Sari la conținut

Deea0752807427


adrianog10

Postări Recomandate

Buna seara dragii mei.Asa cum am promis in postarea anterioara pe topicul Moldovencei,vreau sa descriu intalnirea avuta si cu domnisoara Deea.

Modalitatea de contact a fost recomandarea Izei insa telefonul din topic este functional(mi l-a dat chiar ea cu permisiunea de a-l posta si l-am testat cat am fost la ea si functioneaza.Pozele cu ea de pe topicul In care face show impreuna cu mildoveanca sunt cat se poate de reale insa vreau sa punctez ca nu e slim insa nici grasa nu e.Nici macar in categoria plinuta nu as pune-o insa poate pt unii este plinuta..Este o fata frumoasa la chip,cu carnea tare si tanara,piele fina,ochi f frumosi si sani potriviti de pupacit si mangaiat.

Desi eram destul de sexat dupa vizita la colega ei,am fost incurajat de Deea ca o sa reusim sa ne simtim bine impreuna si sa stici ca asa a si fost.Este foarte deschisa si comunicativa.Face un oral de nota 10,ON si la cerere si CIM insa contra cost suplimentar.Eu nu am optat pt cim ci pt o finalizare unde am platit 100 din proprie initiativa la inceput.Dupa o socializare la un pahar de vorba am trecut la scopul intalnirii noastre pe o canapea extensibila din livingul apartamentului destul de frumos aranjat.Cum veneam de la prietena ei nu am trecut pe la dush asa ca nu va pot da detalii despre baie insa pot face o remarca pe care o si punctez ca un mare plus ca inainte de a se apuca de treaba a mers la baie unde s-a igwnizat inclusiv cu apa de gura.A venit inapoi in pat si s-a apucat de un oral neprotejat foarte fin si bine executat.Fara mana cu atentie la zonele adiacente si la oo.Cu batai peste gura cu pula....ce mai o placere la care binenteles ca mititelul a reactionat imediat.Dup cateva minute bune de oral,sarutari pe corp(am inteles ca face si FK dar nu sunt sigur) am montat protectia si m-a intrebat cum doresc normalul.Am intrebat-o daca are vreo poz favorita si mi-a spus ca doggy asa ca s-a pus doggy si eu in picioare la marginea patului insa cand am vazut privelistea aia de fund numa bun de futur si pizda aia curata si faina nu m-am putut abtine sa nu o iau la un rand de pupacit.Asadar am inepur cu sarutari pe fese si apoi coborand la savarina.Aici am constatatvca deja era destul de excitata fiind deja umeda sinsuculenta cu un gust perfect.Am dezmierdat-o cateva min bune cu un cunnilingus care era evident ca ii face mare placere dupa gemete insa mi-a si spus ca nu a mai beneficiat de un lins in pozitia aia.Dupa am penetrat-o usor si va spun ca asa senzatie de fierbintebam avut ca am crezut ca o sa se topeasca prezervativul cu pula cu tot,insa bine ca nu s-a intamplat.Ceea ce a urmat a fost fenomenal.Deci fata asta da din cur la doggy ca in filme sau ca in videoclipurile alea cu negrese cu big booty.Deci e senzatie ce stie fata asta sa iti lucreze pula in pozitia asta.Dupa cateva minute bune de schimbari de ritm si contre si miscari din cur am trecut la misionar eunfiind langa pat si ea pe pat.Si aici exceleaza prin faptul ca se vede ca ii face placere si se umezeste foarte misto.Te trage in ea si geme nemaipomenit.Dupa ce am dat de mi-au tremurat toate balamalele si am vazut ca si ea a ajuns la extaz am terminat foarte intens in prez.M-a servit foarte politicos cu o fanta rece de la frigider,am mai socializat cateva min bune si dus am fost.

Per toal m-am simtit foarte bine cu domnisoara care e si destul de tinerica avand doar 20 de ani.

Acum notele(ca pozele nu stiu cum sa le pun de pe telefon)

ON 10

NP 10

GFE 10

Tariful 100 fin cu 50 extra pt cim(daca igiena corespunde) si 200 ora pt NP.

Cred ca re mare potential fata asta insa nu stiu de ce nu scrie nimeni despre ea.Probabil o vor doar pt ei.

