Sari la conținut

Deea0752807427


adrianog10

Postări Recomandate

Hei dragilor mai sunt doar săptămână asta in oras ...va astept!

100 finalizarea

200 ora (2 finalizari sau o finalizare si un masaj )

Servicii - oral ,normal diferite poziții, 69 atingerii mângâiere 😘

50 de lei extra pt finalizare orală !

Va astept 😘😘😘

Link spre comentariu
  • Oras:Ardeal
  • Oras:Ardeal

Poze false, desigur!

 

Am și eu o întrebare, pe ce te bazezi când faci afirmația poze false ?

Dacă erau false aș fi scris și ca să îți răspund că probabil de aici este nelămurirea ta fata a slăbit

  • Like 1
Link spre comentariu

Poi asta incercam sa iti spun draga ...ca de asta crezi ca sunt false ca nu mi le am pus cu fata ?? Dar ca sa te conving ca sa nu mai tragi concluzii aiurea team rugat sa imi dai un mesaj in privat ...Ca sa iti trimit pozele întregi ca sa vezi ca sunt eu 😉

Link spre comentariu
  • Oras:Alba Iulia
  • Oras:Alba Iulia

Pozele nu sunt false, cei care au fost stiu. E drept ca Deea e destul de masiva, robusta, a facut sport. Asa ca de asta in anumite pozitii, in realitate, nu pare asa slaba ca in poze. Dar daca mergeti, rugati-o sa stea ca in poze, e o tipa simpatica, cred ca v-ar demonstra ca totul e o chestie de unghi, perspectiva. Bla bla.

  • Like 1
Link spre comentariu
Vizitator izabela88
Reputație: 0

Domnu produsesexx, din ce oraș va aflați de nu ne. Ati facut o vizita? Asa ca sa numai existe comentarii de plictiseala? ðŸ˜Daca te. Plictisești mergi si racoreste. Te.. Da nu se scrie de. Plictiseala.. Sau îți plac chestiile sa explodeze?

Link spre comentariu
Vizitator micesteanu
Reputație: 0

Domnu produsesexx, din ce oraș va aflați de nu ne. Ati facut o vizita? Asa ca sa numai existe comentarii de plictiseala? Daca te. Plictisești mergi si racoreste. Te.. Da nu se scrie de. Plictiseala.. Sau îți plac chestiile sa explodeze?

Nu-l mai baga in seama, cand ai doi colegi seriosi care te descriu si certifica ca pozele sunt reale. 

Link spre comentariu

Eu nu stau sa ma cert cu nimeni ! Eu i-am spus că dacă el e asa sigur ca pozele sunt false sa imi deie mesaj in privat sa ii arat pozele in întregime ! Sau in astept special la mine! Sa ii demostrez ca nu ii cum spune el ! Nici nu ma cobor la nivelul lui sa ma cert ! I-am dat ocazia sa ii demostrez ca nu ii asa cum spune el !

Link spre comentariu
  • Oras:Alba Iulia
  • Oras:Alba Iulia

Tocmai am vizitat-o si eu pe Deea la recomandarile voastre. Recunosc, pana acum am fost lurker pe acest forum de mai mult timp si azi am hotarat sa imi dau si eu cu parerea despre aceasta simpatica domnisoara.

Programare facuta telefonic, ajuns rpd la locatie (sub stadion). Domnisoara Deea ma astepta zambind si m-a servit cu un pahar cu suc. Am stat la o tigara dupa care a urmat o scurta igienizare (gel de dus si prosop curat) si am fost invitat in dormitor. Actiunea a inceput cu un ON executat impecabil, gemete, priviri, atentie la zonele invecinate. Dupa care am montat caciulita si am inceput cu un doggystyle de zile mari (fata se misca incredibil in aceasta pozitie), apoi am schimbat in LOT si am finalizat in balonas. Dupa actiune am mai fumat o tigara si dus am fost. Note:

Locatie 8/9

ON 10

NP 10

Cadou 100 RON.

De revenit: cu siguranta

Mentionez ca fata nu e slim dar nici grasa. Fundul face toti banii.

Si va rog nu mai acuzati fata ca are poze false. Numai ce am plecat de la ea si pot sa va spun ca pozele sunt 100% reale, confirmate cu tatuajele. Te pup, Deea!

  • Like 1
Link spre comentariu

Disponibilă până la ora 23:00 ♥️

 

●100 de lei finalizarea ●

●200 de lei ora ● ( 2 finalizari sau o finalizare si un masaj )

●Servicii :

● oral si normal

● oral neprotejat in functie de igienă ta

● finalizare orală contra cost 50 de lei

● atingerii mângâiere sărutări si mici fantezii

Link spre comentariu

sa te conving ca sa nu mai tragi concluzii aiurea team rugat sa imi dai un mesaj in privat ...Ca sa iti trimit pozele întregi ca sa vezi ca sunt eu

O întrebare pentru căpățâna aia a ta de bibilică.. În ce privat să-ți dea mesaj ? Că tu aici nu ai acces că nu ai 200 de postări, iar WhatsApp nu ai.

Pe ce trimiți tu pozele ? Prin scrisoare la poștă ?

  • Like 1
  • Minus 1
Link spre comentariu

Off doamne :))) tu crezi ca am singur număr de telefon ...Si daca nu am wapp pe nr de anunt asta nu inseamna ca nu am pe nr meu personal. Dar in fine nu stau sa imi pierd acum vremea sa dau atâtea explicații! Te astept la mine sa vezi ce " cap de biblică am "

  • Like 1
Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...