Sari la conținut

newnew Delia 0735415565


Postări Recomandate

Salutare tuturor

Azi am fost si eu la frumoasa Delia,ma bucur ca am cunoscut o pe această calea ,este o domnișoară absolut superba si vreau sa zic cateva chestii despre ea...e o păpușă de care as zice ca m am îndrăgostit,e frumoasa ,e foarte educată, vorbește ft frumos ,știe sa se faca plăcută in interesul ei normal...Am avut parte de cel mai frumos oral din viata mea as spune,N am mai avut parte de asa ceva ,dc eram milionar toți banii ii lăsăm la ea cred :)) in fine oral de 10 + cu felicitări,normal la fel ,,locație pe lângă primăria tgv, frumos amenajată,cu tot ce trebuie .Am ft la 17 30 ca sa stie cine ii face recenzie

 

Eu ii dau 10 pe linie din toate punctele de vedere

Link spre comentariu

Dupa o pauza de vreo trei saptamani, a revenit Delia. Eu am vizitat-o vineri. Ca de obicei, m-am simtit foarte bine. M-a primit cu caldura si toate celelalte. Arata foarte bine, chiar daca sanii sunt cam micuti. In momentul acesta este cea mai buna, zic eu. Locatia foarte buna (Ale_xandru a incurcat zona...), iar serviciile ireprosabile. Ai: GFE, FK, CIM, COF,  Deep Throat si cam toate pozitiile pentru sex normal. Am stat cca o ora, care a trecut foarte repede. Nu este perfecta, dar cu siguranta te face sa te gandesti la ea si sa vrei sa o revezi. Notele tind spre 10 la toate capitolele.

Necazul mare este ca vrea sa plece iar. Asta este. Trebuie sa faca ce este mai bine pentru ea. Succes Delia!

Link spre comentariu

Salutare tuturor

Azi am fost si eu la frumoasa Delia,ma bucur ca am cunoscut o pe această calea ,este o domnișoară absolut superba si vreau sa zic cateva chestii despre ea...e o păpușă de care as zice ca m am îndrăgostit,e frumoasa ,e foarte educată, vorbește ft frumos ,știe sa se faca plăcută in interesul ei normal...Am avut parte de cel mai frumos oral din viata mea as spune,N am mai avut parte de asa ceva ,dc eram milionar toți banii ii lăsăm la ea cred :)) in fine oral de 10 + cu felicitări,normal la fel ,,locație pe lângă primăria tgv, frumos amenajată,cu tot ce trebuie .Am ft la 17 30 ca sa stie cine ii face recenzie

 

Eu ii dau 10 pe linie din toate punctele de vedere

ale-xandru, am fost convins ca Delia te-a ametit. Rau de tot. Evident, dupa ce studiasem postarile tale. Da este o tipa nemaipomenita! Si, da! Si-a schimbat locatia. In alta, culmea, mai buna ca anterioara. Cred ca nu am inteles eu bine, atunci cand a spus ca va pleca. A fost vorba de alta locatie, nu de la noi. Cel putin deocamdata. Am vizitat-o si in noua locatie. Normal, a fost super! Ma visam la douazeci de ani. Iar ea a facut totul ca sa fie asa.

Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...