Sari la conținut

Satena , 20 de ani 0763869073


Postări Recomandate


'' STUDENTA , tanara , slabuta , silueta atragatoare , placeri nebanuite , fantezii sexuale domnilor generosi 0763 869 073 ''

 

Cam asa suna anuntul de la ziar .

 

Nr. tel. :  0763 869 073
 
Tarife : 50 ron / fin
 
Locatie : Locatia este intr-un bloc cu 4 etaje situat la coborarea dinspre Spitalul N. Balcescu si in apropiere de bariera de trecere a caii ferate de la CNCD . Apartament cu 2 camere , curat , in care din cate am putut sa observ nu avea companie neplacuta fata (peste) . Avea un caine destul de mare , de aparare , dar asta nu a fost o problema .
 
Prima impresie : prima impresie nu a fost una buna , mi-a raspuns la telefon m-a indrumat catre locatie si m-a rugat sa revin cu un telefon cand ajung la punctul stabilit . Ajuns acolo am sunat-o si ce sa vezi , nu imi raspundea . Am insistat ceva timp , iar in cele din urma mi-a raspuns si s-a scuzat de situatia creata spunandu-mi ca era cu un client .
 
Servicii : serviciile pe care le presteaza sunt sex oral neprotejat , dar fara finalizare ( CIM )  ; sexul oral este destul de placut insa fara sa exceleze , am incercat sa o directionez catre deepthroat , mi-a facut pe plac dar se cam ineca . Partea frumoasa este ca se joaca si cu ouale .
sex normal protejat , nu este larga se umezeste natural , este dispusa sa schimbe multiple pozitii mai putin ea deasupra . Nu se implica in actul sexual doar ca rar mai da si ea o contra .
 
Aspectul fizic : Domnisoara este satena , cu tenul alb . Ochii probabil capri , nu retin exact . Are 20 de ani din spusele ei si cam asa si arata . Inaltime este in jur de 1,65 m si ca greutate are cam de 50 kg .

 

Trupul slim , sanii micuti , dar micuti si tzuguiati .
Picioarele mi-au parut cel mai sexy atu al domnisoarei , drepte si fara celulita . Fundul este bombat si iti ofera o priveliste frumoasa  ca si forma insa cand si-a dat boxerii jos de pe ea am zarit ceva cosuri inestetice pe bucile dorsale .
Abdomen il are plat si frumos .

Manechira si pedichiura nu tocmai frumos facute . Avea unghiile date cu oja , dar sarita pe alocuri si taiate parca cu barda. Atat la maini cat si la picioare . Domnisoara era rasa la pasarica doar ca nu in ziua aceea  .
Cat despre igiena trebuie sa mentionez ca am simtit un usor miros de transiratie din partea ei , chiar daca m-a informat ca s-a dusat . 
Dantura o are completa insa dintii domnisoarei nu arata deloc bine . Cum spun cei rautaciosi , zici ca-s pusi cu grebla . Nu pareau nici foarte curati iar tipa si fumeaza .
Pasarica o are cam ''bronzata'' , nu proaspat rasa , dar mica si uda .

Tipa nu arata rau la corp , insa pe chip are cam multe cosuri si vorbeste putin peltic cred eu ca din cauza danturii .
 
Detalii despre serviciile prestate :  Ajuns la usa domnisoarei vad cum se deschide singura , evident pitita dupa usa, ma invita in apartament .

M-a intampinat imbracata intr-o tinuta  sexy , adica o pereche de boxri negri si o bluza de vara .
Nu s-a recomandat , insa m-a invitat in dormitor unde s-a asezat la calculator si fuma o tigare .

In tot acest timp incercam sa ma hotarasc daca sa raman sau nu . In cele din urma m-am decis sa ii acord o sansa , asa ca am ramas la un numar cu domnisoara .
 

Am fost la baie , m-am improspatat , eu fiind dusat de acasa , parfumat etc .

Ajung in camera si incepe sa se dezbrace si trece la un sex oral neprotejat .

Aici am lasat-o cateva momente sa vedem ce si cum insa mi-am dat seama ca nu prea face treaba cum imi place mie asa ca am ghidat-o .

I-am dat peste mana , am apucat-o de par si am rugat-o sa incerce mai lent si mai adanc . Apoi am pompat ceva vreme asa , lent si umed , alternat de reprize mai energice , eu ghidand-o cu mana ce o aveam im parul ei . A inceput sa se inece , insa a continuat . Apoi am bagat-o cu botul la coaie unde a inceput sa ma linga placut , si sa imi suga cate unu coi , apoi pe amandoi ... pe semne ca avea ceva experienta in asta . Oralul a fost placut , mai ales ca nu a omis coitele insa intreba destul de des daca imi dau drumu , pe semne ca ii era teama sa nu ejaculez la ea in gura .

 

Dupa un oral de vre-o cinci minute m-a intrebat daca trecem si la normal ca ei nu ii place sa finalizeze la oral . Asa ca a luat un prezervativ pe care mi l-a pus tot ea , am sarutat-o putin pe sani si am incercat sa bag degetul la pasarica dar se pare ca nu ii place acest lucru asa ca am renuntat .


Am inceput cu pozitia misonar deoarece ea era obosita si m-a rugat sa ma urc eu deasupra .

Am intrat incet in pasarica , nu pentru ca nu era  unda ci pentru ca era sensibila la atingere . Imi tinea contra cu mainile sa nu ii privoc disconfort . In cele din urma ne-am intrat in ritm , asa ca am inceput sa dau mai tare si fata sa se umezeasca si mai rau .

Vazand asta am luat-o de picioare si am trecut la pozitia umeri craci unde senzatia era mai placuta si puteam sa disting pe chipul fetei ca fac bine ceea cea fac .

Dupa o perioada a inceput sa ma intrebe daca mai am mult ... asa ca am intors-o pe burta si am penetrat-o de la spate jucandu-ma cu sanii ei si sarutand-o pe gat . Nu dupa mult timp a urmat si finalizarea lung asteptata de dansa .

 

Fata nu se implica neaparat in actul sexual , nu nu scoate nici un sunet , doar respira mai greu in anumite momente si rar mai misca si ea in ton cu actiuanea .

Inlalnirea a durat cam 25 - 30 de minute la la intrarea mea pe usa si pana la plecare , iar ca bani am platit 50 de ron pentru o finalizare  .
 

 

 

Locatie - 8 (  apartament curat si luminat si oarecum modern , parchet laminat pe jos , jaluzele verticale si mobila de generatie noua , nu neaparat calitativa )

 

Fata - 7 ( futabila , cu un trup frumos , sanii micutzi si tzuguiati insa fatza e un dezavantaj )

 

Igiena - 7 ( am detectat un usor miros de transpiratie din partea ei , nu era proaspat rasa , nici manechiura si pedichiura nu sunt ok iar dantura este toata acolo , insa jalnic distribuita )

 

Oral - 7.5 ( la oral am fost o experientza placuta ,este ascultatoare , face ce ii sugerezi , a lins si coaiele cu mare efect asupra mea insa exista loc de mai bine )

 

Normal - 7 (  pasarica este ok , nu e larga , se umezeste repede si bine  , dar , nu se implica , nu scoate prea multe sunete )

 

GFE - 6 ( o persoana sociabila )
 
Concluzie : In concluzie nu o recomand , am avut parte doar de o experianta banala .

  • Like 2
Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...