Sari la conținut

Amalia#slim❤️0725467937❤️


Postări Recomandate

  • Oras:Bucuresti
  • Oras:Bucuresti
La 13.07.2022 la 16:55, Amalia1997 a spus:

Buna! 😅😅mergi acolo la 60. Mult spor 😘 Nu știu de ce ai vrut sa te faci de ras singur AICI ca mai mult de atât nu ai… și de ce ai lăsat acest “comentariu“ la mine pe pagina

Cu ce sa făcut de râs că a spus că în Anunțul este 60 lei fin/oral ?!

Crezi că ești prea departe ...ai avut sfertul de ora 100 lei fin oral + normal....după un calcul simplu reiese 60 lei oral + 40 lei normal.

Să auzim de bine 😘

  • Like 1
Link spre comentariu
  • Oras:București
  • Oras:București
Acum 1 oră, hennesy a spus:

Cu ce sa făcut de râs că a spus că în Anunțul este 60 lei fin/oral ?!

Crezi că ești prea departe ...ai avut sfertul de ora 100 lei fin oral + normal....după un calcul simplu reiese 60 lei oral + 40 lei normal.

Să auzim de bine 😘

Dragul meu,chiar nu era necesar sa comentezi….ai uitat ca te ai rugat de mine muuult timp cu “oferta” pe care am avut-o 2 zile cu 100lei?! 🤦‍♀️ Voiai sa te faci și tu de ras văd. Așa ca shhhh🤫 încă am mesajele pe whapp/site cu droaiele de mesaje când tot insistai zicându-ți mereu ca nu mai este valabilă oferta . Si cand o sa cobor atât de jos , o sa te anunț ca m-am mutat pe Anunțul.ro. Ca sa puteți ajunge la mine cu 60lei 😉 știi vulpea 🦊ce nu ajunge la struguri ce zice …?😂💋

  • Like 2
Link spre comentariu
  • Oras:Bucuresti
  • Oras:Bucuresti
Acum 13 ore, Amalia1997 a spus:

Dragul meu,chiar nu era necesar sa comentezi….ai uitat ca te ai rugat de mine muuult timp cu “oferta” pe care am avut-o 2 zile cu 100lei?! 🤦‍♀️ Voiai sa te faci și tu de ras văd. Așa ca shhhh🤫 încă am mesajele pe whapp/site cu droaiele de mesaje când tot insistai zicându-ți mereu ca nu mai este valabilă oferta . Si cand o sa cobor atât de jos , o sa te anunț ca m-am mutat pe Anunțul.ro. Ca sa puteți ajunge la mine cu 60lei 😉 știi vulpea 🦊ce nu ajunge la struguri ce zice …?😂💋

Exagerezi cu "m-am rugat"....te-am întrebat dacă mai este valabilă și mi-ai răspuns "da, de ce nu, te aștept"....nu ne-am sincronizat cu timpul, atâta tot draga mea...

Aveam aceeași "introducere" când te abordam sa ști cu cine vb...

Ce am scris eu in postare și ce ai intrat tu.....dar, e greu ce sa zic !

Link spre comentariu
  • Oras:nu am
  • Oras:nu am
8 minutes ago, Amalia1997 said:

Adevarata vorba aia “ când ești bun, ești luat de prost” 🙂nu e nimic. 
Începând de acum,BANII se dau in MÂNĂ in primele 2 minute ‼️
Obligatoriu toată lumea la DUȘ indiferent de unde se vine
Persoanele PESTE 50 DE ANI, sunt rugate sa nu ma contacteze️ 
Și acum sa revin🙂 Draga Gabi, știu ca o sa vezi asta și mai știu și ca te simți un super băiețaș pentru ce ai putut sa faci tu astăzi. Adevărat, greșeala și a mea ca sunt prea buna și nu am fost atenta . 
Ți-am zis fraiere ca îți postez numărul de telefon peste tot ‼️0784985949‼️
Dacă doriți să-i împărtășiți câteva cuvinte “frumoase” “domnului” Gabi , el este disponibil !🙂 Te-am sunat de câteva ori mi-ai respins ca un bărbat adevărat . 
300 lei LUMÂNĂRI să-ți iei de ei. Și tot de atât sa ai parte toată viața ta ca sa nu-ți zic și mai rău

4DAA6EB7-3EB7-4C0D-95A6-47C513D4C9AB.png

Postează la Lista de clienți țepari și hoți 

  • Like 1
Link spre comentariu
  • Oras:AC Milan
  • Oras:AC Milan
Acum 48 minute, Amalia1997 a spus:

