Sari la conținut

Lisa 0754803435


Postări Recomandate

  • Telefon: 0726345038
  • Oras:Bucuresti
  • Telefon: 0726345038
  • Oras:Bucuresti

Salutare,

Abia asteptam sa ma revad cu Lisa si asta s-a intamplat ieri, intalnirea a decurs cum ma asteptam, chiar peste asteptarile mele, m-am simtit foarte bine pe tot parcursul intalnirii, pentru mine totul a fost la superlativ si abia astept sa ma revad cu Lisa.

Din punctul meu de vedere este o fata care merita toata atentia! 🔝 

Te pup Lisa si abia astept sa ne reintalnim 😘

  • Like 1
  • Inimioara 1
Link spre comentariu
  • Telefon: xulescu11
  • Oras:Oradea
  • Telefon: xulescu11
  • Oras:Oradea

Salutare lume,

desi am renuntat sa mai scriu recenzii pe forum de ceva timp pentru ca erau prea multe fete cu 10 pe linie dar servicii mediocre si atitudini de rahat, m-am gandit ca poate mai sunt si altii ca mine care cauta o fata misto si poate ii ajut, pentru ca Lisa chiar merita o vizita. Din punctul meu de vedere bate multe fete de la top si le-am vizitat pe majoritatea.

am fost la ea de multe ori, si de fiecare data a fost cel putin la fel de bine. Are o atitudine de girl next door, foarte dezinhibata si pusa pe caterinca, ora aia petrecuta cu ea pe mine ma relaxeaza si uit de rahaturile care ma stresau in ziua aia. E foarte frumusica si naturala, inalta undeva pe la 1.75, buzele  carnoase, sanii maricei si fundul bomba, perfect de admirat in doggy.  
igiena a fost mereu impecabila, si serviciile mereu de top. GFE ridicat, are un stil de a te trage spre ea, te simti ca si cum ai fi cu o iubita. 
Note:

aspect - 10 (pt mine)

ON - 9 soft-mediu cu DT

NP - 10

locatie - 10 curata, baie dotata cu de toate. 
GFE - 10 (FK, atitudine, tot tacamul)

de revenit - constant 

 

  • Inimioara 1
Link spre comentariu
  • Telefon: 0726345038
  • Oras:Bucuresti
  • Telefon: 0726345038
  • Oras:Bucuresti
2 hours ago, hodor said:

Salutare lume,

desi am renuntat sa mai scriu recenzii pe forum de ceva timp pentru ca erau prea multe fete cu 10 pe linie dar servicii mediocre si atitudini de rahat, m-am gandit ca poate mai sunt si altii ca mine care cauta o fata misto si poate ii ajut, pentru ca Lisa chiar merita o vizita. Din punctul meu de vedere bate multe fete de la top si le-am vizitat pe majoritatea.

am fost la ea de multe ori, si de fiecare data a fost cel putin la fel de bine. Are o atitudine de girl next door, foarte dezinhibata si pusa pe caterinca, ora aia petrecuta cu ea pe mine ma relaxeaza si uit de rahaturile care ma stresau in ziua aia. E foarte frumusica si naturala, inalta undeva pe la 1.75, buzele  carnoase, sanii maricei si fundul bomba, perfect de admirat in doggy.  
igiena a fost mereu impecabila, si serviciile mereu de top. GFE ridicat, are un stil de a te trage spre ea, te simti ca si cum ai fi cu o iubita. 
Note:

aspect - 10 (pt mine)

ON - 9 soft-mediu cu DT

NP - 10

locatie - 10 curata, baie dotata cu de toate. 
GFE - 10 (FK, atitudine, tot tacamul)

de revenit - constant 

 

👍 

Link spre comentariu
  • Oras:Bucuresti
  • Oras:Bucuresti

Vizitata Lisa.

Programare rapida pe whatsapp, respectata de ambele parti. 

Locatia: 9. Rond Alba Iulia, curat, prosoape curate...poate doar lipsa gelurilor barbatesti

Lisa: in jur de 1.70, simpatica, draguta la fata, foarte prietenoasa si dezghetata, poate crea rapid atmosfera, sani frumosi

OP: 10, nota maxima. Nu am ce sa reprosez. Te intreaba cum preferi, nu se grabeste, tehnici diferite, slow, deep, CIM

NP: 9, schimbate cateva pozitii, deasupra nu sta din cauza unor probleme personale. Insa, in pozitia capra senzatia este maxima, iar fata stie sa se miste....este top pentru mine in acest segment. Bravo!

Igiena: 10, facut dus in prezenta mea, nu am ce sa reprosez.

Concluzia: de recomandat si revizitat. 350h. Foarte profesionista in ceea ce face si mi-a placut. 

  • Inimioara 1
Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members and 1 guest

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...