Sari la conținut

newnew Delia 0735415565


Postări Recomandate

  • Oras:Unde vreau
  • Oras:Unde vreau

Dragul ai perfecta dreptate eu una doar mi-am exprimat punctul meu de vedere legat de riscurile care ni le asumăm cu toți mai ales voi ca si clienti nu a fost doar despre situația în care ne aflăm în momentul de față 🙂

Link spre comentariu
  • Oras:Targoviste
  • Oras:Targoviste

Riscuri si riscuri —- cred ca daca ar lucra Moca , ar fii Juma”de oras la coada .. :)) , covid-ul nu ar mai fii o problema ..

 

Nu e de judecat nici ala care se duce nici ala care nu se duce .

In asemenea Momente fiecare isi creaza Propria strategie ,protectie si RISC .

 

Schiopatam de 1 luna , mai schiopatam 2 luni si speram sa reluam mersul la masaj si excorte in forta.

Link spre comentariu
  • Telefon: smihalcea74
  • Oras:targoviste
  • Telefon: smihalcea74
  • Oras:targoviste

nu cred ca putem compara coronavirus cu bolile transmise sexual incat sa spunem ca risc era oricum. De la usurinta transmiterii / posibilitatea de a avea contactat protejat pt evitarea transmiterii pana la posibilitatea tratarii.... Nu cred ca e un moment ok sa intalnim nici persoane pe care le cunosteam foarte bine. Nu se stie cat va mai tinm daca e, unii nu veti mai rezista tentatiei, altii/ alyele vor fi insetti de bani... rugati-va, daca, va scapa situatia de sub contruriol, sa aveti un urias noroc. Eu va recomand sa aveti alte activitati.

  • Like 1
Link spre comentariu
  • Oras:Unde vreau
  • Oras:Unde vreau

Sunt bine dragi mei multumesc frumos pentru grija ce mi-o oferiți....sper sa putem trece toți cu bine peste perioada asta si sa ne revedem cu toții sănătoși....va pup dulce pe toți și multă sănătate vouă si familiei voastre 🥰🥰🥰🥰

Link spre comentariu

Sunt bine dragi mei multumesc frumos pentru grija ce mi-o oferiți....sper sa putem trece toți cu bine peste perioada asta si sa ne revedem cu toții sănătoși....va pup dulce pe toți și multă sănătate vouă si familiei voastre

Buna, Delia. Sa nu ne uiti. Sper sa ne revedem. Te pup si eu.

Link spre comentariu

Buna, Delia. Sa nu ne uiti. Sper sa ne revedem. Te pup si eu.

Ma bucur Ion Goican sa starea asta de urgență si apropierea Sărbătorilor Pascale te a facut mai bun. Si sfatul meu pentru tine este sa ierți și sa uiti. Ca daca ierți dar nu uiti, cand mergi la fete e posibil sa nu se trezească 😂😂, asa e mai bine uita. Ma gândeam zic săracul la Maya nu, la Deliuta nu, Ioana nu e....a fost la Andreea țeapă....

Ma bucur ca ti a trecut pe Deliuta si o aștepți. Motivez ce am zis prin adăugarea comentariului tau la un moment

care suna asa.."S-a mai destramat un mit...Se pare ca Delia nu este chiar asa cum am vazut-o eu. Imi pare rau si-mi fac autocritica."

Scuză-ma Deliuta dar nu m am putut abtine. Te pup si sa revii sanatoasa 🤗🤗

Link spre comentariu
  • Oras:Unde vreau
  • Oras:Unde vreau

Dragul meu Maryo daca aveți mici probleme de rezolvat va rog frumos vorbiți in privat fara supărare nu aici ðŸ˜și da dragul meu știu să fac cozonaci pe lângă faptul că meseria mea este de EXCORTA am si viata personala cum aveți cu toți 😘😘😘

Link spre comentariu
  • Oras:Unde vreau
  • Oras:Unde vreau

Pune draga mea ca mai făcut curioasă....si nu înțeleg legatura....si daca ar fi adevarat asta tine de viata mea personala nu am obligația să dau raportul nimănui...presupun că nu se naște în 2 luni așa că ne vedem cu toți dragi mei după ce se termină carantina va pup

Link spre comentariu
  • Oras:Unde vreau
  • Oras:Unde vreau

Ai draga mea ca intrăm în unele subiecte penibile daca ai dovezi te rugam sa le publici eu nu am ce ascunde repet viata mea personala tine doar de mine nu intereseaza pe nimeni de aici acest lucru daca sunt sau am fost însărcinată ....

Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...