Sari la conținut

newnew Delia 0735415565


Postări Recomandate

  • Telefon: 0711111111
  • Oras:Romania
  • Telefon: 0711111111
  • Oras:Romania

 Bună seara, ciocănitori!

Am fost îndemnat să nu mai opresc la stradă și să merg și "la cameră", așa că trebuia să merg la Delia 

Oral neprotejat 10/10. Pe gustul meu, strângea din obraji, numa' bun să mă întărâte

Normal protejat 8/10. A început deasupra, dădea binișor, mi-ar fi plăcut să termin așa, dar am trecut la capră și am simțit contre până m-a lăsat să controlez.

Per total: discuție bună, plăcut de ea, e companie super ok. Atât ce mi-a spus că a avut probleme că a dat de băieți de nu au treabă cu săpunul - uat dă fac Rumania?!

Spor la ciocănit!

  • Like 1
Link spre comentariu
  • Oras:B DB
  • Oras:B DB
Acum 4 ore, the hunter in the shadow a spus:

Mai acum ceva timp in urma avea o colega care intra cu ea,dar a renunțat din motiv ca tipa era prea scumpă și nu aveau clienti,poate sa va confirme Delia😉

Mai înaltă? 

..

Link spre comentariu
  • Oras:Pitesti
  • Oras:Pitesti

Fata e slăbuță ( sper sa mai pună ceva pe ea ) am ajuns la.ea.acum.cateva zile , locație merloni . Drăguță rău , am optat pentru on cu finalizare, pe care îl face in mare fel cu tot tacâmul , mai puțin scuipat . Din punctul meu de vedere este o fata super ok , vorbăreață . 

On 9 in rest nu știu 🤔sper sa descopăr data viitoare

Link spre comentariu
  • Oras:B DB
  • Oras:B DB

draga radu, sa iti verifici starea de sanatate in urmatoarele zile si sa ne spui daca esti bine sau nu, nu fac aceasta postare sa ma i-au de draga de delia dar sunt tare curios cum poti trece peste un bts cu atat de mult oral neprotejat, bine ar fi ca din cand in cand cel putin fetele noastre de lux din orasul nostru sa ne asigure ca nu avem de ce sa ne facem griji cu unele analize facute ocazional. sper sa nu aduc hate

Link spre comentariu
  • Oras:Pitesti
  • Oras:Pitesti
Acum 22 minute, Dazbog a spus:

draga radu, sa iti verifici starea de sanatate in urmatoarele zile si sa ne spui daca esti bine sau nu, nu fac aceasta postare sa ma i-au de draga de delia dar sunt tare curios cum poti trece peste un bts cu atat de mult oral neprotejat, bine ar fi ca din cand in cand cel putin fetele noastre de lux din orasul nostru sa ne asigure ca nu avem de ce sa ne facem griji cu unele analize facute ocazional. sper sa nu aduc hate

Daca ști ceva concret și ai dovezi , te rog să dezvolți puțin subiectul . Daca doar vrei sa sperii nu e bine 

Link spre comentariu
  • Oras:Pitesti
  • Oras:Pitesti
La 17.11.2022 la 0:53, Dazbog a spus:

draga radu, sa iti verifici starea de sanatate in urmatoarele zile si sa ne spui daca esti bine sau nu, nu fac aceasta postare sa ma i-au de draga de delia dar sunt tare curios cum poti trece peste un bts cu atat de mult oral neprotejat, bine ar fi ca din cand in cand cel putin fetele noastre de lux din orasul nostru sa ne asigure ca nu avem de ce sa ne facem griji cu unele analize facute ocazional. sper sa nu aduc hate

Boss sunt bine. 

 

  • Haha 2
Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...