Sari la conținut

LAURA Sebastian-Rahova


Postări Recomandate

  • Oras:Satul cu ministri
  • Oras:Satul cu ministri

Bun venit pe forum Laura din Sebastian!

Anuntul tau trebuia postat pentru inceput la Orientare si consiliere, deocamdata nu esti inca testata.

Daca tot ai deschis acest topic despre tine, poate ne dai si cateva detalii despre servicii, tipuri de masaj, pret si timp.

Link spre comentariu
  • Oras:Capitala
  • Oras:Capitala

Salutare!

 

Am fost eu acum cam 2-3 luni, la Laura. Stiu ca a trecut ceva timp insa la vremea respectiva nu avea topic si nu am recenzat-o - totusi revin acum ca sa va fac o idee despre ce e vb - sper sa nu imi joace feste memoria :no2

Am sunat la numarul de mai sus: 0732602211, pe la ora 17.00, mi-a spus ca face masaj de relaxare si erotic, iar preturile sunt intre 100-150 RON- am luat anunul de pe AT sectiunea Prestari Servicii - Alte Servicii - pentru cunoscatori - si din dorinta de explorare am zis sa incerc!! :mafia:

 

Mi-aduc aminte ca a zis ca nu lucreaza mai tarziu de ora 20.00 asa ca mi-am facut aparitia pe la 19.00.

 

Locatia: Este o garsoniera, in unul din blocurile de la intersectia strazilor Rahova si Ispirescu. Bloc cu baietii de cartier la scara - dar fara probleme. Garsoniera este mica dar interiorul este curat si aranjat minimal. Baia este la fel de curata dar model vechi cu prosop curat dar cam subtire si mic - primit imediat ce am ajuns. Sta singura in apartament.


Modalitatea de contact: telefonul din titlul topicului

Detalii intalnire: am ajuns usor, blocul este stradal si am gasit repede loc de parcare - era ora 19.00 - aglomeratie mare, Cartierul Rahova era in mare forfota :group  

Am intrat, m-a asteptat intr-o rochie - gen furou, parca - fizic arata cam ca in poze - este draguta la fata, la corp - fund usor rubensian, sani naturali medii usor lasati

Am mers direct in dormitor (unde se desfasoara si actiunea), este cel din poza de mai sus, am facut chat pret de 2-3 min - am aflat ofertele, am ales varianta la 150 RON - ms. relaxare + ms. erotic 

So, am plecat rapid la dush :dus2  - nu mai tin minte daca a facut si ea dush.

Reintors in camera a trecut la actiune:

M-a asezat cu fata in jos si a inceput masajul de relaxare - efectuat cu forta si pe toate zonele - de la picioare pana la gat.

Apoi intors - frecat un pic cu sanii si apoi o laba cu ulei pana la finalizare. permite mangaieri pe sani, fund...nu am incercat mai mult. :thinking

Dupa am fugit si sa fac un dush, m-am imbracat si am plecat...

 

Aspectul fetei: bruneta, ten deschis, cam 1,55 inaltime, varsta aprox. 30 ani, sani medii naturali usor lasati, fund usor rubensian, pasarica epilata.
Detalii despre serviciile prestate: masaj de relaxare, masaj erotic

 

Tarifare: 150 RON

Note:

 

Locatie: 8 - acces relativ usor, locuri de parcare suficiente cand am ajuns eu, baieti de cartier la scara, camera si baie curate, mobilare minimala semi-moderna.
Aspect fizic: 8
Masaj relaxare: 9

Masaj erotic: 8

GFE: 8 - se straduieste, dar vorbeste un pic cam mult pentru gustul meu

Timp: cam 70 min door to door
 

Per total a fost o experienta ok - cred ca pretul corect ar fi 100 RON ms relaxare + erotic.


Cu respect,

Al vostru camarad Lucian!

  • Like 8
Link spre comentariu
  • Oras:Bucuresti
  • Oras:Bucuresti

Am fost acum mai multe luni la aceasta fatuca....nu mai tin minte detalii pentru o recenzie ca la carte...dar va pot spune ca nu este in nici una din pozele postate. Singura poza care are legatura cu realitatea este poza cu dormitorul...atat. 

