Sari la conținut

Alessia 0756681818


Postări Recomandate

  • Membru Premium
  • Oras:Galati
  • Oras:Galati

astia nici macar nu au venit la mine si imi aduc insulte

 

Aia care n-au venit inca la tine sa vezi ce o sa se inghesuie de acuma, cand citesc replicile inteligente  pe care le scoti din tine pe aici ...  :lol: 

  • Like 1

 

Link spre comentariu

Rechinule cezi ca nu te faci salau la cat de obosit esti... deci din cate vad tu faci reclama proasta la mai toate femeile gasesti tu un defect ma da la bruneta ai care o promoveze mai mereu ca e buna ect... nu ai gasit nici un defect??tu chiar te numești peste dar esti obosit rau... lasasati ma dq in pace ca ma ti plictisit rau de tot...

Link spre comentariu
  • Oras:_Galati, un sat asfaltat
  • Oras:_Galati, un sat asfaltat

Ce limbaj de ghertoi. Si mai esti si analfabet proxenetule. Ar trebui să fii inchis pentru ca macelaresti limba română.

OMG HAHAHAHA ASTA M-A UCIS ! MAXIM... Kill off, head shot.

  • Like 3
Link spre comentariu

Bai rechine ai facut chiar bn ca ai pus pozele pt eu nu muncesc pe brasov e una de imi tot ia pozele...lasam asta la oparte...bai mancameai sclobozu din pizda si tu si mizeria ta pe care o peomovezi si o lingi in pizda ....pai peste infect ....mars dq ....mizerie e mata si toata rasa ta de peste obosit ce esti...iesi dq de aici deschizi topicuri la femei fara sa le fii vizitat iesi ma de aici....va dau raport la conturi pesti obositi ....nu va mai merge treaba nu mai faceti banii...

Link spre comentariu
  • Membru Premium
  • Oras:Galati
  • Oras:Galati

 

 

Ma răpănoaso ......... pentru limbaju  folosit la adresa membrilor de pe Galati, iti promit ca de acuma peste tot pe unde te plimba proxenetu prin tara o sa iti deschid topice pe sectiunile respective, o sa ai din partea mea "promovare" pana cand cioara care te pescareste o sa dea toti banii pe cartele telefonice si pe anunturi 

  • Like 3

 

Link spre comentariu

Ma fut pe membri de pe site datias la muie su tie si lu mata si la toata familia ta de la cel mai mic la cel mai mare peste infect ....bai scursura infecta mars dq de aici .. esti si tu membruuu??luamiai slobozu in gura de cioara infecta...peste infect tu esti peste ma ca femwie pe galati la pula ....maimutoiule

Link spre comentariu
  • Administrator
  • Oras:La butoane
  • Oras:La butoane

Ma fut pe membri de pe site datias la muie su tie si lu mata si la toata familia ta de la cel mai mic la cel mai mare peste infect ....bai scursura infecta mars dq de aici .. esti si tu membruuu??luamiai slobozu in gura de cioara infecta...peste infect tu esti peste ma ca femwie pe galati la pula ....maimutoiule

de ce te-ai enervat andreea ?

large.xxxxx.gif.e9e57a37567b71fee318ced754364ca4.gif

Link spre comentariu
Vizitator marmotto
Reputație: 0

Balci, mai trebuie niste lautari ceva. A, gata stiu ! Ii luam pe aia de la Crama Haiduceasca de la Hotel Galmondo si ii aducem pe topic ! =))

Link spre comentariu
Vizitator marmotto
Reputație: 0

 

La ce e aici si la ce fel se vb pe acest sait(jigniri si restu) ar trebuie luate măsuri...

Pai, de luat se iau masurile. Numai ca...

 

Numai ca ! :)

Link spre comentariu
  • Oras:in apa si pe uscat...
  • Oras:in apa si pe uscat...

Ma fut pe membri de pe site datias la muie su tie si lu mata si la toata familia ta de la cel mai mic la cel mai mare peste infect ....bai scursura infecta mars dq de aici .. esti si tu membruuu??luamiai slobozu in gura de cioara infecta...peste infect tu esti peste ma ca femwie pe galati la pula ....maimutoiule

  

 

De ce nu răspunzi la telefon? Vreau sa te recenzez. Pe amândoi de fapt... sa fie și pestele în locație ca vreau sa discutam toți trei despre Hristos.

 

 

De ce Hristosu' ma'tii ne înjuri?

 

de ce te-ai enervat andreea ?

Imi schimbi și mie numele?

Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...