la etajul doi sau trei..s deschis usa ne a poftit inauntru in bucstarie mai erau doua persoane am fost intrebati daca servim o cafea sau un suc..nu am vrut am intrat in discuitii sau comportat normal dupa vreo 20 de minute a iesit clientul am fost poftiti in camera doamna a plecat la dus a revenit in scurt timp..dupa care nea spus ca nu face normal ca e pe stop doar anal si oral..ok am spus 80 de lei de caciula oralul e slab in schimb analu merge am incercat sa o penetram amandoi deodata dar nu a rezistst a sarit..asa ca am continuat cu randu ce sa zic e curata nu am simtit nimic deosebit la pretul asta nici nu ai pretentii nu a fost graba dar nici nu si ce sa faci acolo iti faci damblaua si pleci..apartsmentul e clasic actiunea se petrece pe o saltea..nui rau dar nici bine doamna are undeva la 40+ accent moldovenesc mi sa parut a doua oara cand am mers am mers singur dar in locatie am gasit alta doamna exact cea din poza.. pretul a fost 100 si face doamna de toate.. anal normal oral..te lasa sa bagi degetele prin cur

Link spre comentariu
  • Oras:timisoara
  • Oras:timisoara

am fost acum aprox doua luni inpreuna cu un prieten..pasionati fiind de sex anal am decis sa mergem prima data am sunat ajuns acolo pe holdelor undeva langa o farmacie am sunat inca o data a raspuns un barbat..confirmandumi ca e prietenul.. am urat la etajul doi sau trei..s deschis usa ne a poftit inauntru in bucstarie mai erau doua persoane am fost intrebati daca servim o cafea sau un suc..nu am vrut am intrat in discuitii sau comportat normal dupa vreo 20 de minute a iesit clientul am fost poftiti in camera doamna a plecat la dus a revenit in scurt timp..dupa care nea spus ca nu face normal ca e pe stop doar anal si oral..ok am spus 80 de lei de caciula oralul e slab in schimb analu merge am incercat sa o penetram amandoi deodata dar nu a rezistst a sarit..asa ca am continuat cu randu ce sa zic e curata nu am simtit nimic deosebit la pretul asta nici nu ai pretentii nu a fost graba dar nici nu si ce sa faci acolo iti faci damblaua si pleci..apartsmentul e clasic actiunea se petrece pe o saltea..nui rau dar nici bine doamna are undeva la 40+ accent moldovenesc mi sa parut a doua oara cand am mers am mers singur dar in locatie am gasit alta doamna exact cea din poza.. pretul a fost 100 si face doamna de toate.. anal normal oral..te lasa sa bagi degetele prin cur

Link spre comentariu

Bună dimineața am sunat la doamna din anunț mia răspuns destul de ok dar la care a intervenit un domn care ia smuls telefonu din mana și ma întrebat ca dece o sun pe doamna ca ce treaba am cu ea și ma scos și domnu pe interval și eu iam spus hai daca te dai cocos lam întrebat unde vrea sa ne vedem și la care tot el cu gura mare mia răspuns la poliție și eu iam răspuns pentru ce la poliție și el mia zis ca cu ce drept i sun eu femeia și eu iam răspuns ca am luat numărul depe public.24 Timișoara deci nu va sfătuiesc sa mergeți la ea ca nu se știe cu ce se iasă poate cu scandal etc foarte urat din partea iei sa stea în casa cu Prietenu iei sau cine este o zi buna va doresc am avut o experienta neplăcută la aceasta doamna 

  • Minus 1
Link spre comentariu

  • Oras:Timișoara
  • Oras:Timișoara
Acum 14 ore, Raz15 a spus:

Bună dimineața am sunat la doamna din anunț mia răspuns destul de ok dar la care a intervenit un domn care ia smuls telefonu din mana și ma întrebat ca dece o sun pe doamna ca ce treaba am cu ea și ma scos și domnu pe interval și eu iam spus hai daca te dai cocos lam întrebat unde vrea sa ne vedem și la care tot el cu gura mare mia răspuns la poliție și eu iam răspuns pentru ce la poliție și el mia zis ca cu ce drept i sun eu femeia și eu iam răspuns ca am luat numărul depe public.24 Timișoara deci nu va sfătuiesc sa mergeți la ea ca nu se știe cu ce se iasă poate cu scandal etc foarte urat din partea iei sa stea în casa cu Prietenu iei sau cine este o zi buna va doresc am avut o experienta neplăcută la aceasta doamna 

Aoleu...ce vrăjeală ai in tine. Nicu(Senzualul) abia așteaptă sa mergi sa ii dai 80 de lei doamnei...nici vorba sa te ia așa tare, saracul abia trăiește de azi pe mâine. Eventual ii ia telefonul sa faca el negocierile😅

I-a trecut vremea si lui si doamnei...mai nou se dă cuplu ca sa futa si el ceva nou😅

Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...