Sari la conținut

newnew Delia 0735415565


Postări Recomandate

  • Oras:Bucuresti
  • Disponibila
  • Oras:Bucuresti
  • Disponibila
La 23.02.2022 la 8:16, radualex90 a spus:

Ne traduci si noua?

1-O finalizare cu amandoua su show scris mai sus intre ele=500(250 de fiecare fata)

2-O ora(2 finalizari) cu amandoua=700(350 de fiecare fata)

Eu asta am inteles @delia_best_,te rog confirma sau infirma.Multumesc!

  • Like 1
Link spre comentariu
  • Oras:service
  • Oras:service
Acum 50 minute, awokeone10 a spus:

1-O finalizare cu amandoua su show scris mai sus intre ele=500(250 de fiecare fata)

2-O ora(2 finalizari) cu amandoua=700(350 de fiecare fata)

Eu asta am inteles @delia_best_,te rog confirma sau infirma.Multumesc!

Stai linistit ca astia care intreaba de prea multe ori de preturi nu merg la show.

Baietii adevarati lasa 1000 lei pe masa si aduc 2 sticle de sampanie. E destul sa stie ca are colega. Restul se rezolva.

😉😉😉

  • Haha 1
Link spre comentariu
  • Oras:Vâlcea
  • Oras:Vâlcea
Acum 9 minute, john71 a spus:

Poate găsești alta!!

Sunt puține fete care acceptă să facă asta dragul meu dar daca voi mai găsi sigur vă voi anunța 🤗Cu următoarea fata voi sta serios de vorbă în privința prețurilor aveți dreptate preturile acelea erau puțin exagerate dar nu le pot decide singură   .....Voi mă cunoașteți și știți că nu cer exagerat 🤗

  • Like 1
Link spre comentariu
  • Oras:Bucuresti
  • Disponibila
  • Oras:Bucuresti
  • Disponibila
Acum 49 minute, delia_best_ a spus:

Sunt puține fete care acceptă să facă asta dragul meu dar daca voi mai găsi sigur vă voi anunța 🤗Cu următoarea fata voi sta serios de vorbă în privința prețurilor aveți dreptate preturile acelea erau puțin exagerate dar nu le pot decide singură   .....Voi mă cunoașteți și știți că nu cer exagerat 🤗

Pe la Ploiesti cand vii?

Link spre comentariu
  • Oras:Targoviste
  • Oras:Targoviste
La 25.02.2022 la 18:15, delia_best_ a spus:

Sunt puține fete care acceptă să facă asta dragul meu dar daca voi mai găsi sigur vă voi anunța 🤗Cu următoarea fata voi sta serios de vorbă în privința prețurilor aveți dreptate preturile acelea erau puțin exagerate dar nu le pot decide singură   .....Voi mă cunoașteți și știți că nu cer exagerat 🤗

Poate mai accepta Diana. Am fost surprins placut si in acelasi timp "suparat" ca nu am facut prezenta in compania voastra....decat separat. Succes! 

Link spre comentariu
Acum 18 ore, flirtwhitme a spus:

Poate mai accepta Diana. Am fost surprins placut si in acelasi timp "suparat" ca nu am facut prezenta in compania voastra....decat separat. Succes! 

Dar nu am auzit ca fetele au facut show vreodata. Stiu ca decat au avut locatie comuna.  Poate ma insel, dar lor le plac barbatii!!!🥳🥳

  • Haha 2
Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...