Sari la conținut

Deea0752807427


adrianog10

Postări Recomandate

Da nu mai fac anal ! Pentru simplu fapt ca uni nu pot înțelege cuvântul “mărimi mici sau medi “ ! Și plus alte chesti 😊 și prețurile mele nu variază de cum îmi vorbești la telefon ! Poate ar trebui sa îmi caut o menajera 😂 dacă tot atâta spui ca la mine e mizerie ! Nu va mai saturați sa ma tot acuzați ! Ma rog am ajuns in impasul in care sa îmi fie scârbă de orașul meu ! Nu va obliga nimeni sa veniți la mine sau sa Rămâneți ce dracu 😂 ar fi trebuit sa fiu și eu ca unele după 5 min afara poate atunci eram mai apreciata ! Ma rog mai suportatima puțin 😘 duminica frumoasa 😘

Link spre comentariu
La 06.12.2020 la 6:44, threesome33 a spus:

Micuțul, la deea asta variază atât serviciile cât și prețul. La unii e 100 la alții e 150. Cu unii face anal cu alții nu. Depinde cum i se pare ei de tine la telefon. Și da! Este mizerie in cameră. pentru o tânără domnișoară asta spune tot.

Și pe mine m-a cam șocat mizeria din cameră și nici atitudinea ei nu a fost de lăudat.  După comentariile de pe aici, cred ca are zile mai proaste și zile mai bune, iar atunci când o prinzi fără  chef de viață e groaznica,  mai bine nu ar lucra. Mai mult , la un moment dat, am simțit și mirosuri suspecte venite de la păsărică in timp ce o penetram in misionar.

Link spre comentariu
  • Oras:Romania
  • Oras:Romania

Mama dar voi chiar va luati de fata asta.Din ce am vazut eu ,ea e singura care e ok si gen sta in Alba .Pt ca nu isi impatura hainele:),vedeti ca daca pleaca alea ce o sa vina o sa aiba hainele aranjate dar doar 2 sau 3 zile cat  vor sta .Deci grija😂

Link spre comentariu

Credca chiar a venit momentul sa plec din alba Iulia ... Și dacă și eu mai miros nu știu ce sa mai zic ... toane proaste nu am ... cine ma cunoaște știe ... poate ți sa părut .. depinde de fiecare om cum privește nu credca te-am înjurat nu cred ca te-am cu “hai ma grăbește-te sau puii mei ... mizerie de nedescris ?! Pe bune ? Recunosc ca sunt puțin dezordonata adică îmi mai las un tricou sau ceva lângă pat ! Dar nu sa spui ca e dezordine de nedescris ! Puteai sa nu rămâi dacă era așa dezordine na ce sa zic ... oricum nu îmi mai bat capul ca nu are rost ... păcat ca sunt de aici din oraș  dar câteodată ma dezgusta unii oameni ! O seara buna ! 

Link spre comentariu
  • Oras:alba iulia
  • Oras:alba iulia

Mai bine evitati aceasta individa pentru ca nu face banii pe care ii cere ,mizerie in camera ea miroase a nespalat si camera nu mai zic dezordinea,figurante ca ea sunt cite vrei doar cere fara sa ofere ar merita 80 lei pe finalizare la cum se implica,nu va mai rugati de ea sa ramina ducase la altii sa le ia banii degeaba.

Link spre comentariu
  • Oras:Timisoara, Alba Iulia
  • Oras:Timisoara, Alba Iulia
La 10.02.2021 la 9:10, cipri12 a spus:

Mai bine evitati aceasta individa pentru ca nu face banii pe care ii cere ,mizerie in camera ea miroase a nespalat si camera nu mai zic dezordinea,figurante ca ea sunt cite vrei doar cere fara sa ofere ar merita 80 lei pe finalizare la cum se implica,nu va mai rugati de ea sa ramina ducase la altii sa le ia banii degeaba.

Bravo coaie... si zici ca ii pute pizda? Are branza topita la ea (gordon branza topita) cand bagi pula iese crema pe langa ca untul? Du-te frate ce scarba mi-ai facut. Mai era una pe Transilvaniei cu ceva ani in urma care năpărlea la cur .... ii picau flocii si ramaneau pe prezervativ. Doamne in ce lume de nebuni traim. 

 

  • Like 1
Link spre comentariu
  • Oras:Timisoara, Alba Iulia
  • Oras:Timisoara, Alba Iulia
Acum 11 ore, 1280ionut a spus:

Deea  e o fata ca se cere singura la dus si asta spune multe ......

😂😂😂 buna asta... pai cum vine asta shogore? ,,se cere singura " ai dresat-o sau cum? numai la dus se cere sau si la restul? sau la restul trebuie să i se spuna ce si cand trebuie să faca?

Shogore un mare like de la mine fara misto, buna gluma maxim de buna.

  • Like 1
Link spre comentariu

Crocodilule tu credca ai ceva personal cu mine 😂😂 pe mine chiat ma amuza chestiile astea... Nu pot fi placul tuturor... Am inteles cu hainele ne aranajate se poate remedia ... dar in halul asta sa ma faci jegoasa cand eu una fac dus cu clientul in casa !!!!!!!!!! Si toata lumea stie care vine la mine ca fac dus ! Sunteti albaiulieni de ai mei si câteodată imi pare rau ca am ramas aici 🙂 cipri tu controleazati atitudinea alta data .. eu doar ți-am arătat ce inseamna "vagaboanta " exact cum mai numit tu ! Iar cu hainele am remediată problema daca era una chiar asa gravă 😂😂😂😂 va rog frumos care mai aveti chef de comentari aiurea puteti sa imi scrieti pe wapp acolo avem tot timpul la dispozitie  🙂 va pup 😘 ( daca nu înjur asta nu inseamna ca pot fi luată de fraiera  inseamna ca nu ma cobor la un anumit nivel ) 

Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...