Jump to content

Deea0752807427

Recommended Posts

• Replies 151
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Popular Posts

Te pwp Deea :hug1 

Nu am spus ca ma deranjează telefonul am spus ca imi respect clienti si nu raspund la telefon in timp ce sunt ocupată 😊 100 de lei finalizare 200 de lei ora Oral neprotejat in functie de igienă t

Vizitat pe Deea. E tot in blocurile visinii de sub Stadion. A raspuns din prima la telefon si am si mers pe loc la ea. Stat la o poveste, e vesela, vorbareata si relaxata. Atitudine pro-client. A facu

Posted Images

Vizitat si eu dameza nu este cum spune ,este mai ciocolatie fundu mare nu prea curata  tite mici fara dus inainte dezordine mare in camera nu se implica prea mult la oral de aceea nu am ramas decit un numar oral per total un cinci cu indulgenta de aceea  NU RECOMAND.

Ciocolatie ?! 😂😂 pe bune ? Èšațe mici ? 😂țin sa te anunț ca am sânii medii 😂 adică mie nu mi se pare ca sunt mici 😂 Nu ma implic la oral ? Èšin sa te anunț ca ma implic foarte mult ! Și țin sa te anunț ca sunt foarte curată 😘 așa ca cânta la alta masa ca eu nu am bani mărunți sa îți dau 😘 zi faina

Ciocolatie ?! pe bune ? Țațe mici ? țin sa te anunț ca am sânii medii adică mie nu mi se pare ca sunt mici Nu ma implic la oral ? Țin sa te anunț ca ma implic foarte mult ! Și țin sa te anunț ca sunt foarte curată așa ca cânta la alta masa ca eu nu am bani mărunți sa îți dau zi faina

La oral cind ti_am zis sa faci mai bine ai zis ca tu doar asa faci adica doar pe capul pulii si alt fel de implicare nu ai avut ,iar despre tite cred ca ai marimea 1 sau 2 ,nuprestezi pentru banii pe care ii ceri ,la ce faci ar fi de 50 - 70 pentru o finalizare nu 100 cit ceri tu.

Deea, asa de tare te-ai bronzat? Esti ciocolatie? :) eu te tin minte de blonda, piele mai degraba alba. Sanii sunt relativ mici, asa e, dar multora le place.

Eu am avut experienta buna cu ea, am si scris recenzie. Eu am prins-o scoasa proaspat din dus. Servicii foarte bune pentru 100/fin, as zice eu. Vad din poze ca ai slabit? Wow. Era misto si fundul ala mare :) kiss.

Nimeni nu este obligat sa rămână 😊 nu cer taxe pt deranj și alte chestii ! Cipri cam îmi cam dau seama cine ai fi sper sa nu te confund pai scumpul cum ai vrea sa te tratez când ma tratez ca pe ultimul “ vagaboanta “ ca așa mai numit :) eu tratez frumos toți clienți dar la fel aștept și eu înapoi sa fiu tratată ! Automat ce tu mai luat cu vorbe aiurea și mai numit așa și măcar dacă i dădeai in gluma era altceva ! Nespălată nu sunt stai linist 😊 mai numit vagaboanta te-am trata exact cum te-ar trata una 😘 atitudinea mea consta foarte mult și cum ma tratati voi ! Dacă eu va tratez cu respect și frumos același lucru îl aștept și eu !

