Sari la conținut

Ofer sponsorizare Sibiu


mucutu82

Postări Recomandate

  • Oras:Aaaa
  • Oras:Aaaa

Suma oferita de mine se incadreaza intre 800 si 2000 roni, în funcție de timpul petrecut împreună . Igiena neaparat impecabila. FK-sarut frantuzesc, GFE-girlfriend experiente, dacă ar fi și ceva dominare mai bine, dar nu neapărat . Aspectul fizic: sani mari/mărișori/medii , fund mare bombat ori mic elegant, chipul drăguț, placut . Distractia intalniri fiind de cateva ore, posibil o noapte. Pot fi contactat pe adresa de email [email protected] sau prin PM, sau imi poți lasa o adresa de email aici.

Numai din zona Sibiului, Alba-Iulia și împrejurimi

Cer si ofer seriozitate maxima!

Link spre comentariu
  • Telefon: madalina.mm11
  • Oras:Kalamata
  • Telefon: madalina.mm11
  • Oras:Kalamata

Suma oferita de mine se incadreaza intre 800 si 2000 roni, în funcție de timpul petrecut împreună . Igiena neaparat impecabila. FK-sarut frantuzesc, GFE-girlfriend experiente, dacă ar fi și ceva dominare mai bine, dar nu neapărat . Aspectul fizic: sani mari/mărișori/medii , fund mare bombat ori mic elegant, chipul drăguț, placut . Distractia intalniri fiind de cateva ore, posibil o noapte. Pot fi contactat pe adresa de email [email protected] sau prin PM, sau imi poți lasa o adresa de email aici.

Numai din zona Sibiului, Alba-Iulia și împrejurimi

Cer si ofer seriozitate maxima!

Peste tot vad aceeasi abordare cu mail-ul, chiar nu va permiteti un smartphone si o cartela ? 

  • Like 1
Link spre comentariu

mai, la bani aia tu vrei ceva saptamanal sau odata pe an ? si cu zona aia cred ca visezi sanziene,

 

iar cu detaliile de contact, tu realizezi ca acest forum este indexat de google si oricine iti cauta adresa va gasi acest thread ?? fi si tu mai discret

 

@mia, bre nu toti este priceputze in ale teknologiilor, ci doar a orgiilor, si oricum nu mai ai de unde face rost de cartele, si mai sunt unii care mai au si familii de care trebuie sa ascunde anumite detalii ocazionale si perversuale

Link spre comentariu
  • Oras:Aaaa
  • Oras:Aaaa

Un telefon secret, are oricine. Daca tu nu poti face asta, de ce crezi ca ar sta cineva sa trimita scrisori ?

Uite eu nu am "telefon sectet" , dar nu știu de unde ai tras tu concluzia că nu o sa ofer un număr de telefon, ar fi chiar absurd, nu vreau sa-l public aici. Nu știu e chiar atât de greu sa compui un mail ? Oricum primul contact ar fi un sms cu siguranță

Link spre comentariu

Uite eu nu am "telefon sectet" , dar nu știu de unde ai tras tu concluzia că nu o sa ofer un număr de telefon, ar fi chiar absurd, nu vreau sa-l public aici. Nu știu e chiar atât de greu sa compui un mail ? Oricum primul contact ar fi un sms cu siguranță

 

am eu o fata pt tine

Link spre comentariu

Vizitator
Acest topic este acum închis pentru alte răspunsuri.
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...