Adevarata vorba aia “ când ești bun, ești luat de prost” 🙂nu e nimic. 
Începând de acum,BANII se dau in MÂNĂ in primele 2 minute ‼️
Obligatoriu toată lumea la DUȘ indiferent de unde se vine
Persoanele PESTE 50 DE ANI, sunt rugate sa nu ma contacteze️ 
Și acum sa revin🙂 Draga Gabi, știu ca o sa vezi asta și mai știu și ca te simți un super băiețaș pentru ce ai putut sa faci tu astăzi. Adevărat, greșeala și a mea ca sunt prea buna și nu am fost atenta . 
Ți-am zis fraiere ca îți postez numărul de telefon peste tot ‼️0784985949‼️
Dacă doriți să-i împărtășiți câteva cuvinte “frumoase” “domnului” Gabi , el este disponibil !🙂 Te-am sunat de câteva ori mi-ai respins ca un bărbat adevărat . 
300 lei LUMÂNĂRI să-ți iei de ei. Și tot de atât sa ai parte toată viața ta ca sa nu-ți zic și mai rău

4DAA6EB7-3EB7-4C0D-95A6-47C513D4C9AB.png

Deci, înțeleg că: a “uitat” să-ți lase banii, era nespălat și avea peste 50 de ani?🧐 De aceea ai pus acele condiții?😁

  • Like 2
Link spre comentariu
  • Oras:București
  • Oras:București
Acum 43 minute, noanonymus a spus:

Deci, înțeleg că: a “uitat” să-ți lase banii, era nespălat și avea peste 50 de ani?🧐 De aceea ai pus acele condiții?😁

A “uitat” sa lase bani !!

Celalalte sunt cerințele mele️ Te pup. O seara frumoasa😗

Link spre comentariu
  • Oras:AC Milan
  • Oras:AC Milan
Chiar acum, Amalia1997 a spus:

A “uitat” sa lase bani !!

Celalalte sunt cerințele mele️ Te pup. O seara frumoasa😗

Mulțumesc, te pup și eu, o seară frumoasă și ție😘 PS - scuze, cu dușul e clar, dar cu vârsta de unde îți dai seama?😇

Link spre comentariu
  • Oras:Bucuresti
  • Disponibila
  • Oras:Bucuresti
  • Disponibila
Acum 12 ore, Amalia1997 a spus:

Adevarata vorba aia “ când ești bun, ești luat de prost” 🙂nu e nimic. 
Începând de acum,BANII se dau in MÂNĂ in primele 2 minute ‼️
Obligatoriu toată lumea la DUȘ indiferent de unde se vine
Persoanele PESTE 50 DE ANI, sunt rugate sa nu ma contacteze️ 
Și acum sa revin🙂 Draga Gabi, știu ca o sa vezi asta și mai știu și ca te simți un super băiețaș pentru ce ai putut sa faci tu astăzi. Adevărat, greșeala și a mea ca sunt prea buna și nu am fost atenta . 
Ți-am zis fraiere ca îți postez numărul de telefon peste tot ‼️0784985949‼️
Dacă doriți să-i împărtășiți câteva cuvinte “frumoase” “domnului” Gabi , el este disponibil !🙂 Te-am sunat de câteva ori mi-ai respins ca un bărbat adevărat . 
300 lei LUMÂNĂRI să-ți iei de ei. Și tot de atât sa ai parte toată viața ta ca sa nu-ți zic și mai rău

4DAA6EB7-3EB7-4C0D-95A6-47C513D4C9AB.png

Chiar se bucura la 300 de lei?Eu nu inteleg niciodata astfel de gesturi urate,dar e posibil chiar sa fi uitat?(cu toate ca e greu)Doar intreb.Mi s-a intamplat si mie sa uit,dar,inainte sa ma imbrac,in timp ce verificam unde este portofelul,mi-am amintit si am platit.Vorba aceea,banii inainte.

  • Like 3
  • Mersi 1
Link spre comentariu
  • Oras:București
  • Oras:București
La 26.07.2022 la 18:15, Amalia1997 a spus:

Adevarata vorba aia “ când ești bun, ești luat de prost” 🙂nu e nimic. 
Începând de acum,BANII se dau in MÂNĂ in primele 2 minute ‼️
Obligatoriu toată lumea la DUȘ indiferent de unde se vine
Persoanele PESTE 50 DE ANI, sunt rugate sa nu ma contacteze️ 
Și acum sa revin🙂 Draga Gabi, știu ca o sa vezi asta și mai știu și ca te simți un super băiețaș pentru ce ai putut sa faci tu astăzi. Adevărat, greșeala și a mea ca sunt prea buna și nu am fost atenta . 
Ți-am zis fraiere ca îți postez numărul de telefon peste tot ‼️0784985949‼️
Dacă doriți să-i împărtășiți câteva cuvinte “frumoase” “domnului” Gabi , el este disponibil !🙂 Te-am sunat de câteva ori mi-ai respins ca un bărbat adevărat . 
300 lei LUMÂNĂRI să-ți iei de ei. Și tot de atât sa ai parte toată viața ta ca sa nu-ți zic și mai rău

