Sari la conținut

0729271758 am 40 ani,sunt o roșcată


Postări Recomandate

  • Oras:Bucuresti
  • Oras:Bucuresti

Am fost eu la dansa de mai multe ori prin primavara. Nu am mai sunat-o, nu stiu daca mai presteaza. Fotografiile sunt cat se poate de reale, chiar in locatia respectiva, aproape de parcul Mihail Sebastian. Ce sa spun, ca fizic nu arata prea bine, dar compenseaza mult prin atmosfera pe care o face, foarte prietenoasa, foarte volubila, te face sa te simt perfect. Important, daca ia un client, inchide telefonul si nu se uita la ceas.......am stat si doua ore o data, la aceiasi bani.

 

Locatie: nota 8-9, poti sa faci dus, ai prosop curat, baia miroase satisfacator.

GFE: excelent, am spus

Servicii: face cam orice........  Face oral neprotejat, poti sa ii ejaculezi pe fata, in gura, unde vrei....nepretentioasa si nu se da in laturi de la nimic. Tin minte ca, ultima data, i-am tinut penisul in gura pana am determinat-o sa-mi inghita sperma, dar placerea ei predilecta e sa iti dai drumul pe fata ei...... Foarte atenta la oral, linge testiculele si zonele adiacente, In una din vizitele mele i-am spus ca mi-ar placea sa imi linga p**a o jumatate de ora si asa a facut.

 

Servicii speciale: face uro pasiv! Te poti pisa pe ea , daca vrei, am facut asta..... Pe ea, pe corp, pe fata, te poti pisa pe ea!

 

Note:

 

Oral: 9 (o ia pe toata, permite ejaculare oriunde...)

Normal:6-7 se excita cam greu....

Anal: era in oferta, dar nu am facut....

 

In rest, puneti-o sa faca orice, ca nu refuza........

  • Like 3
Link spre comentariu
  • Oras:bucuresti
  • Oras:bucuresti

Am fost eu la dansa de mai multe ori prin primavara. Nu am mai sunat-o, nu stiu daca mai presteaza. Fotografiile sunt cat se poate de reale, chiar in locatia respectiva, aproape de parcul Mihail Sebastian. Ce sa spun, ca fizic nu arata prea bine, dar compenseaza mult prin atmosfera pe care o face, foarte prietenoasa, foarte volubila, te face sa te simt perfect. Important, daca ia un client, inchide telefonul si nu se uita la ceas.......am stat si doua ore o data, la aceiasi bani.

 

Locatie: nota 8-9, poti sa faci dus, ai prosop curat, baia miroase satisfacator.

GFE: excelent, am spus

Servicii: face cam orice........ Face oral neprotejat, poti sa ii ejaculezi pe fata, in gura, unde vrei....nepretentioasa si nu se da in laturi de la nimic. Tin minte ca, ultima data, i-am tinut penisul in gura pana am determinat-o sa-mi inghita sperma, dar placerea ei predilecta e sa iti dai drumul pe fata ei...... Foarte atenta la oral, linge testiculele si zonele adiacente, In una din vizitele mele i-am spus ca mi-ar placea sa imi linga p**a o jumatate de ora si asa a facut.

 

Servicii speciale: face uro pasiv! Te poti pisa pe ea , daca vrei, am facut asta..... Pe ea, pe corp, pe fata, te poti pisa pe ea!

 

Note:

 

Oral: 9 (o ia pe toata, permite ejaculare oriunde...)

Normal:6-7 se excita cam greu....

Anal: era in oferta, dar nu am facut....

 

In rest, puneti-o sa faca orice, ca nu refuza........

Și remunerația?
  • Like 2
Link spre comentariu
  • Oras:Outside București
  • Oras:Outside București

Și remunerația?

Am sunat eu.

100 finalizarea și 150 ora.

Extra 100 pentru anal dacă nu e groasă,chestie care se stabilește la fața locului.

Și da,acceptă uro pasiv.

Vorbește frumos și are răbdare să răspundă la "interogatoriu".

  • Like 2
Link spre comentariu
  • Oras:bucuresti
  • Oras:bucuresti

Am sunat eu.

100 finalizarea și 150 ora.

Extra 100 pentru anal dacă nu e groasă,chestie care se stabilește la fața locului.

Și da,acceptă uro pasiv.

Vorbește frumos și are răbdare să răspundă la "interogatoriu".

Ai întrebat-o dacă accepta uro?
  • Like 1
Link spre comentariu
  • Oras:Outside București
  • Oras:Outside București

Ai întrebat-o dacă accepta uro?

Da,și a răspuns afirmativ.

Nu mi-e clar dacă este extra serviciu cu extra taxă. Nu a specificat. Pentru anal a specificat că 100 de lei în plus,dar doar dacă te încadrezi ca și grosime

Link spre comentariu
  • Oras:Bucuresti
  • Oras:Bucuresti

Da,și a răspuns afirmativ.

Nu mi-e clar dacă este extra serviciu cu extra taxă. Nu a specificat. Pentru anal a specificat că 100 de lei în plus,dar doar dacă te încadrezi ca și grosime

Uro e 50 plus... Pe fata și corp.. Nu în gura
  • Like 1
  • Minus 1
Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...