Link spre comentariu
  • Oras:Bucuresti
  • Oras:Bucuresti

Ma numesc Sebastian Laura (Tel:073.260.2211),doresc sa mentionez ca intotdeauna se gasesc clienti care au fost multumiti si nemultumiti pe forum ,din motive ca am refuzat unele propuneri indecente si nu numai.etc.Doresc sa mentionez ca imi place sa conversez si sant spontana si foarte finuta.Intotdeuna imi place sa cred ca un client care plateste 100-150 ron/ora trebuie sa aiba niste servicii de masaj de buna calitate si imi dau silinta sa fie cat mai placuta ora de masaj.In privinta igienei ma ocup sa fie cat mai buna.Desigur nu ofer servicii de 5 stele insa intotdeauna am prosoape curate si  lenjerie curata.Imi place sa cred ca locatia mea este foarte frumoasa si desigur  incerc sa fac clientul sa se simta confortabil si in siguranta.Cat despre cei care comenteaza de mine  bine le multumesc din inima si despre cei care ma vorbesc aiurea  le doresc numai bine insa Domnilor va rog sa fiti sinceri si nu mai comentati lucruri aiurea.Imi place sa-mi garantez revenirea clientului si desigur este in avantajul meu sa se simte cat mai placut...in compania mea.Am o diploma in domeniul masajului ,experienta si lucrez masaj soft si chiar in forta atunci cand mi se cere.Nu am invinetit pe nimeni si fiecare client este liber sa se exprime.Ofer calitate  masaj bun nu ca alte fete care doar te mangaie si dupa 20 min  iti pune un prezervativ si sa terminat masajul.Nu ofer astfel de servicii.Nu ma reprezinta.Cat despre mine mentionez ca am bune maniere si ofer calitate.Nu ma joc cu banii clientilor.Am nevoie de bani insa asta nu inseamna ca imi bat joc de clienti sau de mine.Atat am avut de spus.Va doresc o zi buna.Va astept la un masaj de calitate 100%.Numai bine Domnilor.

  • Like 2
Link spre comentariu
Reputație: -441
  • Oras:...
  • Oras:...

Ma numesc Sebastian Laura (Tel:073.260.2211),doresc sa mentionez ca intotdeauna se gasesc clienti care au fost multumiti si nemultumiti pe forum ,din motive ca am refuzat unele propuneri indecente si nu numai.etc.Doresc sa mentionez ca imi place sa conversez si sant spontana si foarte finuta.Intotdeuna imi place sa cred ca un client care plateste 100-150 ron/ora trebuie sa aiba niste servicii de masaj de buna calitate si imi dau silinta sa fie cat mai placuta ora de masaj.In privinta igienei ma ocup sa fie cat mai buna.Desigur nu ofer servicii de 5 stele insa intotdeauna am prosoape curate si lenjerie curata.Imi place sa cred ca locatia mea este foarte frumoasa si desigur incerc sa fac clientul sa se simta confortabil si in siguranta.Cat despre cei care comenteaza de mine bine le multumesc din inima si despre cei care ma vorbesc aiurea le doresc numai bine insa Domnilor va rog sa fiti sinceri si nu mai comentati lucruri aiurea.Imi place sa-mi garantez revenirea clientului si desigur este in avantajul meu sa se simte cat mai placut...in compania mea.Am o diploma in domeniul masajului ,experienta si lucrez masaj soft si chiar in forta atunci cand mi se cere.Nu am invinetit pe nimeni si fiecare client este liber sa se exprime.Ofer calitate masaj bun nu ca alte fete care doar te mangaie si dupa 20 min iti pune un prezervativ si sa terminat masajul.Nu ofer astfel de servicii.Nu ma reprezinta.Cat despre mine mentionez ca am bune maniere si ofer calitate.Nu ma joc cu banii clientilor.Am nevoie de bani insa asta nu inseamna ca imi bat joc de clienti sau de mine.Atat am avut de spus.Va doresc o zi buna.Va astept la un masaj de calitate 100%.Numai bine Domnilor.

Din pacate modestia nu este una din calitatile tale, observ o lipsa completa din caracterul tau a cumpatarii in etalarea calitatilor.

Link spre comentariu
  • Oras:----
  • Oras:----
I meet today laura and i have to say that it was on of my best massage.
the lady is around 30 years old with sexy body and medium breast.
laura is very nice and professional and its clear to see that she know what she is doing,
after sport massage for around 30 minutes be moved forward to the erotic part and its was unique experience..
 

