Sari la conținut

Deea0752807427


adrianog10

Postări Recomandate

Mihai2232 in primul rand invata sa scrii 😂😂 2 la mana ai contul facut azi rechinule de apă mică ce esti 😂😂 nu iti mai produce femeia si te-ai gandit sa ma ataci pe mine 😂 poi mai puiul meu cu mine e greu am cam gresit persoana 😂dar daca tot spui ca am servici proaste te las o partidă gratis ca pun pariu ca femeia ta nu produce ca sa iti deie sa vi la mine 😂 si daca tot doresti am sa vorbesc cu pestisorul meu sa te plimbe putin si pe tine prin oras 😂😂😂😂😂

Link spre comentariu

Buna dragii mei vin cu o actuazilare de servicii 😘

150 de lei finalizarea

250 de lei ora

Servicii :

• ON sau OP in funcție de igiena

• NP !!!!

• french kiss ( cu condiția sa nu fi răcit , sa nu consumi alcool înainte de a veni la mine +igiena orală

• mici fantezii dar nu exagerate

• Anal ( sunt începătoare momentan voi lucra doar cu dimensiuni mici și medii ) prețul pentru anal rămân același la finalizare iar la ora este cu 50 de lei in plus 😘

O zi buna tuturor 🥰🥰🥰

  • Like 1
Link spre comentariu
  • Oras:alba iulia
  • Oras:alba iulia

Vizitat si eu dameza nu este cum spune ,este mai ciocolatie fundu mare nu prea curata  tite mici fara dus inainte dezordine mare in camera nu se implica prea mult la oral de aceea nu am ramas decit un numar oral per total un cinci cu indulgenta de aceea  NU RECOMAND.

Link spre comentariu

Ciocolatie ?! 😂😂 pe bune ? Èšațe mici ? 😂țin sa te anunț ca am sânii medii 😂 adică mie nu mi se pare ca sunt mici 😂 Nu ma implic la oral ? Èšin sa te anunț ca ma implic foarte mult ! Și țin sa te anunț ca sunt foarte curată 😘 așa ca cânta la alta masa ca eu nu am bani mărunți sa îți dau 😘 zi faina

Link spre comentariu
  • Oras:alba iulia
  • Oras:alba iulia

Ciocolatie ?! pe bune ? Țațe mici ? țin sa te anunț ca am sânii medii adică mie nu mi se pare ca sunt mici Nu ma implic la oral ? Țin sa te anunț ca ma implic foarte mult ! Și țin sa te anunț ca sunt foarte curată așa ca cânta la alta masa ca eu nu am bani mărunți sa îți dau zi faina

La oral cind ti_am zis sa faci mai bine ai zis ca tu doar asa faci adica doar pe capul pulii si alt fel de implicare nu ai avut ,iar despre tite cred ca ai marimea 1 sau 2 ,nuprestezi pentru banii pe care ii ceri ,la ce faci ar fi de 50 - 70 pentru o finalizare nu 100 cit ceri tu.

Link spre comentariu
  • Oras:Alba Iulia
  • Oras:Alba Iulia

Deea, asa de tare te-ai bronzat? Esti ciocolatie? :) eu te tin minte de blonda, piele mai degraba alba. Sanii sunt relativ mici, asa e, dar multora le place.

 

Eu am avut experienta buna cu ea, am si scris recenzie. Eu am prins-o scoasa proaspat din dus. Servicii foarte bune pentru 100/fin, as zice eu. Vad din poze ca ai slabit? Wow. Era misto si fundul ala mare :) kiss.

Link spre comentariu

Nimeni nu este obligat sa rămână 😊 nu cer taxe pt deranj și alte chestii ! Cipri cam îmi cam dau seama cine ai fi sper sa nu te confund pai scumpul cum ai vrea sa te tratez când ma tratez ca pe ultimul “ vagaboanta “ ca așa mai numit :) eu tratez frumos toți clienți dar la fel aștept și eu înapoi sa fiu tratată ! Automat ce tu mai luat cu vorbe aiurea și mai numit așa și măcar dacă i dădeai in gluma era altceva ! Nespălată nu sunt stai linist 😊 mai numit vagaboanta te-am trata exact cum te-ar trata una 😘 atitudinea mea consta foarte mult și cum ma tratati voi ! Dacă eu va tratez cu respect și frumos același lucru îl aștept și eu !

Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...