Sari la conținut

Lisa 0754803435


Postări Recomandate

  • Oras:BucureÅŸti
  • Oras:BucureÅŸti

Lucia, e o tipa din categoria civilelor toata ziua, foarte foarte frumusica la chip si micutza, in stilul alinutzei, dar mai papusica oricum.

 

Nu intru in detalii, nu scriu recenzii de fel, insa este beton, o pui cum vrei, nu se plange la pozitii, se manifesta chiar minunat in pat, in special la intensitati mai mari, cand geme de mama focului, foarte pasional.

 

Nu este pusa pe hard, ca stil, dar prefera tavaleala cu domni dotati, cum a si recunoscut toata un zambet dupa.

 

De revenit!

  • Like 7
Link spre comentariu
  • Oras:Los Angeles
  • Oras:Los Angeles

Lucia, e o tipa din categoria civilelor toata ziua, foarte foarte frumusica la chip si micutza, in stilul alinutzei, dar mai papusica oricum.

 

Nu intru in detalii, nu scriu recenzii de fel, insa este beton, o pui cum vrei, nu se plange la pozitii, se manifesta chiar minunat in pat, in special la intensitati mai mari, cand geme de mama focului, foarte pasional.

 

Nu este pusa pe hard, ca stil, dar prefera tavaleala cu domni dotati, cum a si recunoscut toata un zambet dupa.

 

De revenit!

Deci ii place pula mare si futaiul lung pe indelete.
  • Like 2
Link spre comentariu
  • Oras:Da
  • Oras:Da

Lucia, e o tipa din categoria civilelor toata ziua, foarte foarte frumusica la chip si micutza, in stilul alinutzei, dar mai papusica oricum.

 

Nu intru in detalii, nu scriu recenzii de fel, insa este beton, o pui cum vrei, nu se plange la pozitii, se manifesta chiar minunat in pat, in special la intensitati mai mari, cand geme de mama focului, foarte pasional.

 

Nu este pusa pe hard, ca stil, dar prefera tavaleala cu domni dotati, cum a si recunoscut toata un zambet dupa.

 

De revenit!

Cati ani are?

Link spre comentariu
  • Oras:Bucuresti
  • Oras:Bucuresti

Nu le a încurcat pentru ca sunt 2 fete în locație și el a fost la colega bruneta a fetei blonde de aici. Ambele sunt simpatice, eu am ajuns la Lisa pentru că Lucia, era ocupată, și chiar a fost o surpriza plăcută pozele sunt reale doar ca acum are parul mai scurt în poze probabil are extensii. Foarte pe scurt dau câteva detalii : locația este în zona Rond Alba Iulia e ok sa zicem 8

Aspectul fetei 8.5 blonda slim frumușică sâni frumoși măricei naturali dar puțin lăsați

Oral 8 destul de bun cu priviri cu ruperi de ritm a fost bine

Normal 8 se mișcă bine și deși o durea puțin piciorul a făcut tot posibilul sa nu se observe

Igiena fără reproșuri curata epilata și mirosea frumos

GFE nu l notez ca si eu am fost pe fugă dar oricum e o fata simpatica care încearcă pe cât posibil sa te simți bine în compania ei.

Serviciile sunt de oral și normal fără anal 150 finalizarea 250 ora Oralul se poate și neprotejat dacă igiena este impecabila.

Recomandări nu fac dar pot sa spun ca e pe lista mea cu fete la care vreau sa revin.

Nu pot sa cred ca am ajuns înaintea colegului Sangre. :)

Bafta și sa auzim numai de bine.

  • Like 9
  • Inimioara 1
Link spre comentariu
Vizitator caproshu
Reputație: 0

Pentru ca forumul nu mai este locul ce era odata, uneori fix dupa ce ieseam de la futai scoteam telefonul si incepeam sa scriu...acum de ce as face o cat timp sunt numai troli pesti si bagatori de seama?

Bine punctat !!!

Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   1 member and 5 guests

×
×
  • Creează nouă...