Tarifare: 150 RON

Note:

 

Locatie: 9 - the place is easy to find , air-conditioner working all this time make all the event much more pleasant 
Aspect fizic: 9 -she is very pretty and sexy 
Masaj sportiv: 10-despite she is not look storng she did some storng work with her hand just like i love

Masaj erotic: 10 - she know where to touch and how to make you fly..

GFE: 10 - after the massage we stay on the bed hugged and we talk for few more minutes

Timp: cam 80 min door to door
 

very recommended!

  • Like 1
Link spre comentariu
Vizitator
Reputație: 0

@ Mister Mic,

 

Am ris  cu toata fiinta  mea de aceasta  asa zisa recenzie ! Ha, ha, ha !

 

Prima  si ultima oara cind  am fost  la  demoazela  Laura, a insemnat pierdere de  timp si bani.

Masaj de nota 4 ( patru ) , in forta, cu ulei ca  la  baia de ulei din tigaie, m-au durut  muschii si tot corpul.

Iar  masajul zonei genitale  a fost  si mai  anapoda, mi-a  scaldat  scula  in ulei , nu am putut  avea  erectie  si finalizarea  a fost  chinuita. :slap2  :rax2 

 

Nu o recomand, auzi, masaj erotic si de relaxare de nota 10, inseamna ca nu ai mai fost  la masaje sa ai element de comparatie , Mic  sau  poate  Laura ?

Du-te  mister  la  Cleo, Emma, Marta, Amazonia , Tao  sa simti  adevarate  masaje ! :bow 

 

Nu mai induce  lumea  in eroare, nu este  frumos ! :no2 

Link spre comentariu
  • Oras:Bucuresti
  • Oras:Bucuresti

Buna Mister Cleo,Emma ,Marta,Amazonia,Teo,ma intreb chiar ce te-a deranjat la masajul facut de mine?Cand ai plecat erai foarte incantat.Oare ce te-a deranjat?Ma intreb...masaj facut in forta?scaldat in ulei?te-a durut muschii si tot corpul .Dar ce nu ai gura,voce sa te exprimi SOFT-SPORTIV?Incet -tare?Ce imi amintesc este ca mi-ai spus la un momendat ca iti place sa comentezi pe forum despre fetele care le vizitezi....din asta traiesti Mister?Altceva mai bun nu faci?Imi amintesc de tine ca ziceai ca esti depresiv,cum imi amintesc eu acel moment?Jalnic....abia asteptam sa se termine ora?De ce?A fost o greseala sa te primesc deoarece la telefon mi-ai parut o persoana decenta,vb frumos si asteptam momentul sa te cunosc,,,in 3 min mi-am dat seama ca esti o persoana care o sa-mi strice ziua....deoarece vorbeai despre  toate celelalte fete care le vizitezi si iti ofera  ora de masaj foarte incitant desigur cu mult mult mai mult decat ofer eu.Recunosc ca nu mi-am dat silinta sa te satisfac asa cum iti doreai tu....:) .Din acel moment te-am pus pe Ignore,nu am dorit sa mai vi deoarece nu primesc astfel de persoane acasa la mine.Ai probleme severe de comportament si imi pare rau ca chiar si pana azi este nefericit.Cum am si spus astept doar persoane serioase si decente care cu adevarat doresc sa cunoasca o persoana ca mine.Din punctul meu de vedere iti pierzi timpul cu astfel de comentarii si care chiar nu dau importanta.Resemneaza-te  banutii aceia care i-ai dat 100 Ron ptr 1 ora de masaj de relaxare eu chiar am muncit ptr ei.Eu chiar muncesc facand masaj nu primesc bani facand munca usoara oferind alte servicii.Cred ca am fost inteleasa ca la cei 100 Ron ce iti ofer si ce nu.Numai comenta mizerii ca nu are rost deja au trecut 3 luni cred de atunci.Resemneaza-te.Iti doresc sa te bucuri de vreme,de fete de masaj dar viziteaza fetele care iti pot satisface  servicile care tu ti le doresti.Eu nu sant persoana potrivita ptr serviciile care tu ti le doresti,sau nu am fost.Scuze.:)Asadar eu Laura  mentionez ca MISTER  e un om frustat.Asadar nu pot sa multumesc pe toata lumea nu-i asa?Mai departe las persoanele care apreciaza  serviciile mele si sant liberi sa se  exprime cum a fost si Mister...Cleo,Emma,Marta,Amazaonia,Teo./sa comenteze liber dar macar sa fie sincer nu mizerii.O zi buna Domnilor.

