Sari la conținut

newnew Delia 0735415565


Postări Recomandate

  • Oras:Peste tot
  • Oras:Peste tot

Are dreptate alexvale ar fi super o colaborare între tine si diana lux, daca vreti se poate macar intr un weekend, eu unu as fi amator pentru o oră cu voi 2, o oră de plăcere intensă oferită de voi nu ai ce sa vrei mai mult

Hei! Si eu ma bag....chiar ar fi ceva de neuitat...

Link spre comentariu

Mulțumim pt poze. Realitatea e mai...mai și calda!!! Pupici. Te au mai rugat colegi ai încercat sa vorbești cu Diana pentru cuplul anului?? Nu al anului al secolului!!

Buna, băieți! Nu am scris până acum pe topicul altei fete, dar am văzut că aici se discută și despre mine și am zis sa intervin... Știți destul de bine că eu am lucrat până acum singură și nu am avut nici o colegă. Din ce am observat Delia are aceleași servicii si preturi ca mine și același comportament, nu știu dacă va exista o colaborarea între mine și ea... Acum eu vă întreb ce înseamnă pentru voi o colaborarea între mine și ea? In funcție de răspunsuri voi lua în considerare o discuție cu Delia si vom vedea ce ne va rezerva viitorul.... O seara frumoasă!

Link spre comentariu

Buna fetelor. Ar fi ceva 3D🤣🤣. Adică Delia , Diana si...domnul. Glumesc. Stiu ca vouă va plac bărbații, e greu sa ajungeți chiar si simbolic sa va mai mangaiati sa va atingeti...Sa fie atmosfera. Dar totusi se merita incercat mai ales la locatii mari unde ar fi spațiu sa va desfasurati ambele. Macar sti ca vi la ceva super Ok. Ce sa zic ....merita incercat. Dacă ajungeți la show lesbi voi eu ma pocaiesc . Seara frumoasa sa aveti si sa rămâneți mereu cu picioarele pe pământ. Va pup

Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...