Sari la conținut

Masaj erotic


Vizitator cosm1n84

Postări Recomandate

  • Oras:arad
  • Oras:arad

Dacă e tipa aia mai satenanasa cu tatze faine și cur bombat ce pozează în tot felul de ipostaze sexy...

Din ce știu eu, e de pe lângă Arad, Criș sau ceva de genu, nu țin minte exact... E iubita sau a fost iubita lu ceva "vlogger" de pe zona... Duba ducă i ca e plin de ei acuma.

Da în realitate nu e asa ca în poze, o avantajează enorm de mult pozele, enorm de mult.

Ronela Maria nu?

Nu am auzit nimic de ea... Circuit închis, draci laci... Ori e pe mega discreție și atunci care-i sensu? Ca doar astea vor bani.. Dacă nu poate lumea ajunge la tine... Din sula bani nu?.

Ori e cum cred eu, ca doar virtualu e de ea. Se pozează în tot felul de ipostaze sexy sa își creeze Follow eri. Ajunge și ea o mini influencerita și o sa capăt pateu cu fainosag gratis sa facă reclama.

Doar părerea mea și nu trebuie sa fie corecta.

Și da... Sunt pe aici de ceva ani

Ia sa verificam :)

 

  • Like 1
Link spre comentariu
  • Oras:Arad
  • Oras:Arad

Dacă e tipa aia mai satenanasa cu tatze faine și cur bombat ce pozează în tot felul de ipostaze sexy...

Din ce știu eu, e de pe lângă Arad, Criș sau ceva de genu, nu țin minte exact... E iubita sau a fost iubita lu ceva "vlogger" de pe zona... Duba ducă i ca e plin de ei acuma.

Da în realitate nu e asa ca în poze, o avantajează enorm de mult pozele, enorm de mult.

Ronela Maria nu?

Nu am auzit nimic de ea... Circuit închis, draci laci... Ori e pe mega discreție și atunci care-i sensu? Ca doar astea vor bani.. Dacă nu poate lumea ajunge la tine... Din sula bani nu?.

Ori e cum cred eu, ca doar virtualu e de ea. Se pozează în tot felul de ipostaze sexy sa își creeze Follow eri. Ajunge și ea o mini influencerita și o sa capăt pateu cu fainosag gratis sa facă reclama.

Doar părerea mea și nu trebuie sa fie corecta.

Și da... Sunt pe aici de ceva ani

 

Este din Secusigiu ðŸ˜

  • Like 1
Link spre comentariu
  • Oras:arad
  • Oras:arad

Dacă e tipa aia mai satenanasa cu tatze faine și cur bombat ce pozează în tot felul de ipostaze sexy...

Din ce știu eu, e de pe lângă Arad, Criș sau ceva de genu, nu țin minte exact... E iubita sau a fost iubita lu ceva "vlogger" de pe zona... Duba ducă i ca e plin de ei acuma.

Da în realitate nu e asa ca în poze, o avantajează enorm de mult pozele, enorm de mult.

Ronela Maria nu?

Nu am auzit nimic de ea... Circuit închis, draci laci... Ori e pe mega discreție și atunci care-i sensu? Ca doar astea vor bani.. Dacă nu poate lumea ajunge la tine... Din sula bani nu?.

Ori e cum cred eu, ca doar virtualu e de ea. Se pozează în tot felul de ipostaze sexy sa își creeze Follow eri. Ajunge și ea o mini influencerita și o sa capăt pateu cu fainosag gratis sa facă reclama.

Doar părerea mea și nu trebuie sa fie corecta.

