Sari la conținut

Ceva pe varianta?


Postări Recomandate

  • Telefon: georgi_8888
  • Oras:romania
  • Telefon: georgi_8888
  • Oras:romania

Generale, la iesirea din BZ spre Mizil is 2 de etnie, cu solzosul in masina cu nr de Bulgaria, pana in Mizil mai sunt vreo 3 bucati, idem ca primele 2,  si inca vreo 3 pana la Ploiesti, deci in cca 70 de km, gasesti cel putin 8 pasarici in intervalul orar 10-17

 


Ma intreb daca stiti fete care presteaza pe soseaua de centura Buzau si in ce zone. Ati mai fost , stiti despre ce e vorba? Cateva detalii.

Link spre comentariu
  • Oras:ROMÂNIA
  • Oras:ROMÂNIA

Salutare colegilor nimfomani.

Saptamana trecuta am avut parte de o fata care se situa intre Gura Calnaului si Potarnichesti. Am oprit la ea fiind atras de faptul ca avea niste picioare frumoase si lungi. Din discutie practica oral p/n la 40 lei si oral+normal la 50 lei. Am optat pentru un combinat la 50 lei totul protejat. Fata destul de receptiva,face ceea ce ii spui. Ca locatie,pe un drum auxiliar europeanului,linistit si ferit de ochii curiosilor.

Fata: un 8 cu indulgenta.

Oral: 7( protejat) dar se putea si mai bine.

Normal: 7-8,mi-a placut ca e inatuta si a mers bine pe la spate pe capota masinii.

Per total am fost oarecum multumit pentru cei 50 lei.

Spor la "cusut" cu "acul bont" va doresc.

Link spre comentariu
  • Oras:BUZÄ‚U
  • Oras:BUZÄ‚U

 

ok niceguy. Ma gandeam ca ai numarul domnitei. Daca cumva ai alte numere de telefone in afara de cele gasite pe forum te rugam sa vi in ajutorul nostru ptr ca din cate se pare stam cam prost in categoria domnitelor si orice numar e de folos. O seara cat mai placuta si toate cele bune. bafta.

Link spre comentariu
  • Oras:bucuresti
  • Oras:bucuresti

salut.va povesteam de o fata blonda pe la pod pe la bere pe varianta,

c am plinutza , are vre-0 25 de ani ,ii place ce face am discutat un pic si am cazut de acord pentru un oral  in masina, are ea o locatie in spate la o pacare de tiruri pe la petrom pe acolo

am achitat 30 ron ptr prestatie

note :oral 8

         normal /nu am cerut deci 0, anal nu am discutat

ptr o descarcare asa in fuga merge.........spor la prinssssss.

  • Like 2
Link spre comentariu
  • Oras:Bucharest
  • Oras:Bucharest

Sunt 2 fete foarte bune cu 500 m inainte de intrarea in mihailesti. Am oprit, erau 2 brunete bronzate de vreau 18 - 20 de ani. Imbracate scurte.

 

Prima, un pic ma grosuta la fata a anuntat 50L pt oral neprotejat, si 70L pt normal protejat in masina. Alta, mai finuta si cu ochii verzi foarte frumos a anuntat oral 50L, normal 100L, tot protejat.

 

Am stabilita cu fata cu ochii verzi oral neprotejat + normal cu 200L ( scump pt o fata de centura... dar imi placea de ea ). Fata s'a dezbracat partial, nu avea sutien dar niste tate foarte frumose, bronzate, tare, dar mici. Corp muschiulos, fund mic si tare... Era un pic transpirata.

 

Oral a fost prost de tot, mecanic, cu mana, superficial. am renuntat si am propus sa trecem direct la normal, spunand ca sunt nefericit tare. Fata a raspuns ca face oral de putin timp si a il pare rau dar ca in schimb se descurc mai bine la normal. Oricum eram foarte excitat pentru ca imi placea de corpul ei. A urcat pe mine si s a dat seama ca a uitat prezervative la colega ei. A inceput sa fac fara, nu am reactionat ( nu mirosea, parea curata ), si ma rugat sa fi atent sa nu dau inauntru. De loc nu a avut un comportament de "curva", cred serios ca incepe. Oricum nu am fost nimic extraordinar, am terminat pe burta ei si am fugit.

 

200 L pierdut pt o experienta de stil "dupa petrecere de liceu"..

  • Like 2
Link spre comentariu
  • Oras:Buzau
  • Oras:Buzau

Sunt 2 fete foarte bune cu 500 m inainte de intrarea in mihailesti. Am oprit, erau 2 brunete bronzate de vreau 18 - 20 de ani. Imbracate scurte.

