Sari la conținut

Ruxi frumușica 0756882533


Postări Recomandate

Salut ! Am vizitat si eu domnisoara acum 3 h .programare prin telefon cu 30 inainte ,locatia : (am uitat nu sant din zona ),intr- o garsoniera .Precizez ca este fata din are sani micuti dar frumosi ,picioare lungsi drepte ,fund bonbat misto ,pasarica mica si stramta Ca si servicii OP bumicel spre bun,NP bun CIM ,COB ,ANALnu am intrebat nu sant fan .Este comunicativa nu face figuri la schimbare de poziti

Link spre comentariu
  • Oras:outcall
  • Oras:outcall

Am vizitat si eu d-soara in vizita la BR:

 

Locatie:  zona Hipodrom / La Bariera, garsoniera intr-un bloc anii 60  ( nota 6.5/10 )

Igiena: locatia este curata dar nu exista prosoape , posibilitatea de a face dus ( 6/10 )

Prezentare: arata bine, ca in poze -  corp bun, draguta la fata, pasarica buna ( 9/10 )

Atitudine:  atitudine plictisita,  cum sa scape de tine mai repede, nu ar vrea sa faca acest job ( 5/10 )

Pretz:  150 finalizarea / 250h

 

As recomanda pt 1 numar de incercat cand exista timp liber.  Prestatia pt altceva lasa mult de dorit.

  • Like 3
Link spre comentariu
  • Oras:Braila
  • Oras:Braila

I am făcut și eu o vizită acum cateva zile femeia cere 150/250 face totul protejat am zis hai sa ma duc totusi sa o incerc odată ca imi plăcea ajung al locația spusă ea avea si un cățel pe acolo si o colega...Ma asez pe pat imi face un oral nu pot să zic daca este bun sau rau ca a fost cu prezervativ la supt până sa sculat și am trecut la normal acolo mici probleme dar am inteles gen nu ma lua asa nu stau asa pentru ca sunt operată încet....Si chestii de genul asta până la urmă am finalizat în baloane si aia a fost ca si concluzie nu o sa o mai vizitez niciodată doar daca o sa faca oralul fără si sa isi schimbe putin altitudinea sa fie mai zâmbitoare sa joace mai mult teatru sa se simtă clientul ok sa nu mai fie fast fuck

  • Like 3
Link spre comentariu

  • Oras:::::::::::::::
  • Oras:::::::::::::::

Salut.

Am fost acum 2 zile la ea... Sunat, mi-a comunicat preturile, tot 150/250, impresionat de poze am zis sa ii trec pragu pentru un numar macar. Ajuns la locatie m-a intampinat o faptura.. frumusica la corp si la fata... si cam atat.. comunicare 0, dar am ramas am zis poate macar la servicii poate e ceva de ea. Am ramas cu poate... acelasi caracter mentionat de colegi.

Note:

ON: 5 (mai mult handjob)

NP: 5 (gata??, mai ai??)

GFE: -10

IGIENA: 8

Achitat 150 cu regret si amar.. singurul plus este ca... nu cred ca este (sorry).

De revenit?? HAHA

  • Like 5
Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...