Sari la conținut

newnew Delia 0735415565


Postări Recomandate

Sau ca nu fac deep este ceva amuzant cand spun ca nu fac nu înseamnă că nu incerc totul se învață daca îți dai interesul

In general nu întrebăm aici daca faci deep, asta se discută la fata locului si normal e sa încerci daca ai vointa. Eu pe unde am fost fetele care încercau deep le punctăm bine. Dar alea care nu si nici nu încercau, făceau o laba le depunctam si intrau la de evitat. Asta e motivul de radeam ca nu poti sa discuți fara sa vezi.
  • Like 1
Link spre comentariu

Sa întâmplat ceva maryo spunene si nouă sa râdem sau ti doar pentru tine😉

Delia nu stiu bine dar e posibil sa ne stim. Eu daca ma străduiesc imi amintesc. Dar daca nu mi amintesc deocamdata inseamna ca a fost ok. Nici bine bine nici rau rau.
Link spre comentariu

Sa lasam replicile...

Am vizitat-o pentru a doua oara pe domnisoara Delia...Ma, rog, nu mai e domnisoara... Desi nu mai sunt la varsta la care sa pui botul la orice, ma declar extrem de multumit de intalnirea cu Delia. A fost foarte punctuala, m-a asteptat. Cand am ajuns la locatie, mi-a deschis usa "una din din iubitele din tinerete". Si am avut destule, cu toata modestia. M-a imbratisat indelunung, m-a strans la piept(ul ala mic dar foarte placut), ne-am sarutat  indelung(FK). A fost o foarte placuta revedere. Am trecut apoi la treaba. Ea, m-a asteptat "fresh". Eu am venit "fresh". Asa ca nu am mai pierdut vremea. Cred ca am prinso iar "In criza si ii chioraiau matele" cum spune Mario85.

Sincer, aproape ca nu mai pot sa redau succesiunea momentelor foarte placute, traite alaturi de Delia. Indiferent de parerea voastra, a fost sublima, magnifica. Doar analul a lipsit...dar asta nu face parte din oferta standard. O pun alaturi de Alexandratgv, Cosmina(care sunt de domeniul trecutului),

Adelina, Diana, si chiar Maya...

  • Like 1
Link spre comentariu

Sa lasam replicile...

Am vizitat-o pentru a doua oara pe domnisoara Delia...Ma, rog, nu mai e domnisoara... Desi nu mai sunt la varsta la care sa pui botul la orice, ma declar extrem de multumit de intalnirea cu Delia. A fost foarte punctuala, m-a asteptat. Cand am ajuns la locatie, mi-a deschis usa "una din din iubitele din tinerete". Si am avut destule, cu toata modestia. M-a imbratisat indelunung, m-a strans la piept(ul ala mic dar foarte placut), ne-am sarutat  indelung(FK). A fost o foarte placuta revedere. Am trecut apoi la treaba. Ea, m-a asteptat "fresh". Eu am venit "fresh". Asa ca nu am mai pierdut vremea. Cred ca am prinso iar "In criza si ii chioraiau matele" cum spune Mario85.

Sincer, aproape ca nu mai pot sa redau succesiunea momentelor foarte placute, traite alaturi de Delia. Indiferent de parerea voastra, a fost sublima, magnifica. Doar analul a lipsit...dar asta nu face parte din oferta standard. O pun alaturi de Alexandratgv, Cosmina(care sunt de domeniul trecutului),

Adelina, Diana, si chiar Maya...

Astept sa ma contraziceti. Dar n-aveti nicio sansa!!!...

 

Link spre comentariu

Sa lasam replicile...

Am vizitat-o pentru a doua oara pe domnisoara Delia... Cred ca am prinso iar "In criza si ii chioraiau matele" cum spune Mario...

..... O pun alaturi de Alexandratgv, Cosmina(care sunt de domeniul trecutului),

Adelina, Diana, si chiar Maya...

Sa te contrazic: singur zici sa lăsasem replicile, deși observ ca tocmai tu dadeai replica la întrebarea unui coleg care e la început. . In privinta Deliei daca citeai printre rânduri la momentul respectiv însăși Delia recunoștea că s a schimbat in comportament si servicii urmare a unor păreri expuse de mine si alti colegi.... Sa zicem in ultimul rand ca ai uitat sa o pui alături si de Deea si de Ioana si de ....cate mai ziceai tu ca erau nr 1.

Dar zi simplu, care fata face cel mai bun oral? Ca poate la normal nu ti dai seama. Numai bine iti doresc si La multi ani Ionică. Poate dai de băut.

  • Like 1
Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...