Sari la conținut

Fetițe de Slatina


k1k7

Postări Recomandate

  • Oras:Romania
  • Oras:Romania

Înainte sa vin pentru câteva luni la Slatina m-am uitat pe acest forum sa ma informez cam ce fetițe ai in Slatina. Pe aici toată lumea se vaieta din lipsa de fetițe.

Ținând cont de bugetul meu de 2000 €uro pentru trei luni. Am început să prospectez piața.

Am luat la rând fetele din publi24, oferta slabă. În general numai rapciugi. Dacă am gasit una mai bună numai fente si talente.

Asa ca am inceput sa caut in mod traditional.

Surpriza mare.

Am cunoscut trei caprite, una de 19 si doua de 20 ani.. Dacă cauti in Slatina găsești. Sunt destule fete care își rotunjesc veniturile prin exercitii la pat.

M-am tot văzut pe perioada cat am stat in orasul vostru cu cea de 19 ani, frumușică, blonduta, 164/52...strâmta ...putin experienta....dar învăța repede.

La oral in ultima luna chiar pot sa spun ca era bună.sugea precum un vițel scapat la lapte. Cum era micuță bună sa o pui in orice poziție. Am petrecut nopți si zile super. Pe ultima 100m a învățat că si poponeata ei poate fi bună de ceva. S-a cam plâns prima daca ca o cam doare curul...dar, in final am observat ca începuse să îi placă.

O mica parte m-am văzut si u cea de 20 ani,tot blonduta,dar,cu forme mai apetisante, 174/64.O păpușă de fata. Sa tot dai in ea. Doar că pentru acea perioadă am preferat pe cea mai micuță.

Ultima între ele era o focoasa brunetă și tare bună pe care de moment nu am pus mâna....dar...singur imi cade in brate la următorul drum in orasul vostru.

Asa ca membri ninfomane din Slatina nu mai futetii toate rupciugile care sunt in trecere prin Slatina si toate țigăncile in care își spală pula toti, ca aveti adevărate fetițe in oraș, adevărate prospaturi, doar bune de futut.

De fiecare dată am revenit si revin cu drag in Slatina.

Link spre comentariu
  • Oras:Slatina
  • Disponibila
  • Oras:Slatina
  • Disponibila

Daca tot te lauzi ca ai facut si ai gasit si sunt atat de ok cum ne spui tu .... de ce nu ne lasi si niste date de contact . Sau ai vrut decat sa te lauzi cu ce ai futut tu ? Cred ca fiiecare dintre noi la un moment dat a gasit ceva bun sau foarte bun , dar nu am venit sa ne laudam pe forum . Iar cand am scris despre ele aici , am lasat si intrare pentru restul colegilor . 

  • Like 1
Link spre comentariu
  • Oras:Romania
  • Oras:Romania

Asta si descrie fanteziile

Ai gresit forumu', baiatu' meu.

Am mai vazut filmu' asta

 

Mai taie din ele

In primul rând mi se parte urât sa pun foto cu ea fără permisiunea ei. La fel si număr de telefon. Dar poate gasesc o solutie sa va dau detalii.

Eu am vrut doar să spun, nu sa ma laud ca sunt fete foarte frumoase in Slatina si super se bune

Link spre comentariu
  • Oras:Slatina
  • Disponibila
  • Oras:Slatina
  • Disponibila

In primul rând mi se parte urât sa pun foto cu ea fără permisiunea ei. La fel si număr de telefon. Dar poate gasesc o solutie sa va dau detalii.

Eu am vrut doar să spun, nu sa ma laud ca sunt fete foarte frumoase in Slatina si super se bune

 

Bro... " Am vrut sa va spun , nu sa ma laud " ce ai vrut sa ne spui ? ca sunt in slatina fete care nu se posteaza pe publi24 dar fac "treaba" ? Toata lumea stie treaba asta, nu aveam nevoie de tine sa ne spui . Daca vrei sa contribui cu ceva la acest forum , ti-am spus. Detalii si eventual intrare la Domnisoare. Altfel nu ne intereseaza pe cine lovesti tu , cum si pe cati bani. Daca le ti pentru tine, nu ne mai scris noua pe forum . 

multumesc 

  • Like 1
Link spre comentariu
  • Oras:Romania
  • Oras:Romania

Asta si descrie fanteziile

Ai gresit forumu', baiatu' meu.

Am mai vazut filmu' asta

 

Mai taie din ele

Chiar vrei sa o cunosti?

 

Lasa un numar de telefon si gre sun si iti explícame cum o poti contacta

Link spre comentariu
  • Oras:Romania
  • Oras:Romania

Dacă mai înjuri asa urât pot face un drum pana la Slatina si sa iti sparg cursul cu toate că nu prefer sec.. pe tine ti-as du-te in cur sa iti vina mintea la cap....

Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...