Da nu mai fac anal ! Pentru simplu fapt ca uni nu pot înțelege cuvântul “mărimi mici sau medi “ ! Și plus alte chesti 😊 și prețurile mele nu variază de cum îmi vorbești la telefon ! Poate ar trebui sa îmi caut o menajera 😂 dacă tot atâta spui ca la mine e mizerie ! Nu va mai saturați sa ma tot acuzați ! Ma rog am ajuns in impasul in care sa îmi fie scârbă de orașul meu ! Nu va obliga nimeni sa veniți la mine sau sa Rămâneți ce dracu 😂 ar fi trebuit sa fiu și eu ca unele după 5 min afara poate atunci eram mai apreciata ! Ma rog mai suportatima puțin 😘 duminica frumoasa 😘

• 1 month later...
  • 4 weeks later...
La 06.12.2020 la 6:44, threesome33 a spus:

Micuțul, la deea asta variază atât serviciile cât și prețul. La unii e 100 la alții e 150. Cu unii face anal cu alții nu. Depinde cum i se pare ei de tine la telefon. Și da! Este mizerie in cameră. pentru o tânără domnișoară asta spune tot.

Și pe mine m-a cam șocat mizeria din cameră și nici atitudinea ei nu a fost de lăudat.  După comentariile de pe aici, cred ca are zile mai proaste și zile mai bune, iar atunci când o prinzi fără  chef de viață e groaznica,  mai bine nu ar lucra. Mai mult , la un moment dat, am simțit și mirosuri suspecte venite de la păsărică in timp ce o penetram in misionar.

Mama dar voi chiar va luati de fata asta.Din ce am vazut eu ,ea e singura care e ok si gen sta in Alba .Pt ca nu isi impatura hainele:),vedeti ca daca pleaca alea ce o sa vina o sa aiba hainele aranjate dar doar 2 sau 3 zile cat  vor sta .Deci grija😂

Credca chiar a venit momentul sa plec din alba Iulia ... Și dacă și eu mai miros nu știu ce sa mai zic ... toane proaste nu am ... cine ma cunoaște știe ... poate ți sa părut .. depinde de fiecare om cum privește nu credca te-am înjurat nu cred ca te-am cu “hai ma grăbește-te sau puii mei ... mizerie de nedescris ?! Pe bune ? Recunosc ca sunt puțin dezordonata adică îmi mai las un tricou sau ceva lângă pat ! Dar nu sa spui ca e dezordine de nedescris ! Puteai sa nu rămâi dacă era așa dezordine na ce sa zic ... oricum nu îmi mai bat capul ca nu are rost ... păcat ca sunt de aici din oraș  dar câteodată ma dezgusta unii oameni ! O seara buna ! 

La 08.02.2021 la 16:44, gigea77 a spus:

Bună Deea. La Mureș când ai în plan sa ajungi? 

Buna după data de 23 Februarie depinde cum găsesc cazare .. ca este mai greu cu cazările la voi 😘 da voi anunța ! 

Mai bine evitati aceasta individa pentru ca nu face banii pe care ii cere ,mizerie in camera ea miroase a nespalat si camera nu mai zic dezordinea,figurante ca ea sunt cite vrei doar cere fara sa ofere ar merita 80 lei pe finalizare la cum se implica,nu va mai rugati de ea sa ramina ducase la altii sa le ia banii degeaba.

• 3 weeks later...
La 10.02.2021 la 9:10, cipri12 a spus:

Mai bine evitati aceasta individa pentru ca nu face banii pe care ii cere ,mizerie in camera ea miroase a nespalat si camera nu mai zic dezordinea,figurante ca ea sunt cite vrei doar cere fara sa ofere ar merita 80 lei pe finalizare la cum se implica,nu va mai rugati de ea sa ramina ducase la altii sa le ia banii degeaba.

Bravo coaie... si zici ca ii pute pizda? Are branza topita la ea (gordon branza topita) cand bagi pula iese crema pe langa ca untul? Du-te frate ce scarba mi-ai facut. Mai era una pe Transilvaniei cu ceva ani in urma care năpărlea la cur .... ii picau flocii si ramaneau pe prezervativ. Doamne in ce lume de nebuni traim. 

Ferească dumnezeu 🤦‍♀️🤦‍♀️🤦‍♀️  daca vedeti ca nu mai raspund la acuzații din astea aiurea... vadca vo luati maxim ... am avut odată discuția cu Cipri ...Da putin mai în sus și ai sa vezi 😉 

• Haha 1