Link spre comentariu
Vizitator
Reputație: 0
Laura, Laura, mi-ai frint inima !
 
Ei, glumean, cel mult mi-ai framintat  muschii si tendoanele !
 
Daca  tot ai o memorie asa buna, atunci iti aduci sigur aminte ca :
 
 - fata in fata, inainte de masaj am cerut masaj mai soft, avind in vedere cele scrise de altii pe forum ( masaj in forta pe care il faci )
  - ai spus ca alti clienti prefera masaj in forta
   - am insistat ca nu ma intereseaza ce vor altii, eu vreau mai soft
   - in timpul masajului am spus de  doua ori  - au, prea in forta, te-ai scuzat  - cum ca asa vor alti clienti si asa esti obisnuita de la SPA , ai redus  intensitatea dar in scurt  timp iar  te-ai ambalat
 -  la final am spus ca ceva relaxare am simtit
   -ti-am spus fara rautate ca ai potential , daca iti schimbi stilul si tehnica de masaj ( mai soft  / mediu soft ) pentru ca masajul nu se face in forta.
 
Si  am mai afirmat ca daca ai invata si tehnici de shiatsu, de drenaj limfatic, masaj pe meridane si pe chakre ai putea fi buna.
 
Nu ai fost suparata si nici ofensata.
 
A doua zi, ti-am dat telefon si am discutat civilizat si calm  -am zis ca ma resimt  peste  tot de la masajul tau in forta, nu sint obisnuit , sint dat peste cap.
Te-ai scuzat , ai spus ca iti pare rau ca nu am fost  satisfacut.
Ti-am urat  succes si numai  bine.

 
Ei, iti aduci aminte ?
De ce faci afirmatii  fara baza reala ? Cum ca nu am spus ce  intensitate doresc ? :thinking
 
Si fii mai coerenta, m-ai inundat cu un fluviu de fraze, asta denota ceva nervozitate si nesiguranta.
 
Cit  despre  mine, cine si cum sint, nu este  cazul sa  revin, aici nu este  forum despre clienti.
 
Iar maseuzele  mentionate de mine cunosc multe tehnici de masaj si au atitudine pro client. Adica se adapteaza la  nevoile ( normale )   clientului, se protejeaza de energii nedorite, fac  masaj si cu mintea.
 

Cum  vine  asta, tot clientul este de vina pentru calitatea masajului ? :blushing2

Pe  banii mei si dupa parerea  mea  nu faci masaj de calitate, esti mult departe.

Dupa  parerea  ta este tocmai invers.

Trebuia sa intrerup sedinta cind ma apasai prea tare, sa cer restul de bani sau nu si sa plec. Asa era normal. :slap2

Doar am vorbit  clar.

Ce  mai pot zice ?
 
Iti urez sa ai parte de iubire neconditionata, succes la tot si toate, inspiratie la masaj si sanatate deplina !
 

Am si o dedicatie speciala, cu o voce de cinci octave  - Annie  Haslam ....


Link spre comentariu
  • Telefon: geo_tandru
  • Oras:bucuresti
  • Telefon: geo_tandru
  • Oras:bucuresti

Salutare!

 

Am fost eu acum cam 2-3 luni, la Laura. Stiu ca a trecut ceva timp insa la vremea respectiva nu avea topic si nu am recenzat-o - totusi revin acum ca sa va fac o idee despre ce e vb - sper sa nu imi joace feste memoria :no2

Am sunat la numarul de mai sus: 0732602211, pe la ora 17.00, mi-a spus ca face masaj de relaxare si erotic, iar preturile sunt intre 100-150 RON- am luat anunul de pe AT sectiunea Prestari Servicii - Alte Servicii - pentru cunoscatori - si din dorinta de explorare am zis sa incerc!! :mafia:

 

Mi-aduc aminte ca a zis ca nu lucreaza mai tarziu de ora 20.00 asa ca mi-am facut aparitia pe la 19.00.

 

Locatia: Este o garsoniera, in unul din blocurile de la intersectia strazilor Rahova si Ispirescu. Bloc cu baietii de cartier la scara - dar fara probleme. Garsoniera este mica dar interiorul este curat si aranjat minimal. Baia este la fel de curata dar model vechi cu prosop curat dar cam subtire si mic - primit imediat ce am ajuns. Sta singura in apartament.