 

Prima, un pic ma grosuta la fata a anuntat 50L pt oral neprotejat, si 70L pt normal protejat in masina. Alta, mai finuta si cu ochii verzi foarte frumos a anuntat oral 50L, normal 100L, tot protejat.

 

Am stabilita cu fata cu ochii verzi oral neprotejat + normal cu 200L ( scump pt o fata de centura... dar imi placea de ea ). Fata s'a dezbracat partial, nu avea sutien dar niste tate foarte frumose, bronzate, tare, dar mici. Corp muschiulos, fund mic si tare... Era un pic transpirata.

 

Oral a fost prost de tot, mecanic, cu mana, superficial. am renuntat si am propus sa trecem direct la normal, spunand ca sunt nefericit tare. Fata a raspuns ca face oral de putin timp si a il pare rau dar ca in schimb se descurc mai bine la normal. Oricum eram foarte excitat pentru ca imi placea de corpul ei. A urcat pe mine si s a dat seama ca a uitat prezervative la colega ei. A inceput sa fac fara, nu am reactionat ( nu mirosea, parea curata ), si ma rugat sa fi atent sa nu dau inauntru. De loc nu a avut un comportament de "curva", cred serios ca incepe. Oricum nu am fost nimic extraordinar, am terminat pe burta ei si am fugit.

 

200 L pierdut pt o experienta de stil "dupa petrecere de liceu"..

Unde anume sunt aceste fete? In ultima saptamana cred ca am trecut zilnic undeva pe la ora 1 si pe la 3... si nu am vazut nimic... Ai vreun numar de telefon ceva?

Link spre comentariu
  • Oras:ROMÂNIA
  • Oras:ROMÂNIA

Salutare tuturor. Astazi dupa-amiaza,neavat ce face prin casa, am zis sa ies putin la plimbare cu masina! Fac vreo 2-3 ture prin oras si ce ma gandesc, ia sa merg eu putin pe la Spataru si mai incolo putin poate se gaseste ceva "distractie". Merg eu ce merg spre Bucuresti si aproape de intrarea in Limpezis vad o fatuca,mica de statura si ceva mai slaba asa. Nu m-am oprit,zic sa merg macar pana la iesire din Mihailesti sa vedem poate oferta este ceva mai bogata.Din pacate pentru mine nu am gasit nimic si destul de dezamagit,fac cale intoarsa. Ajung iar pe aproape de zona unde era fatuca aia si....surpriza,langa fata care o vazusem eu mai era una. Opresc vis-aviz de ele si intreb preturile: 40 oral/ 50 normal. Observ ca cealalta fatuca era ceva mai dezghetata si avea niste buze destul de carnoase. Ma inteleg cu ea pentru un oral la pretul de 30 lei. Am traversat cu masina europeanul si am luat-o pe un drum de pamant undeva mai ferit de ochii curiosilor. I-am platit fetei si i-am zis sa scoata un "cauciuc"(pentru ca eu din motive de siguranta nu fac fara). Scoate fata un prezervativ, il pune pe "jucarie " si dai treaba pe ea. O suge destul de bine, ceva DT, dar nu ceva iesit din comun. Finalizez glorios in preze, imi ofera un servetel umed, imbracat, pa si pusi:P

In concluzie, fata e cam de un 7, oralul protejat 7-8 , locatie 5-6,in camp dar macar am luat si o gura de aer curat :)))

Am intrebat-o daca lucreaza si prin Buzau si a zis ca nu, locatia ei este pe acolo pe la european.

Va doresc ciocane tari!!!

  • Like 3
Link spre comentariu
  • Oras:Buzau
  • Oras:Buzau

De cateva zile am drum spre ulmeni si in dreptul patinoarului cand pe o parte cand pe cealalta se plimba o " capra" roscata cu un tatuaj pe piciorul stang si pantofi adecvati meseriei.Stiti ceva despre ea?In viteza mi s- a parut interesanta.Ce surprize o avea pentru noi?

Link spre comentariu
  • Oras:Bucuresti
  • Oras:Bucuresti

La Dedeman, o tipa mica de etnie rroma, dar la caracter e mai ok decat o romanca de 1000 de ori

Ca si locatie de actiune: se face dreapta pe langa Dedeman si se merge pe drumul carierei apoi se coboara o panta destul de abrupta, atentie cei cu masini cu garda joasa. Nu comenteaza la timp, iar la halat e 30 de lei si nu mi am mai permis sa mai negociez la pretul asta:p

Se gaseste in cam tot timpul anului inclusiv pe frigul asta;)

Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...