Și da... Sunt pe aici de ceva ani

Da la Ronela Maria ma refeream, ma gandeam ca in realitate nu e chiar asa ca in poze ca asa sunt majoritatea in poze arata mult mai bine, tatzele si curul ce ii de ea ca in rest am mai zis si la un coleg mai sus ca la chip ii naspa. Si cum zici degeaba te pozezi sexy si iti faci reclama daca la mesaje nu raspunzi si nu poate sa ajunga lumea la tine, tind sa iti dau dreptate ca doar virtualu e de ea

Link spre comentariu
Vizitator usersecret
Reputație: 0
La 24.12.2019 la 11:32, mariusm a spus:

 

 

La 26.12.2019 la 15:50, strimful a spus:

cele care sunt mentionate stiu tot aradul de ele.. una din ele a fost postalita in molly in baie acum ceva timp.. aia e... zii faina

Bună de care spui că erau făcute poștă în Arad?  

Link spre comentariu
Vizitator usersecret
Reputație: 0
La 21.09.2020 la 18:53, draganflavius a spus:

Sunt cu circuit inchis.

Si e vorba de alte preturi. 300-400 euro

Vorbești de ronela?? Poti face rost de ea? 

Link spre comentariu
  • Oras:Arad
  • Oras:Arad

Nu, nu sunt ceva peste. 

Dar fetele acestea nu merg pe 150 lei! Si e un circuit (un fel de recomamdare). Depinde in ce clasa de oameni te situezi, ma refere strict la personajele din anturajul tau. Si uite tipic noua barbatilor  dupa ce futem pe una sau am auzit o barfa  o povestim... mai rau ca femeile! 

P.S. e greu sa intrin in "circuit" si trebuie sa te tina buzunarele. 

Link spre comentariu
Vizitator usersecret
Reputație: 0
La 10.03.2021 la 8:08, draganflavius a spus:

Nu, nu sunt ceva peste. 

Dar fetele acestea nu merg pe 150 lei! Si e un circuit (un fel de recomamdare). Depinde in ce clasa de oameni te situezi, ma refere strict la personajele din anturajul tau. Si uite tipic noua barbatilor  dupa ce futem pe una sau am auzit o barfa  o povestim... mai rau ca femeile! 

P.S. e greu sa intrin in "circuit" si trebuie sa te tina buzunarele. 

Ai legătura cu ea, îi dau bani, să văd cât cere, 

Link spre comentariu
  • Telefon: https://onlyfans.com/?ref=145409116
  • Oras:ARAD
  • Telefon: https://onlyfans.com/?ref=145409116
  • Oras:ARAD
La 11.10.2020 la 21:34, cucugol2 a spus:

Dacă e tipa aia mai satenanasa cu tatze faine și cur bombat ce pozează în tot felul de ipostaze sexy...

Din ce știu eu, e de pe lângă Arad, Criș sau ceva de genu, nu țin minte exact... E iubita sau a fost iubita lu ceva "vlogger" de pe zona... Duba ducă i ca e plin de ei acuma.

Da în realitate nu e asa ca în poze, o avantajează enorm de mult pozele, enorm de mult.

Ronela Maria nu?

Nu am auzit nimic de ea... Circuit închis, draci laci... Ori e pe mega discreție și atunci care-i sensu? Ca doar astea vor bani.. Dacă nu poate lumea ajunge la tine... Din sula bani nu?.

Ori e cum cred eu, ca doar virtualu e de ea. Se pozează în tot felul de ipostaze sexy sa își creeze Follow eri. Ajunge și ea o mini influencerita și o sa capăt pateu cu fainosag gratis sa facă reclama.

Doar părerea mea și nu trebuie sa fie corecta.

Și da... Sunt pe aici de ceva ani

Exact cum ziceai 😁

  • Like 1
Link spre comentariu
  • Telefon: 0745874831
  • Oras:Arad
  • Telefon: 0745874831
  • Oras:Arad
La 12.10.2022 la 8:47, ghiurghiusan a spus:

O cunosc pe Ronela personal și aș arde-o fără probleme.  Vreau sa ii propun dar înainte aș vrea sa știu dacă vreun coleg știe clar ca prestează sau sunt doar presupuneri ?

Din ce am vazut pe fb are tovaras..sau nu se pune?

Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...