Modalitatea de contact: telefonul din titlul topicului

 

Detalii intalnire: am ajuns usor, blocul este stradal si am gasit repede loc de parcare - era ora 19.00 - aglomeratie mare, Cartierul Rahova era in mare forfota :group  

Am intrat, m-a asteptat intr-o rochie - gen furou, parca - fizic arata cam ca in poze - este draguta la fata, la corp - fund usor rubensian, sani naturali medii usor lasati

Am mers direct in dormitor (unde se desfasoara si actiunea), este cel din poza de mai sus, am facut chat pret de 2-3 min - am aflat ofertele, am ales varianta la 150 RON - ms. relaxare + ms. erotic 

So, am plecat rapid la dush :dus2  - nu mai tin minte daca a facut si ea dush.

Reintors in camera a trecut la actiune:

M-a asezat cu fata in jos si a inceput masajul de relaxare - efectuat cu forta si pe toate zonele - de la picioare pana la gat.

Apoi intors - frecat un pic cu sanii si apoi o laba cu ulei pana la finalizare. permite mangaieri pe sani, fund...nu am incercat mai mult. :thinking

Dupa am fugit si sa fac un dush, m-am imbracat si am plecat...

 

Aspectul fetei: bruneta, ten deschis, cam 1,55 inaltime, varsta aprox. 30 ani, sani medii naturali usor lasati, fund usor rubensian, pasarica epilata.

Detalii despre serviciile prestate: masaj de relaxare, masaj erotic

 

Tarifare: 150 RON

 

Note:

 

Locatie: 8 - acces relativ usor, locuri de parcare suficiente cand am ajuns eu, baieti de cartier la scara, camera si baie curate, mobilare minimala semi-moderna.

Aspect fizic: 8

Masaj relaxare: 9

Masaj erotic: 8

GFE: 8 - se straduieste, dar vorbeste un pic cam mult pentru gustul meu

Timp: cam 70 min door to door

 

Per total a fost o experienta ok - cred ca pretul corect ar fi 100 RON ms relaxare + erotic.

Cu respect,

Al vostru camarad Lucian!

Am fost si eu Laura acum cateva luni. Ai descris exact intreaga ora ce o poti petrece cu ea. Dupa mai multe sedinte se face ceva mai dulce.

Link spre comentariu
  • Oras:Bucuresti
  • Oras:Bucuresti

Corect, frate Sens!

In anunt e Lady Ema, care e de calibrul si varsta Belladonnei, ambele avand acelasi profesionalism, eleganta si pricepere in ceea ce priveste tratamentul aplicat unui client, in cazul Emei si supus (tipa face si dominare).

Confirm ca anuntul e aterizat eronat aici. 😉

  • Like 1
Link spre comentariu
La 18.04.2021 la 20:40, cristi ccd a spus:

Corect, frate Sens!

In anunt e Lady Ema, care e de calibrul si varsta Belladonnei, ambele avand acelasi profesionalism, eleganta si pricepere in ceea ce priveste tratamentul aplicat unui client, in cazul Emei si supus (tipa face si dominare).

Confirm ca anuntul e aterizat eronat aici. 😉

Salutare! Doamna din anunț este ok? As vrea sa ii fac o vizita,însă nu as vrea sa îmi iau vreo teapa.multumesc anticipat

Link spre comentariu
  • Oras:Bucuresti
  • Oras:Bucuresti

Salut Tvynson!
Daca-ti plac maturele, aproape 50, care sa stie cum e treaba, tipa e ce trebuie.
Bruneta, cca 1,70m fara tocuri, un corp ca lumea pentru varsta ei, in jur de 65kg, voce mai groasa, de fumatoare.
Are experienta, atitudine.
Da-i un telefon, e foarte comunicativa si dupa, hotarasti daca sa mergi sau nu. 😉

  • Like 1
Link spre comentariu

  • Oras:Bucuresti
  • Oras:Bucuresti

Am fost de multe ori la laura sebastian..aveam chiar si facebook ei..calea rahovei cu un salon la parter..din cate stiu si am vb cu ea Sa retras..o femeie destul de frumoasa..ar fi fost mișto sa reapară.. dacă stiu colegi ceva sa ne ajute

Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...