Sari la conținut

Masaj Erotic( doar masaj)


Postări Recomandate

  • Oras:Unknow
  • Oras:Unknow

Salutare! Vrea sa vina o domnisoara faina din Cj sa,lucreze la noi ce ziceti avem nevoie? Eu zic ca da ca stam prost cu masajul de cand nu mai este Sara... Eu sunt client mai vechi am umblat la ea in Cj e super de treaba si si masajul e super!

Daca stiti ceva apartament in regim hotelier sa imi lasati un nr de tel!

De un an tot o chem sa vina la noi si acuma ar veni. Poze momentan nu am dar daca ajunge o sa puna ea anunt!

Apropo face doar masaj fara contact sexual, e frumoasa si f curata si ingrijita!

  • Like 2
Link spre comentariu
  • Membru Premium

Im cj era 100 30 de min si 150 o ora! La masaj era apropiata de kriss...sara era altceva...si asta zic ca am fost la toate 3...sara era sara aveam abonamemt la ea! Ca sara niciodata nu mai gasim!:| multumita unora...

Mai scump si cu mai putine servicii decat Sara.

Dar ai zis bine: ca ea alta nu va mai fi datorita unui singur dobitoc care a fost un fatalau plangacios.

  • Like 2
Link spre comentariu
  • Oras:Unknow
  • Oras:Unknow

Mai scump si cu mai putine servicii decat Sara.

Dar ai zis bine: ca ea alta nu va mai fi datorita unui singur dobitoc care a fost un fatalau plangacios.

150 e un pret corect zic eu! Sara stim bine ca oferea si extra la pret super dar eu intodeauna ii lasam mai mult! Acuma fiecare cu bugetul lui dar inafara de andreea nu stiu cine mai face masaj in adevarat sens...sper sa vina domnita sa nu se razgandeasca ca am gasit si cazare acuma de ea depinde
  • Like 2
Link spre comentariu
  • Oras:Tg Mures
  • Oras:Tg Mures

Salutare! Vrea sa vina o domnisoara faina din Cj sa,lucreze la noi ce ziceti avem nevoie? Eu zic ca da ca stam prost cu masajul de cand nu mai este Sara... Eu sunt client mai vechi am umblat la ea in Cj e super de treaba si si masajul e super!

Daca stiti ceva apartament in regim hotelier sa imi lasati un nr de tel!

De un an tot o chem sa vina la noi si acuma ar veni. Poze momentan nu am dar daca ajunge o sa puna ea anunt!

Apropo face doar masaj fara contact sexual, e frumoasa si f curata si ingrijita!

Eu cerd ca o sa aiba client destui pt in domeniul masjului in afara de Andera chiar nu e nimen..

Ar trebuii convis sa vina!!

Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...