Sari la conținut

Adina 0784644789


Postări Recomandate

  • Oras:Bucuresti
  • Oras:Bucuresti

Disponibilă 🐧

Disponibila🐧🐧🐧🐧😻

 

🐧🐧🐧🐧🐧🐧🐧🐧🐧🐧🐧🐧🐧🐧

❤❤❤Hey! Buna, eu sunt Adina, am 28 de ani, o inaltime de 1,73 si 58 kg. Daca vrei sa iti petreci timpul in compania unei blonde cu forme frumoase, te astept alaturi de mine.Sunt o fire prietenoasă și senzuală pregătită pentru a-ti oferi toată atenția de care ai nevoie... fie ca vrei un moment de relaxare,sau să încerci ceva nou eu sunt aici pentru tine ❤❤❤

🐧🐧🐧🐧🐧🐧🐧🐧🐧🐧🐧🐧

❤❤❤Serviciile mele sunt:❤❤❤

🐧🐧🐧🐧🐧🐧🐧🐧🐧🐧🐧🐧🐧🐧

- preludiu (mangaieri, sarutarile corporale)

- sex oral (protejat/ neprotejat in functie de igiena)

- sex normal (protejat)

- masaj erotic/ de relaxare

- 69

- french kiss- 50 extra (in frunctie de igiena si chimie)😘😘😘

- cunilingus

- finalizare corporala

❤❤❤❤❤❤❤

🤩Preturile mele sunt:

😻- 60 de minute-250 ro😻

😻- 30 de minute- 150ron😻

🐧🐧🐧🐧🐧🐧🐧🐧🐧🐧

❤❤❤Telefon: 0784644789❤❤❤

Link spre comentariu
  • Oras:Bucuresti
  • Oras:Bucuresti

Puteti sa ignorati postul meu pe topicul Adinei, eu am venit aici doar sa ma laud ca ieri la pranz am mai avut o intalnire reusita in compania ei.

Ca deobicei, programarea facuta cu o zi inainte pe whatsapp, respectata de amandoi. Cadou 300 pentru aproximativ o ora, 250 + 50 pentru FK, lasati inainte de a ma duce la dus. Servicii ON + NP, nu intru in detalii legate de actiune, preludiu cu masaj, cu pupici, ca ne-am tavalit prin patul ei, ca mai nou tot timpul imi atrage atentia ca ii stric patul, da, recunosc, uneori sunt mai energic, nu imi pot stapani entuziasmul de a ma afla in compania ei.

In schimb ieri, fata de alte dati, pe la 5 seara am cazut la pat, mi-am luat somn, si am dormit pentru mai bine de 12 ore, nu stiu care o fi cauza, poate este de la Adina, poate de la faptul ca am avut o saptamana incarcata, poate de la vreme, probabil de la toate 3.

Adina, te rog mult sa nu te schimbi, ca faci bine ceea ce faci! Imi place ceea ce esti, imi place ceea ce nu esti!

Azi, maine, va veni Adina, va cita postul meu si va raspunde sec cu ceva de genul: Mersi + niste emoticoane + te astept cu drag + alte emoticoane.  :P

  • Mersi 1
Link spre comentariu
  • Oras:Bucuresti
  • Oras:Bucuresti
Acum 5 ore, cassis a spus:

Puteti sa ignorati postul meu pe topicul Adinei, eu am venit aici doar sa ma laud ca ieri la pranz am mai avut o intalnire reusita in compania ei.

Ca deobicei, programarea facuta cu o zi inainte pe whatsapp, respectata de amandoi. Cadou 300 pentru aproximativ o ora, 250 + 50 pentru FK, lasati inainte de a ma duce la dus. Servicii ON + NP, nu intru in detalii legate de actiune, preludiu cu masaj, cu pupici, ca ne-am tavalit prin patul ei, ca mai nou tot timpul imi atrage atentia ca ii stric patul, da, recunosc, uneori sunt mai energic, nu imi pot stapani entuziasmul de a ma afla in compania ei.

In schimb ieri, fata de alte dati, pe la 5 seara am cazut la pat, mi-am luat somn, si am dormit pentru mai bine de 12 ore, nu stiu care o fi cauza, poate este de la Adina, poate de la faptul ca am avut o saptamana incarcata, poate de la vreme, probabil de la toate 3.

Adina, te rog mult sa nu te schimbi, ca faci bine ceea ce faci! Imi place ceea ce esti, imi place ceea ce nu esti!

Azi, maine, va veni Adina, va cita postul meu si va raspunde sec cu ceva de genul: Mersi + niste emoticoane + te astept cu drag + alte emoticoane.  :P

Ms pt recenzie 😚te aștept cu drag 🤗🤣😋

  • Haha 1
Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...