Sari la conținut

newnew Delia 0735415565


Postări Recomandate

Acum 10 minute, delia_best_ a spus:

Dece...?

Te a lăudat pe Ploiești colegul și te critica pe Târgoviște.  Sa nu l oi fi făcut sa vina degeaba din Ploiești ca ii dau dreptate ca e băiat corect. Dar sper ca a fost o neintelegere

Link spre comentariu
  • Oras:Vâlcea
  • Oras:Vâlcea
Chiar acum, john71 a spus:

Te a lăudat pe Ploiești colegul și te critica pe Târgoviște.  Sa nu l oi fi făcut sa vina degeaba din Ploiești ca ii dau dreptate ca e băiat corect. Dar sper ca a fost o neintelegere

Motivul ii l-am scris in privat ce sa întâmplat la Ploiesti mai exact 

  • Like 1
Link spre comentariu
  • Oras:Bucuresti
  • Disponibila
  • Oras:Bucuresti
  • Disponibila
Acum 2 minute, delia_best_ a spus:

Motivul ii l-am scris in privat ce sa întâmplat la Ploiesti mai exact 

Asta nu are legatura cu faptul ca nu raspunzi la mesaje desi le vezi.Vrei sa spun mai multe?Cam ce mi-ai scris?Las-o balta!

  • Like 2
Link spre comentariu
  • Oras:Bucuresti
  • Disponibila
  • Oras:Bucuresti
  • Disponibila
Acum 53 minute, delia_best_ a spus:

Motivul ii l-am scris in privat ce sa întâmplat la Ploiesti mai exact 

Chiar te rog sa scrii aici tot ce s-a intamplat,daca e adevarat,si mesaje de pe Whats si tot-tot.Haide,masca jos!Mie mi-ai parut o fata foarte serioasa dar poate ma insel....De ce sa-mi trimiti in privat?Posteaza aici conversatiile si cu mine si cu "bombardierii" din Ploiesti!

Link spre comentariu
  • Oras:Vâlcea
  • Oras:Vâlcea
Acum 45 minute, awokeone10 a spus:

Chiar te rog sa scrii aici tot ce s-a intamplat,daca e adevarat,si mesaje de pe Whats si tot-tot.Haide,masca jos!Mie mi-ai parut o fata foarte serioasa dar poate ma insel....De ce sa-mi trimiti in privat?Posteaza aici conversatiile si cu mine si cu "bombardierii" din Ploiesti!

La Ploiesti am fost amenințată sa plec în detalii nu voi intra .... cât despre conversația cu tine pot doar să îmi cer scuze și atât .... Începând de mâine nu îmi voi mai anunța disponibilitatea pe forum după cum ați văzut ultimele modificări ...Cine va dori să mă mai viziteze vom lua legătura pe watap și telefonic.... In alte discuții nu voi mai intervenii ,O seara frumoasa tuturor 

  • Trist 1
Link spre comentariu
  • Oras:Bucuresti
  • Disponibila
  • Oras:Bucuresti
  • Disponibila
Acum 31 minute, delia_best_ a spus:

La Ploiesti am fost amenințată sa plec în detalii nu voi intra .... cât despre conversația cu tine pot doar să îmi cer scuze și atât .... Începând de mâine nu îmi voi mai anunța disponibilitatea pe forum după cum ați văzut ultimele modificări ...Cine va dori să mă mai viziteze vom lua legătura pe watap și telefonic.... In alte discuții nu voi mai intervenii ,O seara frumoasa tuturor 

Nu ma supar,trec peste.

Scuzele nu ma incalzesc si nici nu ma ingrasa.Nu se face asa si punct.Pe Whats am vrut sa iau legatura cu tine,ti-am dat mesaje,le-ai vazut si atat.Dupa multe insistente si muuuulte mesaje ai scris ceva de genul:

"Vrea sa ne futem!"Si m-ai bagat in ceata direct!Cine vrea?Nu stiu,ca nu ai mai raspuns,desi erai online si vedeai mesajele.Cred ca bausei prea mult si nu mai puteai scrie.

Mergem mai departe,nu e problema,doar sa stie colegii ce si cum.Si acum imi arati niste PS de pe Whats cu amenintari.Parerea mea este ca nu trebuia sa procedezi asa.Mai ales ca ai vechime in "meserie",nu cred ca te sperii asa usor.(Asta daca e adevarat,desi mi-e greu sa cred).Fuga nu e o rezolvare niciodata.

Cand te-am vizitat la Ploiesti am vb prin mesaje pe Whats toata ziua,desi erai la volan si eu la fel.Dar acum nu s-a mai putut sa vb asa,si spui ca ai fost amenintata.Trebuie sa pui nr aluia aici,trebuia sa postezi si veneam noi sa vedem ce si cum.

  • Like 3
Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...