Sari la conținut

Mihaela 19 ani!!! 0745945331


Postări Recomandate

  • Telefon: Only email me regarding my orders
  • Oras:Kiustenge
  • Telefon: Only email me regarding my orders
  • Oras:Kiustenge

Salutare, un nr de telefon se poate, ca sa vb si eu cu domnișoara Mihaela? Mulțumesc!

https://nimfomane.com/forum/topic/144534-mihaela-19-ani-0745945331/?p=6483885

tre sa ai rabdare pana in Ianuarie 2021  !!

  • Like 3
  • Minus 1
Link spre comentariu

Buna seara! imi poate da cineva nr domnisoarei sa vb cu ea? ce servicii ofera, diferite fantezii face?

 

Nu ai vazut ce a scris Talibanul o postarea mai sus? Daca asta e atât de greu atunci să cauți pe topice cred ca iti este imposibil. Bleah
Link spre comentariu
Vizitator valjean
Reputație: 0

Dezvolta!

Am scris ca sint pozitiv,pozitiv in sensul bun al cuvantului,nu am covid cum spuneau unii drept urmare traiesc si traiesc bine,In ianuarie e perfect,o sa astept o programare ,cu rabdare si cu pete de culoare,Trandafirii sint preferatii mei,cred c-ar sta minunat pe sanii tai.Si daca pe geam cumva,flori de gheata s-ar forma,intr-un dus o sa ne scalde si petale reci si calde,Si ca sa inchei frumos,sa ai anul luminos,ca mai e putintel tare pina-n luna lu ianuare.Cu stima /Best regards,Jean Valjean

  • Like 2
Link spre comentariu
  • Oras:Navodari
  • Oras:Navodari

Am scris ca sint pozitiv,pozitiv in sensul bun al cuvantului,nu am covid cum spuneau unii drept urmare traiesc si traiesc bine,In ianuarie e perfect,o sa astept o programare ,cu rabdare si cu pete de culoare,Trandafirii sint preferatii mei,cred c-ar sta minunat pe sanii tai.Si daca pe geam cumva,flori de gheata s-ar forma,intr-un dus o sa ne scalde si petale reci si calde,Si ca sa inchei frumos,sa ai anul luminos,ca mai e putintel tare pina-n luna lu ianuare.Cu stima /Best regards,Jean Valjean

Colinge, colinge, colinge...

Bravoosi, Jean! De la Javert!

 

Ps: Sa nu mai risipim margaritare la porci (si ceva scroafe!) Nici o aluzie la tzonka din acest topic!

Link spre comentariu
  • Oras:peste tot
  • Oras:peste tot
La 04.01.2021 la 22:33, ibrahimovic1 a spus:

Nu a revenit...

am fost în seara asta la fatuca,locatia o are pe aleea căprioarei,în spatele liceului Virgil madgearu,pot sa spun ca experienta a fost una banala,în sensul ca:10 min de laba,încă alte 5 min de oral încă 5 de futai(misionar),fata nu e de etnie,însă e cam dintr-o bucata și nu ii place sa fie sărutata,mai ales pe corp și acum notele:

OP:7,cu indulgenta

NP:7,cu indulgenta,numai pt ca nu a acceptat săruturi corporale

Gf:9 mai multa vorba decât futai

halat:100 lei

de revenit:numai dacă accepta săruturi corporale și sa se atașeze de clienți(numai de cei care dau dovada de caracter și bun simt),ca altfel voi găsi în alta parte 

 

Link spre comentariu
  • Telefon: 07 noi doi
  • Oras:constanta
  • Telefon: 07 noi doi
  • Oras:constanta
Acum 3 minute, buluc007 a spus:

am fost în seara asta la fatuca,locatia o are pe aleea căprioarei,în spatele liceului Virgil madgearu,pot sa spun ca experienta a fost una banala,în sensul ca:10 min de laba,încă alte 5 min de oral încă 5 de futai(misionar),fata nu e de etnie,însă e cam dintr-o bucata și nu ii place sa fie sărutata,mai ales pe corp și acum notele:

OP:7,cu indulgenta

NP:7,cu indulgenta,numai pt ca nu a acceptat săruturi corporale

Gf:9 mai multa vorba decât futai

halat:100 lei

de revenit:numai dacă accepta săruturi corporale și sa se atașeze de clienți(numai de cei care dau dovada de caracter și bun simt),ca altfel voi găsi în alta parte 

 

Sigur a revenit? 

Ca pe whatsapp nu a mai fost de pe 23 noiembrie 2020

Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...