Sari la conținut

0724654001


Postări Recomandate

"Noua Stapana Diana ofer sedinte de dominare soft si hard.deschisa la orice fantezie si va astept la picoarele mele sa imi indepliniti toate poruncile.nu ofer contact sexual va rog nu deranjati inutil.Pentru mai multe detalli ma puteti contacta telefonic.Zona drumul taberei hanul drumetului"

 

https://www.publi24.ro/anunturi/matrimoniale/diverse/anunt/stapana-diana/22687549eh38730d10g3di7dfgf7g9h8.html

Link spre comentariu
  • Telefon: Only email me regarding my orders
  • Oras:Kiustenge
  • Telefon: Only email me regarding my orders
  • Oras:Kiustenge

Salutare referitor la stăpână diana

Am fost si astazi la ea pentru o ședință soft si am ramas foarte multumit chiar este o tipa ok cu o pasarica gustoasa Si foarte curata

Da intr-adevar doamna este un pic cu forme dar nu exagerat nu este o balenă cum s a spus mai sus.

Eu zic ca merita o vizită daca esti in cautarea de o ședință de dominare

Link spre comentariu

Salutare referitor la stăpână diana

Am fost si astazi la ea pentru o ședință soft si am ramas foarte multumit chiar este o tipa ok cu o pasarica gustoasa Si foarte curata

Da intr-adevar doamna este un pic cu forme dar nu exagerat nu este o balenă cum s a spus mai sus.

Eu zic ca merita o vizită daca esti in cautarea de o ședință de dominare

are si partener?
Link spre comentariu

Am fost eu săptămâna trecută. Locația este în sectorul 4 pe Drumul Jilavei, apartament curat, baie cu prosoape și un singur fel de gel.

De fapt în locație sunt două persoane, femeie + bărbat și lucrează atât împreună cât și individual. Eu am ales de la început cuplu.

Am stat pentru început la un pahar de vin și am stabilit detaliile acțiunii. Nu au stat cu ochii pe ceas și au făcut tot ce au promis.

EA: Este tipa din pozele din anunțuri, înaltă cu forme plăcute, dominantă.

EL: Are un corp atletic și o dotare măricică. Dă niște palme demențiale peste fund.

Nu intru în detaliile întâlnirii. Ei fac sex neprotejat, el este bi activ.

Prețurile: 250 lei pentru 1 oră, 1 oră 20 min sau 350 lei pentru cei care vor penetrare de la el.

Link spre comentariu

Am fost eu săptămâna trecută. Locația este în sectorul 4 pe Drumul Jilavei, apartament curat, baie cu prosoape și un singur fel de gel.

De fapt în locație sunt două persoane, femeie + bărbat și lucrează atât împreună cât și individual. Eu am ales de la început cuplu.

Am stat pentru început la un pahar de vin și am stabilit detaliile acțiunii. Nu au stat cu ochii pe ceas și au făcut tot ce au promis.

EA: Este tipa din pozele din anunțuri, înaltă cu forme plăcute, dominantă.

EL: Are un corp atletic și o dotare măricică. Dă niște palme demențiale peste fund.

Nu intru în detaliile întâlnirii. Ei fac sex neprotejat, el este bi activ.

Prețurile: 250 lei pentru 1 oră, 1 oră 20 min sau 350 lei pentru cei care vor penetrare de la el.

si cam de cati ani pare tipa sau stii cati ani are?
Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...