  • Like 6
  • Minus 1
Link spre comentariu
  • Oras:Bucuresti
  • Disponibila
  • Oras:Bucuresti
  • Disponibila
Acum 38 minute, Amalia1997 a spus:

Buna! Țin sa anunț ca persoana respectiva sa reîntors aseară târziu. Și mi-a achitat ora. Îmi cer scuze pentru cuvintele deplasate aici adresate dansului. vina a fost și a mea ca nu am fost atenta, nici din partea lui nu a fost frumos sa plece și sa nu îmi mai răspundă la telefon. Totul sa rezolvat și trebuia sa anunț și aici sa nu existe alte discuții. Va pup 

Vezi?Asta spuneam....🙂

  • Like 1
  • Mersi 1
Link spre comentariu
  • Oras:pe o frunză @Coccinella.sexpunctata
  • Oras:pe o frunză @Coccinella.sexpunctata

Daca "gabi" e om normal la cap si foloseste cartela prepay ... si nu nr. personal ... n.are mare pagubă ... 10€ si schimba cartela. Trebuia sa  verifice si el la plecare pe tel ... eu de regula trimit un merci ... la vreo juma de ora ... cand revin cu picioarele pe pamant.

E de inteles si reactia Amaliei ... nimănui nu.i place sa ia țeapă ... dupa ce faci eforturi sa.i faci pe plac ... clientului ... mai ales daca e si unul ... greu de lucrat/suportat (sper sa nu fiu din cat. asta :)

Toate cele bune.

  • Like 2
Link spre comentariu
  • Oras:Bucuresti
  • Oras:Bucuresti
6 hours ago, Amalia1997 said:

Buna! Țin sa anunț ca persoana respectiva sa reîntors aseară târziu. Și mi-a achitat ora. Îmi cer scuze pentru cuvintele deplasate aici adresate dansului. vina a fost și a mea ca nu am fost atenta, nici din partea lui nu a fost frumos sa plece și sa nu îmi mai răspundă la telefon. Totul sa rezolvat și trebuia sa anunț și aici sa nu existe alte discuții. Va pup 

Nu toti suntem asa cum s-ar putea crede despre cei care posteaza pe astfel de forumuri. De asta ar trebui sa evitam reactiile "la cald", sa incercam sa gandim rational. Unii dintre noi folosim telefoane cu cartela pe care, normal, nu le tinem la indemana tot timpul. Poate din povestea asta invatam niste lucruri, poate incercam sa sa privim obiectiv si in "partea cealalta". Atat noi catre voi, fetele, cat si voi catre noi. Atat timp cate fiecare parte o respecta pe celalalta totul este in regula.

Daca se depaseste linia asta fina.....totul devine destul de urat....

  • Like 2
Link spre comentariu
On 7/26/2022 at 6:15 PM, Amalia1997 said:

Adevarata vorba aia “ când ești bun, ești luat de prost” 🙂nu e nimic. 
Începând de acum,BANII se dau in MÂNĂ in primele 2 minute ‼️
Obligatoriu toată lumea la DUȘ indiferent de unde se vine
Persoanele PESTE 50 DE ANI, sunt rugate sa nu ma contacteze️ 
Și acum sa revin🙂 Draga Gabi, știu ca o sa vezi asta și mai știu și ca te simți un super băiețaș pentru ce ai putut sa faci tu astăzi. Adevărat, greșeala și a mea ca sunt prea buna și nu am fost atenta . 
Ți-am zis fraiere ca îți postez numărul de telefon peste tot ‼️0784985949‼️
Dacă doriți să-i împărtășiți câteva cuvinte “frumoase” “domnului” Gabi , el este disponibil !🙂 Te-am sunat de câteva ori mi-ai respins ca un bărbat adevărat . 
300 lei LUMÂNĂRI să-ți iei de ei. Și tot de atât sa ai parte toată viața ta ca sa nu-ți zic și mai rău

 

 

paint1.jpg

Ce-mi place când le iese caracteru’ pă nas. Pula mea, o doamnă.

  • Minus 1
Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...