Sari la conținut

0747345004 nouă în orașul tău brunetă înalta 1,75m 24 ani


Vizitator wot

Postări Recomandate

Vizitator matrakci76
Reputație: 0

 

să mori tu ca nu stiu...topicurile sunt deschise mai peste tot iar acolo nu ati specificat ca este din focșani...stiam si eu ca onești face parte din județul bacău...doamne cata frustrare

Cu tine nu ma mai contram,bravo tie ca stii unde se afla Onest pe harta,ce sa iti zic spor la treaba pe la Focsani,de atata frustrare eu sigur nu voi apela la serviciile tale.
Link spre comentariu
  • Oras:Suceava
  • Oras:Suceava

Cu tine nu ma mai contram,bravo tie ca stii unde se afla Onest pe harta,ce sa iti zic spor la treaba pe la Focsani,de atata frustrare eu sigur nu voi apela la serviciile tale.

frustrat ești tu băiatul meu...si drept urmare pentru cultura ta generala nu sunt la focșani momentan sunt la bacău in judetul in care aparține onești
Link spre comentariu
  • Oras:Suceava
  • Oras:Suceava

Pune si tu niste poze reale cu tine ! Si poate ne faci o vizita in judetul VN oras Focsani , ca sa le treaca la baieti supararea !

pozele sunt reale mai băiatule exact ce vezi acolo asa cei gasit si la locație
Link spre comentariu
  • Oras:Bucuresti
  • Oras:Bucuresti

Nu o cunosc pe fata... Dar după prima recenzie am rămas scârbit... Și nu din cauza ei. Ba tu nu ai bani de un big sa îți razi flocii aia... Ii dau dreptate fetei. Ce căcat trebuie sa suporte toți nespălați. Respecta ca să fii respectat. Boschetarule

Link spre comentariu
  • Telefon: 0786501175
  • Oras:Tecuci
  • Telefon: 0786501175
  • Oras:Tecuci

 

pozele sunt reale mai băiatule exact ce vezi acolo asa vei gasit si la locație

[/quote.

 

Colegii spun mai pe sus in recenzii ca sunt de-acum 10 ani, mai donsoara ,...draga!!

Link spre comentariu
Vizitator wot
Reputație: 0

Nu o cunosc pe fata... Dar după prima recenzie am rămas scârbit... Și nu din cauza ei. Ba tu nu ai bani de un big sa îți razi flocii aia... Ii dau dreptate fetei. Ce căcat trebuie sa suporte toți nespălați. Respecta ca să fii respectat. Boschetarule

Amice, ești idiot!

Link spre comentariu
  • Oras:Romania
  • Oras:Romania
  • Oras:foscani
  • Oras:foscani

Nu o cunosc pe fata... Dar după prima recenzie am rămas scârbit... Și nu din cauza ei. Ba tu nu ai bani de un big sa îți razi flocii aia... Ii dau dreptate fetei. Ce căcat trebuie sa suporte toți nespălați. Respecta ca să fii respectat. Boschetarule

Salut. Vezi ca-i iei aparare fetei,degeaba. Sunt de acord cu epilat sau ras in zona pubiana,dar sunt unele persoane care nu fac acest lucru si trebuie respectata decizia fiecaruia. Zici scarba,scarba trebuia sa-i fie ei si sa-si selecteze clienteala,dar aici poti vedea unde s-a dus si ea pentru bani. Ca pute,ca nu se rade,etc. Dar tot ea ii primeste si se vaita. Vai mama lor de panarame.
Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...