Sari la conținut

Blonda hot!! poze reale 100% zona titan auchan 0734781690


Postări Recomandate

Descriere Matrimoniale

Ofer o experienta unica de rasfat, mangaieri, sarutari, pasiune si erotism,anumite fantezii,sunt deschisa oricarei provocari.....Ma implic in ceea ce fac sunt o persoana deschisa la fantezii , comunicativa si prietenoasa pentru a vedea chipul barbatului satisfacut... Lucrez cu rabdare si calm ... nu primesc persoane in stare de ebrietate.

Toate informatiile mentionate in profilul meu sunt reale, la fel si fotografiile. Pentru stabilirea unei intalniri pot fi contactata telefonic. Sunt disponibila in locatia mea unde te invit alaturi de mine intr-un cadru intim si discret sa ne cunoastem..te sarut si sper sa ne vedem curand!
Fac si deplasari zona titan/dristor/vitan!!

 

Link spre comentariu
  • Oras:bucuresti
  • Oras:bucuresti

am fost eu la domnisoara locatie in blocul y de langa scoala generala 195,3 fete intr-o garsoniera,tipa este cea din poze ,nu este rea dar nici wow,este cam skini,am stat doar o finalizare si un masaj bunicel la inceput nu m-a grabit si nici nu am simtit ca mai sunt inca 2 in bucatarie loc unde stau cand eti in acctiune in camera celalalte 2 fete,per total a fost ceva bun de descarcare ,nu te grabeste dar nici nu iti vine sa stai prea mult,

ca si note

oral nep-8 cu atentie asupra zonelor adiacente

normal 7-cam te lasa pe tine sa faci ce vrei

comunicare-7 discuti cu ea asa strict sa porti o discutie

locatie ;6 garsoniera mica unde stau 3 fete

baie basic

  • Like 3
Link spre comentariu
  • Oras:Bucuresti
  • Oras:Bucuresti

am fost eu la domnisoara locatie in blocul y de langa scoala generala 195,3 fete intr-o garsoniera,tipa este cea din poze ,nu este rea dar nici wow,este cam skini,am stat doar o finalizare si un masaj bunicel la inceput nu m-a grabit si nici nu am simtit ca mai sunt inca 2 in bucatarie loc unde stau cand eti in acctiune in camera celalalte 2 fete,per total a fost ceva bun de descarcare ,nu te grabeste dar nici nu iti vine sa stai prea mult,

ca si note

oral nep-8 cu atentie asupra zonelor adiacente

normal 7-cam te lasa pe tine sa faci ce vrei

comunicare-7 discuti cu ea asa strict sa porti o discutie

locatie ;6 garsoniera mica unde stau 3 fete

baie basic

 

Cat este halatul?

O finalizare la 30 de minute sau 15?

Link spre comentariu
  • Oras:bruxelle
  • Oras:bruxelle

  • Oras:privat
  • Oras:privat

Bifata acum cateva zile, in locatie undeva pe langa Auchan Titan, un bloc intre blocuri, o straduta intre stradute, un cartier intre cartiere, ceva asa dezolant. Miros puternic de fum, aviz nefumatorilor. Nota 6.

Tipa e foarte skinny, estimez aproape de 1,70m, tatuaje, genul de pustoaica plecata demult de acasa, pare sa faca un ban pentru altfel de "distractii".. Nota 7.

Fara figuri, nu m-a grabit explicit, doar ca imediat cum am urcat a raspuns la telefon si i-a spus urmatorului sa astepte si el 10-15 min ca-i da apel cand poate urca.

OP facut cu rabdare, dar fara atentie la imprejurimi, nota 6.

NP aici a refuzat LOT pe motiv ca-i poarta ghinion si-i merge prost restul zilei (WTF :slap2 ), am probat misionar si capra, nu schiteaza vreun gest dar nici nu se fereste. Desi e inaltuta, bazinul nu e suficient dezvoltat, iar pizda i se muleaza evident pe pula si in afara (cand o scoti), un look ceva intre bizar si incitant :huh: . Nota 6.

Decartat 100/finalizare, aprox 15-20 min cu totul.

Merge o data, eu nu mai revin. 

  • Like 2
Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...