Spor si ciocane tar.

Link spre comentariu

Deci dragi mei ...Eu nu raspund la telefon nici macar nu ma uit la el cand sunt ocupată telefonul meu sta pe silentios cand sunt ocupată..ieri am lucrat doar până la ora 9...Eu nu sun inapoi nu dau mesaje inapoi unu la mana pentru ca nu toti care imi dau mesaj sunt si clienti care vor sa vina ,sunt anumite persoane care chiar dai mesaje ca nu au ce face acasa si 2 majoritatea sunt căsătoriți asa ca nu imi permit sa sun inapoi 3 la mana mi sar parea lipsa de respect de respect sa raspund la telefon sau sa dau mesaje in timp ce sunt cu un alt client in casa !

  • Like 1
Link spre comentariu

Nu am spus ca ma deranjează telefonul am spus ca imi respect clienti si nu raspund la telefon in timp ce sunt ocupată 😊

100 de lei finalizare

200 de lei ora

Oral neprotejat in functie de igienă ta masaj si mici fantezii (atingerii mangaieri,69 si ce fantezii mai ai tu da sa nu fie exagerate )

Ofer si finalizare oral dar aceea este extra (50 de lei in plus)

  • Like 2
Link spre comentariu

Buna dragi mei ...Am lipsit câteva zile din motive personale ...iar acum mi Am inceput iara activitatea va astept la mine sa ne iubim 😘😘😘 va pupăcesc

100 de lei finalizarea

200 de lei ora ( 2 finalizare sau o fin.si un masaj de relaxare )

Oral ,normal ,diferite poziții, oral nep.in functie de igienă ta !

Finalizarea orală este cu 50 de lei în plus !

Ps.in legatura cu colega mea Izabela ea nu mai lucrează pentru ca sa operat la apendicită

Link spre comentariu
  • Oras:Alba Iulia
  • Oras:Alba Iulia

Vizitat pe Deea. E tot in blocurile visinii de sub Stadion. A raspuns din prima la telefon si am si mers pe loc la ea. Stat la o poveste, e vesela, vorbareata si relaxata. Atitudine pro-client. A facut dus atunxi, deci bine mirositoare. Intr-adevar e mai plina decat in poze, dar fata zice clar in anunt ca nu e slim. E voluptoasa, mie imi place mult. Fund mare, misto, bouncy, numai bun pentru twerking. Unora le poate parea grasa.

100 ron/finalizare. Nu se uita la ceas.

On si np misto.

Locatie: 9.

Gfe: 10

Singura in apart.

  • Like 2
Link spre comentariu
  • Oras:Ardeal
  • Oras:Ardeal

Deea

Cum prin Deva nu era nimic interesant și discutasem puțin și înainte azi m-am hotărât să o cunosc și deși știam că nu răspunde la sms am încercat prin sms,pentru mine e varianta mult mai comodă sms sau whatsapp și cum whatsapp nu are am stabilit detaliile sms

-Programare-10 respectată de ambele părți ,bineînțeles cu confirmare din partea mea în momentul în care am plecat din Deva spre Alba

-Aspect fizic - aici depinde foarte mult de gusturi ,eu am găsit o fată drăguță dar nu e tocmai genul meu înclin mai mult spre slim cred că ar avea mult mai mult succes cu câteva km în minus și asta știe și ea deci să zicem așa subiectiv un 8

-Igienă-10 a făcut duș în prezența mea ,exilată deci nimic de reproșat

-On-ok cu atenție la zonele adiacente și destul de bine executat,fără deep se vede că este la început dar are mult potențial și cu siguranță data viitoare va fi mai bine zic eu că de 8.5 comparativ cu ce am primit prin alte parti

-Np-am încercat două poziții, lady on top unde se mișcă destul de bine și misionar unde am și finalizat,cred că îi place ce face așa că o să dau o notă tot așa de 8.5 data viitoare o să-i spun ce ar putea face mai bine

-Atitudine -10,jovială și vorbăreață mi-a dat o stare de bine și relaxare chiar dacă eram la prima vizită

Așa pe total a fost o experiență reușită și din punctul meu de vedere de repetat

Mulțumesc Deea

-

  • Like 1
Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...