Sari la conținut

Mihaela 19 ani!!! 0745945331


Postări Recomandate

  • Oras:peste tot
  • Oras:peste tot
Chiar acum, geosan69 a spus:

Păi, daca te uiți mai in urmă,  ai postat un anunț...eu doar am intrat pe link: nu, nu este Mihaela in acel anunț, e altă Mihaela, nu cea de aici....poate confirma oricare forumist onest.

O seară bună. 

Pana la urma i-am găsit topicul celeilalte mihaele

Link spre comentariu
  • Oras:Constanta
  • Oras:Constanta

Buna seara dragii mei nu  m-am întors și nici nu am de gând sa o fac! Am renunțat la aceasta viața!Nu am mai fost in CT din luna lui Noiembrie dar am decis sa va scriu pentru ca am văzut ca ma așteptați!  Îmi pare rău pentru cei ce nu au apucat sa ma cunoască! Le mulțumesc celor pe care i-am cunoscut pentru momentele frumoase și îmi cer iertare celor cu care nu m-am înțeles! Va sfătuiesc sa fiți cuminți și sa aveți grija de voi ! Va doresc rod in tot ce va-ți propus! 
 

 

 

(Pe cei ce i-am cunoscut mai bine ii sfătuiesc sa își vadă de șotiile lor ca au femei minunate alături și e păcat pentru o aventura sa pierzi o familie știți voi cine sunteți) 

 

va imbratisez cu drag! 

  • Like 2
Link spre comentariu
Vizitator katasabia22
Reputație: 0
1 oră în urmă, mihaelasexy a spus:

Buna seara dragii mei nu  m-am întors și nici nu am de gând sa o fac! Am renunțat la aceasta viața!Nu am mai fost in CT din luna lui Noiembrie dar am decis sa va scriu pentru ca am văzut ca ma așteptați!  Îmi pare rău pentru cei ce nu au apucat sa ma cunoască! Le mulțumesc celor pe care i-am cunoscut pentru momentele frumoase și îmi cer iertare celor cu care nu m-am înțeles! Va sfătuiesc sa fiți cuminți și sa aveți grija de voi ! Va doresc rod in tot ce va-ți propus! 
 

 

 

(Pe cei ce i-am cunoscut mai bine ii sfătuiesc sa își vadă de șotiile lor ca au femei minunate alături și e păcat pentru o aventura sa pierzi o familie știți voi cine sunteți) 

 

va imbratisez cu drag! 

Mama.... cat de mult te am asteptat, păcat..... 

Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...