Sari la conținut

newnew Delia 0735415565


Postări Recomandate

Nu m-ai inteles.  Raspunsul era pentru Delia. Cu ea am gresit. Cu Maya  am terminat de atunci.  Oricum apar alte fete. Alexandra, de exemplu. Este super.

Am gresit ca am mai cautat-o. Cand spun ca am terminat, am terminat.  Despre ce impacare vorbim? Nu o mai caut. Atat!

Link spre comentariu
Vizitator enzo__
Reputație: 0

De la inceputul pandemiei nu prea am mai facut recenzii. Din cauza unor eventuale anchete epidemiologice. Dar fetebune au mai fost. Cea din Constanta cu TT-l portocaliu, Alexandra, si la Pitesti: Cristina, Maia, Vis tantric, etc.

O găsești și pe Alexandra tot la Pitești 😂😂😂

Link spre comentariu
  • Oras:Targoviste
  • Oras:Targoviste

Salutare. Am fost o singura data la ea dar a fost foarte bine. M-a surprins, in mod placut, prin anumite gesturi sau tandreturi, cum le numesc altii si o sa imi rezerv timp pentru a o vizita pana pe 30 cand ....o sa zboare. In ceea ce priveste riscul de a ma infecta....prefer sa se intample in mod placut. Ca sa stai toata ziulica cu masca pe gura si "sa ti-o iei" de la coleg sau de pe clanta, eu zic nu. Iar pentru Ion Goican....ai vazut tu anchete epidemiologice? Toata lumea declara ceea ce vrea fara a exista o alta verificare. Seara faina si spor la futut. 

PS: pacat ca nu face anal....are dotare "super"

Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...