Sari la conținut

Roberta - 0757248919


Postări Recomandate

  • Oras:Slatina
  • Oras:Slatina

Salut, îmi este greu sa îmi găsesc cuvintele cand este vorba despre roberta, este greu de descris în cuvinte cea ce simti cand ești cu ea, servicii de cel mai înalt nivel posibil, dar asta nu este tot, de la frumusete, senzualitate, modestie, si un om cu un suflet extraordinar.

Link spre comentariu
Acum 2 ore, venom123 a spus:

Salut, îmi este greu sa îmi găsesc cuvintele cand este vorba despre roberta, este greu de descris în cuvinte cea ce simti cand ești cu ea, servicii de cel mai înalt nivel posibil, dar asta nu este tot, de la frumusete, senzualitate, modestie, si un om cu un suflet extraordinar.

Salut . Te grăbește la finalizare ?

 

Link spre comentariu
Acum 4 ore, roberta5533 a spus:

Mulțumesc frumos pentru cuvintele frumoase ! O finalizare dureaza in jur de 20-25 de minute. Eu va respect pentru ca si voi ma respectați pe mine ! Va pup și va astept cu drag 😉😗

Atunci o să încerc mâine să îți fac o vizită 😊😘

Link spre comentariu
  • Oras:Slatina
  • Oras:Slatina
Acum 19 ore, roberta5533 a spus:

Buna dragii mei. O sa mai fiu in oras azi si maine. Apoi o sa fiu plecata pentru putin timp. Anunt cand o sa ma intorc. Va pup 🤗😗

Drum bun, te asteptam cu drag😘😘

Link spre comentariu
  • Oras:Slatina
  • Oras:Slatina

Roberta mulțumesc frumos pentru fiecare moment alături de tine, stiu ca nu ați este usor, si nu îmi vine să cred că eu, un nimeni am ocazia sa te întîlnesc, sa te ating sa vorbesc cu tine, Multumesc frumos din tot sufletul!😘

Link spre comentariu
  • Oras:Slatina
  • Oras:Slatina
Acum 10 ore, roberta5533 a spus:

Buna dragii mei ! Va urez un Paste Fericit ! Multa sănătate și lumina sufleteasca ! Sa ne revedem cu bine. Va pup 🤗😍😘

Buna, îți doresc multă sănătate, fericire si tot ce îți dorești😍😍

Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...